Miresele anului 2006

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am vazut. Tocmai i-am trimis felicitarile de rigoare. E norocoasa, zau!!! ma bucur pt. ea.
Am baut si am fumat.
Neata la toate!!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Gio, off topic, si sa speram ca nu se supara Catalin pe noi , am gasit explicatia lipsei stelutelor noastre: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42566
Asa ca, da-i bataie si scrie pana la 100 de mesaje (calitate, mon cher,cum shade bine aici!)
Revenind la miresici, sunt in dilema, a aparut au ba revista mireasa, ca ideal mariaj ba n-o mai au, ba e inchis kioskul...ce mai bafta am, zau!
Pup fetele

Krelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mersi Krelia. acum am citit. mai avem pana la 100 mesaje, dar ajungem noi si chiar depasim. doar suntem fete istete, nu?
nu stiu nimic de revista Mireasa. Mariaj am cumparat-o, dar nu gasesti nimic dragut in ea.E scumpa si nimic interesant (100.000lei)
Sa ma anunti si pe mine daca afli de Mireasa cand apARE.
Am citit undeva pe forum ca s-ar putea sa apara dupa targul de la marriot, dar nu sunt sigura.
Pupici la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

100.000? bine ca macar am apucat sa vad coperta gratis , ca m-am linistit!
Despre mireasa, citisem tot pe forum ca ar aparea pe la sfarsitul lui februarie, dar stii cum sunt...speculatii, pareri... de tot felul. Suntem pe pozitie!


Krelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Fetelor, fetelor, nu stiu ce va mai chinuiti atat cu revista mireasa. Oricum pana la anul vor mai apare si alte modele, iar de sfaturi .... aveti aici din belsug, parerea mea, si mai ieftin.
Tot pe DC suntem cele mai tari miresici, nu?
Ma contrazice cineva?Mmm?
Roxy, iti mutumesc inmiit pentru sfaturile tale despre ce pot gasi in Cta.
Ankalaura, la fel, mii de multumiri.Si sa fiti fericiti cum numai in povesti exista.
Cu siguranta cum voi avea putin timp liber ma reped direct pana la Zorile, ca prea ii lauda multi.
Si oricum o nunta fara flori mie -precizez-mie- mi se pare searbada.
Imi pare rau pt. prietena ta, ankalaura.
Hip,hip,Ura! Pentru toate viitoarele si fostele miresici de pe DC.
Pupici !


Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Magdala, ai si tu dreptate, dar stii cum e, pana nu vezi cu ochii tai, nu te linistesti. Si intr-adevar, aici gasim sfaturi destule. Si tot aici suntem cele mai tari, asa este!
Chiar ma intrebam pe unde umbli? ....
nunta fara flori, hmmm..exclus, cui crezi ca i-ar placea?
Eh, si ca sa vezi, am ajuns si la pagina 7.


Krelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Buna fetelor!
Scuze ca nu scriu prea des dar am o perioada mai aglomerata la munca.
Insa citesc in fiecare zi ceea ce scrieti asa ca sa nu credeti ca v-am parasit
Roxy, multumesc din nou pt adresa magazinului, am mai fost eu pe acolo dar necautand floricele nu le-am observat.
Din ce-ai cautat tu prin Constanta, oferta de servicii pentru nunta cum este? Piata este destul de scumpa dupa cate am observat, nu-i asa?
Ca la Buc. vad ca fetele au o oferta f.f.f. vasta si au de unde alege.
Oare daca gasesc furnizori de flori si de accesorii, aceeasi care ii aprovizioneaza si pe florarii din piata, de ex., poate voi reusi sa ies mai ieftin.
Trebuie sa caut o carte despre aranjamente florale
M-au apucat tot felul de idei de cand ati zis ca nu sunt chiar asa de greu de facut.Sa vad si de cat timp voi dispune.
Si krelia, stai tu linistita ca vom ajunge si la pagina 70 pana in 2006
la miresici, foste si viitoare.

Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Am trecut sa fetele miresici, am incercat sa aflu amanunte pentru targul de la Marriott, inca nu s-a concretizat nimic, dar nu renunt . Vroiam sa va impartasesc o ultima bucurie: aseara am fist cu iubi meu si ne-am luat o bibliotecuta frumoasa frumusica pentru birou.Imi venea sa stau numai acolo...mai urmeaza un covorash mic micutz, frumusel..si gata si camera aia! Si tot aseara vorbeam noi doi asa, si dintr-odata il aud..eh, poate n-o fi august, poate o fi chiar iunie, iulie, cine stie.....eh, ca sa vezi!
Pup fetele

Krelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

neata la toate miresicile de 2006!!!!
mai, gagici, de ce nu vorbiti cu miha_ella (creatoarea de rochii de mireasa)? am intrat aseara pe meesenger si i-am aratat 2 modele, cam cum vreau rochita si mi-a zis ca se poate face la comanda si ma incadrez in 500 euro cu tot cu accesori.
Dca vreti mail-ul ei discutam in particular.
Apropo, o vedeti la targul de la Marriott.
Pupici


http://community.webshots.com/user/ioananemes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdala spune:

Giova, te rog trimite-mi si mie mailul ei, daca ea este de acord si nu se supara, sa o intreb si eu.
Multumesc mult.
Si tie roxy, multumiri pentru adresa. Cam ce preturi au la rochite acolo? Fac cumva si la comanda? Lasa ca dau eu un tel. si intreb, cand o fi cazul.
Krelia, sa nu uiti iar aparatul, pleeeeeease.Cand te duci la targ,la Mariott.
Daca nu putem ajunge unele dintre noi, macar tu sa ne ajuti.
Si sa-ti faci poza si cand faci proba, asa te vedem miresica si dinainte.
Pupici.



Mami Magda si scumpa Rafaela
noi

Sa lupti si sa cauti, sa gasesti si sa nu te lasi doborat!

Mergi la inceput