Fetele din USA poftiti la o birfa !(25)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petra spune:

Felicitari gimnastelor noastre de aur! Belu parca era alt om dupa ce a terminat Catalina Ponor exercitiul excelent de la sol. Le-au dat clasa la americance, nu mai zic de rusoaice. Americancele erau deja plouate inainte de a se da ultima nota la sol pentru noi, si de altfel primele care au venit sa le felicite pe fetele noastre au fost rusoaicele apoi americancele.
Despre comentariu, nu mai zis nimic, pentru ca nu erau aia nebuni sa-si laude adversarii, si mai ales ca ei stiau deja rezultatul, transmisiunea fiind o inregistrare.
Chestia cu Lavinia Milosovici, a fost o chestie de scandal si la americani le place asta,iar ceea ce fac ale lor bineinteles ca este cool.
Gimnastele noastre au demonstrat ca sunt mai bune, indiferent ce s-a vehiculat despre conditii, antrenori, regim dur si altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Sincer mie nu mi s-au parut asa de rele comentariile, si le-au taxat pe americance destul de bine (cind faceau greseli sau luau note nesperate).
Au amintit si cele rele de romania dar numai legate de gimnastica (ceea ce nu s-a mai intimplat demult sa nu aminteasca de orfani, saracie, etc), dar pe un ton in treacat si-au zis de un milion de ori ca romancele-s perfecte.
Mie mi-a placut reclama la Nike cu Nadia.
Adevarul este ca intr-adevar toata lumea aici cind aude ca-s romanca se gindesc ca vin in Tzukahare intinse la munca:)
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

loooooool Andrada
De-acuma sigur o sa stie americanii unde-i Romania pe harta

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Asa e Oana, acum sigur nu mai confunda Bucurestiul cu Budapesta.
Miine seara sunt individualele la gimnastica fete tot pe NBC.

Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

.sau poate o sa zica bucharest who? am crezut ca ccc capitala romaniei e deva:))))

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adivio spune:

Bine, ei nu le stiu bine nici pe ale lor care cum sunt,nu mai zic cind vorbesc de Europa desi antrenorii de gimnastica ai echipei americane sunt romani - sau poate se fac ca nu stiu!?.

Adivio&Ioana-nazdravana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDRUSHKA spune:

Adevarul este ca intr-adevar toata lumea aici cind aude ca-s romanca se gindesc ca vin in Tzukahare intinse la munca:)


Andrada, tzucu-te-ash,cum ma facusi tu sa rad cu sughituri!!!
Adevarul este ca-s umflata toata-n pene ca mi-s romanca dupa aseara, ma uit de sus de tot la toti colocatarii mei de alte natzii carora nu le atarna medalia de aur la gat! Si am primit azi-noapte nu mai putin de 3 telefoane , desi nu era tocami o ora rezonabila, sa mi se spuna sa ma uit la TV ca romancele noastre is campioane. azi m-am inscris la gym si primul lucru care-l spune instructoarea e "congratulations!" Vorba Andradei, parca io eram aia de o vazuse cu o seara inainte facand flic flacuri de colo-colo!

Intr-un cuvant, BRAVO!

Yesterday I dared to struggle, today I dare to win!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

quote:
Originally posted by Andrada

Adevarul este ca intr-adevar toata lumea aici cind aude ca-s romanca se gindesc ca vin in Tzukahare intinse la munca:)
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele



Loooooooool!!! Hai ca a fost buna, am murit de ras!

Intr-adevar, comentariile nu au fost foarte rele, doar pe ici-pe colo, de inteles pana la urma, nici ai nostri nu fac altfel. Mie reportaju' ala nu mi-a placut, atat.

ruxij

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Haideti sa nu fim rele si sa ne bucuram si pentru americani!:))
http://www.usaswimming.org/USASWeb/DesktopModules/PictureView.aspx?TabId=0&Alias=rainbow&Lang=en&ItemID=1889&mid=1344&wversion=Production

PS eu ma tot intreb nu i-or pica odata si-odata....
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Andrada nebunatico

Oana_B

Mergi la inceput