Miresele anului 2006

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

O primavara frumoasa tuturor! Sa fiti cele mai frumoase si cele mai iubite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Dragele mele,
Eu va doresc zile insorite...iubire...succese si multe impliniri personale ...gandurile bune sa va insoteasca zi de zi....
....sa fiti frumoase la trup si la suflet!
pisoi, bagi bine de seama , tot de prin Buc., (sa traim ), cu tunsu', ce sa-ti spun, n-am apucat, caci am ajuns prea tarziu aseara si luase pe altcineva tipa respectiva, asa ca m-am programat pentru sambata. Nu este vreun nume sonor, un coafor de cartier, insa imi place cum lucreaza fata, i-am vazut "opera" pe o prietena de-a mea, mireasa de 2004, si mi-a placut "cocatura" realizata ...acum, ce sa fac, risc si eu...ea saraca, m-a intrebat ieri daca m-am hotarat cum sa ma tund si tot ce am reusit sa scot din mine a fost ca vreau o tunsoare cu volum, ca m-am saturat sa-l vad lipit de cap (dar nici prea tuns n-as vrea sa fie, chiar daca pana la anul are timp sa creasca). De Geta Voinea, n-am auzit, (unde are salonul?), insa sper sa nu fie celebra doar cu numele, precum ilustrul Costel, la care m-am dus acum ceva ani sa-mi fac un mic permanento-onduleu si, pe langa faptul ca eram inconjurata de vreo doi ucenici, m-a tinut si o gramada de timp, iar minunatul onduleu mi-a revenit la forma normala dupa o luna....so, am decretat, la nume sonore ma duc dupa indelungi testari...pe alte subiecte . Sper ca sambata tipa asta sa scoata ceva din parul meu, si daca esti de acord..poate poate...
Despre intalnire, evident ca vreau...despre logodnici, sa vedem...poate il iau cu mine vineri (ca il auzisem la targul celalalt cum ca ar vrea sa vina si el la asta), si atunci ne vedem intre fete, sambata, nu? Clar nu va avea rabdare sa stea dupa mine la cico, daramite dupa inca alte gagici! Ia, sa bagi PM despre actiunea ta de Sherlock Holmes, ok? Eu oricum n-am nici o treaba cu domeniul asta, desi, nu mi-ar displacea....
ralu, da' vii cu artilerie grea, nu gluma !!!
magda, pupici si la multi ani, cu martisor !
AngeliquedeS, bravo tie, sa tot fie 1 martie, nu?
leyla, si tu sa fii frumoasa si iubita, alturi de noi!
PS...iar am uitat revista acasa,cu programul targului, dar azi imi fac un semn cu pixu', ca nu mai tine...(tre' sa va obisnuiti cu mine, ca-s cam uituca )

http://community.webshots.com/user/krelia7806

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

multumesc la toate de urari, si voi sa aveti parte de o primavara frumoasa, sanatate si fericire. Sa fiti la fel de toata viata, la fel ca pana acum.
un martisor virtual si o va trimit si eu.
pupici la cele mai .... cele de pe forum.

http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy79ro spune:

mai fetelor va urez shi eu o primavara frumoasa plina numai de bucurii shi multa multa multa iubire.
shi va trimit in loc de martzishor.
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44203" target="_blank">Miresele anului 2006 (2).





www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput