Miresele anului 2006

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Auzi la ea, parasit, hm...n-o sa scapati voi de mine asa usor!!! Doar ca mi-am luat si eu o zi libera, pentru rezolvarea celor femeiesti . Si azi, cica m-as tunde, dar daca o tine tot asa, cred ca nu mai ajung la coafor....(nah, sa stie tot internetul ca eu vreau sa ma tund, sac!
roxy79ro, mi-am dat eu seama, oricum, si noi ne "bagam" nasucurile pe la voi, asa ca...oricum eu tot te pup, ca vom avea nevoie de pareri experimentate, nu? Si sa nu care cumva sa nu fii cea mai cea miresica, da?? Si normal, trimite-mi linkul sau ce ai tu salvat...adica, lansezi ideea si ma lasi asa, in soare? Vorba aia, mananci calule, ovaz?
Pana saptamana trecuta, stiam ce data as vrea pt. nunta, august, dar iubi meu, citez " eh, las' ca vedem noi, poate chiar iulie, sau iunie..." [:o], asa ca...a ramas sigur doar anul, deocamdata. Celelalte, dupa cum urmeaza:

MIRESICI 2006

  • ralu_trancu - 1.06., rest.Intim, Calarasi
  • pisoi_turbat - 24.06, Bucuresti

  • Giova - 19.08, Alba Iulia

  • magdala - Constanta

  • bebelusha1 - Valcea

  • krelia - Bucuresti



http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

draga Krelia din fericire am gasit adresa de net.sper sa te ajute.in poza sunt altfel de bomboane dar cred ca marturiile merg facute shi cu rafaelo pentru ca sunt asemanatoare.spor la lucru.
shi sa fii sigura ca voi cea mai cea miresica.asha cum vom fi cu toate de altfel.fiecare va fi cea mai cea la nunta ei.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

sunt .am uitat sa pun adresa.ce sa-i faci asha e cand iubeshti.scuze.uite link-ul
www.wedcraft.com/rocher/placecards.html
potzi intra shi pe www.wedcraft.com vei gasi idei interesante.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

roxy, nu esti singura ...si ce frumos e , nu?
Mersic frumos pt link, e chiar super ideea, si impusc 2 iepuri dintr-o lovitura, marturia + cardul de masa intr-un singur "pachetel" , dar rafaelo nu sunt impachetate si nu prea-mi vine sa le pun neacoperite pe masa...poate pana la anul optez pt rocher, cine stie?
Pupici si eu!


http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

Roxy, foarte interesant site-ul. Sa stiti ca si eu intru pe miresici de 2006 din placere, pentru ca nu strica niciodata un schimb de idei. Pupici

Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

fetele, pupici tuturor ..... mmuuuaaahh

Krelia... wellcome back! Nu am stand acolo (hehe, poate la anu'...), dar ma duc si in interes de serviciu (vb pe PM daca vrei)... sunt SPION

INTREBARE de 10 puncte: NU VRETI SA NE INTALNIM LA MARRIOTT pe 18 sau 19 martie???? pana acum am primit doar raspunsuri vagi ...

eu incerc o lista:
1. krelia + prietena
2. eu + prietena
3. ....???

(hihihi, pe logodnici nu-i luam cu noi sau ii izolam?)

va astept, pupici





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisoi_turbat spune:

[quote]Originally posted by krelia

[size=2][red][font=Comic Sans MS][red][font=Comic Sans MS][size=2]Auzi la ea, parasit, hm...n-o sa scapati voi de mine asa usor!!! Doar ca mi-am luat si eu o zi libera, pentru rezolvarea celor femeiesti . Si azi, cica m-as tunde, dar daca o tine tot asa, cred ca nu mai ajung la coafor....(nah, sa stie tot internetul ca eu vreau sa ma tund, sac!

Krelia, bag sema ca noi suntem de prin Bucuresti... unde vrei sa te tunzi si cum??? Eu tot ma chinui sa ajung la Geta Voinea (nume mare pentru cunoscatori, preturi la fel, dar am auzit ca e maestra. Si vreau si io o tunsoare mai ... mai... mai... ALTFEL!!! [:((] jUR, n-am gasit o stilista care sa imi propuna o tunsoare sa mor dupa ea, dau oricat, numai sa fie INTR-UN MARE FEL !!! stii ceva, ai recomandari?)

pupici dulci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna dimineata, fete scumpe si dragi.
Pentru ca azi este 1 Martie, va urez tuturor multa fericire si sanatate, si sa aveti parte de multe zambete in viata.
Asa ca primiti de la mine multe si cate un martisor... virtual.


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AngeliquedeS spune:

La multi ani sa traim si sa fim fericite si cele mai frumoase miresici, bineinteles. LA mine la birou este o atmosfera super, suntem in majoritate fete si desi avem putini barbati suntem foarte rasfatate. O sa plecam acasa mai devreme. Pupici

Angelique
http://community.webshots.com/user/kristina_deppner

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_trancu spune:

martisoare pentru miresici.
eu ajung la targ cred ca sambata cu nasa, cele 2 domnisoare mama si soacra

Mergi la inceput