Miresele anului 2005

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:


Miresele 2005
Andrei (fratele Ancai)+ Ramona ...................5 Februarie 2005 - C-ta
Zam .................................. 21 Mai 2005
Kopilash ....................... 18 Iunie 2005 - Bucuresti
Roxygeo .......................... 5 Iunie 2005 - Bucuresti
Lavinia (prietena Ancai)+ Catalin ...................11 Iunie 2005 - Colonade
Pupezica ......................... 2 Iulie 2005 - "Polo Club" Bucuresti
Alecsia .......................... 2 Iulie 2005 - Bacau
Alehiam .......................... 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Bibyrox .......................... 16 Iulie 2005 - Bucuresti
Ioana07 .......................... 23 Iulie 2005
Vmariejeane ..................... 30 Iulie 2005 - Bucuresti
Flafi ........................ 20 August 2005 - Casa Alba Baneasa


"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza Miresici!!! Pupezica intr-adevar astazi tu ai fost harnicutza!! Eu mi-am cumparat aseara o camera foto digitala si asta e motivul pentru care am intarziat cu prezenta . Am facut poze la colege... hihihi.
Bibi a dat un exemplu bun!!!! Nu banii fac nunta! Muzica, mancarea si invitatii! Stiam asta!
Zam bine ai venit printre noi!!! Sedere placuta si cat mai multe postari! A!!! Si ai grija ca absenta se pedepseste!
Kopilash looooool!!!! 7500 EURO??? Ai innebunit de tot mama! Eu mai mult de 1000 Euro nu bag. Nici n-am de unde! Dar ce faci mama? 7 nunti? Cu banii astia iti angajezi firma care sa-ti organizeze si nu te doare capul si iti mai raman si de o ciorba acolo...

Muzica - reprezinta 80% din reusita nuntii! Noi vom avea DJ. Mie imi place sa ascult originalul! Inca nu mi-am facut lista cu melodii si nici nu ma gandesc de pe acum la DJ. Am spus ca anul asta vom arvuni restaurantul si vom cumpara verighetele. Restul.. la anu'.
Fotograf...hmm... nu stiu daca o sa angajam. Avem si noi acum camera si plus ca au si nasii nostri una profesionala. Se va gasi cineva sa pozeze.
Cameraman, intr-adevar voi investi in el. E un moment unic si vreau sa am o amintire frumoasa. Nici la asta nu ma gandesc momentan.

Hai ca ma duc la sefu' si vrb mai tarliu putintel. Va pup harnicutzele mele!!! muahhhhhh



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana07 spune:

Pai bine mai bibyrox, pe mine nu m-ai trecut in listutza?
23 iulie 2005



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

quote:
Originally posted by ioana07

Pai bine mai bibyrox, pe mine nu m-ai trecut in listutza?
23 iulie 2005



Poate ca pentru lume esti doar o singura persoana, dar pentru o anumita persoana esti intreaga lume.



S-a rezolvat iubita, am corectat! Scuza-ma!
Ma ierti?????? Sunt cam aeriana azi.
Plec putin din birou cu sefu'. vrb cand ma intorc.

Va pup pe toate!!! muahhhhh

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

[/[red]red]Babyrox ai uitat sa treci in listuta ca am nunta la Polo Club. Nu-i nimic, te iert...glumeam bineinteles!
Legat de muzica, voi avea o formatie, un coleg de facultate de a-l fratelui meu (e la Conservator). Fotograf si cameraman imi voi aranja saptamanile care vin, am deja unele numere de telefon de la o prietena.

Rochia cred ca o sa mi-o fac pana la urma. Am vazut ca in oras sunt numai porcarioare, pline de flori, sclipici... Sper sa gasesc o casa de moda care sa nu ia foarte scump si sa accepte modelul meu. Bine, asta nu e pus in cuie...poate imi gasesc totusi ceva. Dar mai la primavara, nu acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kopilash spune:

salut!

bibyrox-mama nu am inebunit dar in conditiile in care nu mai meniul la restaurant ma costa 4500eur si transportul invitatiilor din provincie ma caosta cam 1000 usd...fac si tu un calcul mic cu toata celelalte si ai sa vezi ca ...aproximativ cam asta e suma stie e enorm...dar ce sa fac.
eu cameraman nu vreau...in schimb vreau tone si tone de poze..deci am sa angajez un fotograf profesionist..am si o idee care mie mi se pare originala...sa fac cateva pozel alb negru.se vedem


zam-restaurante in dr taberei...nush decat restaurantul primavara(dar e foarte mic)si restaurantul favorit(nu stiu nimik de el).in rest altele nu mais tiu poate alte fete te pot ajuta mai mult



tot inainte!!!!
kopilash

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vmariejeane spune:

Kopilash si eu tot la suma asta am ajuns. Sotu meu a zis ca o sa ne coste in jur de 10.000 USD. Si nu voi avea o nunta "cu fitze" si nici caviar pe masa. Dar voi avea cam 150 pers....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Zam in Dr.Taberei stiu Restaurantul Favorit unde a avut nunta cumnatul meu. Mi-a placut foarte mult localul. E inclus si in planurile noastre... Dar nu stiu sa-ti spun preturi..nimic. Doar ca arata bine!

Fetelor voi vorbiti de sume astronomice... Pai daca aveam banii aia imi angajam o firma si gata! Terminam cu stres si cu tot... Dar fiecare dupa posibilitati. Oricum ar fi, important e sa iasa bine pentru toate! Si.. de ce nu?! Super ar fi sa ne si intalnim... la nuntile noastre bineinteles. Eu una (daca mai tinem legatura pana atunci) va trimit invitatie.



"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zam spune:

Mie imi trebuie un restaurant de 150 pers.
Stie cineva cum este in Shorley. Am auzit ca este frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zam spune:

Imi trebuie un restaurant de 150 pers.
Stie cineva cum este in Shorley. Am auzit ca este frumos.

Mergi la inceput