Oare istoria se va mai repeta?!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamari spune:

Felicitari Micky,
va fi nevoie de curaj si rabdare ca sa cresteti copii nascuti asa unul dupa altul...dar vor fi mereu impreuna cand vor creste si ce minune sa-i vezi crescand impreuna...minunata poveste.Eu va urez multa sanatate si energie la amndoi-dar mai ales tie, mamica...

anamaria-lia-21.10.2004 si alex -24.08.1993
poze de copii cuminti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=39200" target="_blank">povestea lui alex, povestea liei, povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

Ieri Malina a implinit primul ei anisor ! Ma uit la ea si tot nu-mi vine a crede ce repede a trecut timpul!
Reciteam si retraiam povestea nasterii si ma gandeam cat de aproape e momentul in care Malina va avea o surioara!
Hai ca plec repede pana nu incep sa dau apa la soricei....m-a apucat nostalgia .


Mickyyy (30 saptamani) si Malina Ioana (31.03.2004)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Mickyyy ma bucur din suflet ca Malina are o surioara si ma bucur ca nu ai facut un avort. Cred ca si tati e foarte fericit.

Luminita
34+ cu Andrei
Tati si mami lui Andrei http://pg.photos.yahoo.com/ph/lumylorv/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baicualina spune:

Mickyyy,

eu sunt mai noua pe aici insa am citit toata povestea de la inceput!
sper sa nu te deranjez dar am o gramada de felicitari de facutLA MULTI ANI PENTRU SCUMPETE!SA-TI TRAIASCA!
apoi,felicitari pentru decizie!

eu sant in 29sapt+si pot sa spun ca am luat decizia de a pastra copilul(desi stam impreuna de 3 ani) singura!el zicea ca inca nu e timpul!sa mai asteptam putin....casatorie,bani si lista ar putea continua....si acum ne bucuram impreuna!
un copil e un dar de la Dumnezeu!

ma bucur pentru tine!
sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara,un bb sanatos si tie sanatate si putere!

Alina29sapt+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

quote:
Originally posted by baicualina


sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara,un bb sanatos si tie sanatate si putere!

Alina29sapt+



Nu stiu cum a reajuns subiectul pe prima pagina, il credeam inchis de mult, insa Alina deja am nascut, acum 10 zile , iar pana la urmatoarea sarcina (daca va mai fi) siguuuur va mai trece ceva timp! Merci oricum de urari, sarcina usoara si tie si numai bine!

lulu, cum era de asteptat, tati e topit si dupa galusca mica, care intre noi fie vorba e copiuta lui fidela (din cap pana-n picioare).....daca n-ar fi stat la mine-n burtica as fi bagat mana-n foc ca nu-i a mea ! Deja fac misto de mine rudele....pe unde-am umblat cand s-a conceput copilul asta, ca n-are nimic de la mine!


Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (31.03.2004) Daria Maria (22.06.2005)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baicualina spune:

nu-i nimic Mikyyyy

oricum urarile raman valabile!
sa fii sanatoasa sa te bucuri de comorile tale!
refacere rapida si tot ce-ti doresti sa se implineasca!

Alina29+

Mergi la inceput