Miresele anului 2005

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Biz Biz! A aterizat Albinutza Biby! Buna dimineata Soare! Ce fac miresicile mele???
Noi aseara am fost la Restaurant Pescarus (Herastrau)... ce sa va zic?! Localul este super! Dar.. e scump... . Cel putin pentru noi.. 30 Euro fara bautura, fructe, tort..etc. Daca vrei sa faci afara pe terasa esti obligat sa iei orchestra lor (noi vrem DJ)... Si plus ca se fac cate 2 nunti deodata si noua nu ne place asta. Am mai fost la Riviera dar era inchis Lunea... La Minis nu l-am gasit pe patron. Astazi se duce Iuby la Taverna Romaneasca si se pare ca avem de umblat. Oricum tin sa va spun ca la Herastrau se da drumul la programari abia pe 1 Noiembrie! Deci nu e tarziu deloc! Ca m-ati speriat relelor!!! Hihihi
Kopilash imi pare tare rau pentru telefonul tau.. Dar las' ca-ti iei tu altul!!! Nu mai fi trista! Si.. apropos daca ma inviti si daca ai nevoie de mine la nunta ta, poti conta pe mine!
Alehiam tot 16 Iulie a ramas?

Pupici la miresici Muahhhhh

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetele cochetele unde-mi sunteti? Ati toate? M-ati lasat singurica aici...

Nici nu va mai pup... SAC!

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

Alehiam tot 16 Iulie a ramas?

:))))))) tot 16 iulie si trebuie sa ramana asa... este o data importanta pentru noi

acum ca m-am reintors mai esti suparata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Alehiam! Nu mai sunt supi!!! Bine ca ai revenit! Dar de ce e asa importanta pentru voi data asta? Hai ca aici trebuie sa spunem tot. Fara secrete! La noi nu are o semnificatie anume data de 16 Iulie.. pur si simplu asa ni s-a nazarit si asa vreau sa ramana! Sper... Conteaza si restaurantul... Off.. ca iar mi-aduc aminte! Tu ce restaurante ai vizionat? Ti-a placut unul in mod deosebit?

Pupici la miresici (care se pare ca sunt numai 2 online )

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

yupp, e importanta pentru ca pe e si data aniversarii noastre (de cand suntem impreuna)
pai din ce am vazut pana acum, mi-a placut casa triumf si hotel residence. insa sunt totusi cam scumpe 25-35 Euro
tu ai mai vazut altceva in afara de ce ai spus mai sus? pe unde mai vrei sa umbli?
eu o sa incerc zilele astea prin floreasca :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Da.. nici noi nu ne permitem sa avem un meniu asa scump. Adica nu e vorba de noi e vorba de cei care vin la nunta. Nu vreau sa se sperie si sa nu-mi vina la nunta! O sa caut pana gasesc ceva mai ieftin! Cred ca pana la urma o sa alegem unul din astea: Taverna Romaneasca, Riviera, Minis sau Favorit. Dar.. mai vedem. In ce zona stati voi?

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pupezica spune:


Bibyrox, cata energie ai, ma uimesti!
Si eu sunt f. entuziasmata de ideea organizarii nuntii, dar mai e atat de mult timp...
As mai vrea sa ne hotaram asupra bisericii si sa rezervam, anul asta, si eventual sa luam verighetele.Restaurantul l-am rezervat, cel mai important, restul se rezolva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alehiam spune:

quote:
Originally posted by bibyrox

Da.. nici noi nu ne permitem sa avem un meniu asa scump. Adica nu e vorba de noi e vorba de cei care vin la nunta. Nu vreau sa se sperie si sa nu-mi vina la nunta! O sa caut pana gasesc ceva mai ieftin! Cred ca pana la urma o sa alegem unul din astea: Taverna Romaneasca, Riviera, Minis sau Favorit. Dar.. mai vedem. In ce zona stati voi?

Pupici

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)




noi stam in sectorul 6, mai exact crangasi si militari:)))
planurile mele s-au dus pe apa sambetei[:( ... am racitttt si nu mai am chef de plimbari

o zi buna tuturor
byeeee si ma duc la aspirina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Neatza miresicile mele!!! Muah!!!
Alehiam imi pare tare tare rau ca esti bolnavioara! Sa te faci bine repede si nu mai umbla mai fata dezbracata! tza tza tza

Pupezica de felul meu sunt foarte energica - e specific zodiei (Gemeni). Unde ziceai ca ai rezervat? Ca nu mai tin minte..

Noi azi vom mai colinda pe la restaurante. Ieri am avut ceva treaba.. oricum mai este timp destul. A-propos Kopilash-ul meu pe unde o umbla?

Ma duc si eu la munci.. din pacate

Pupici la miresici muahhhhhhh

"You only live once, but if you live right, once is enough!"
Roxxy

Daca vreti sa ne cunoastem :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Salutare viitore doamne!
Am vazut ca au inceput deja cumparaturiele pt nunta!! ce harnicute sunteti. In afara de faptul ca am stabilit restaurantul, nasii, logodna (care va fi sambata acum, ce emotii am! )si verighetele, inca nu am facut mare lucru... Inca nu am stabilit la ce biserica si nu ma asteptam ca asta sa fie o problema...
Pe mine ma ajuta ff multa o lista, o planificare gasita pe un site undeva, facuta pe activitati pe luni si zile pana la marele eveniment.
Se vorbea de florile de pus in piept si ma tot gandesc la asta, am fost la o nunta la care florile acelea erau naturale, pana la 2 noaptea s-au ofilit si aratau sinistru acolo in piept, eu as vrea flori artificiale pt ca nu mi-au placut alea, dar se pare ca jumatatea mea nu e de acord... Voua care vi se pare mai ok?
Toata aventura asta cu organizatul nuntii mi se pare minunata, asta pt ca inca nu am intrat in panica...
Trebuie sa fac si eu un up-date la acea lista, deci: nunta e in Bucuresti, la restaurantul Casa Alba din padurea Baneasa pe 20 aug 2005.
Va pup din belsug!!

Mergi la inceput