Mamici de Arad...?(12)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Miine se deschide Selgros-ul la Timi. Am vazut la socrii mei pliantele ieri si e pe bune pretul la combina. char m--am gandit la tine cand am vazut, si stiam ca ai zis de 15 mil.
Pe pliantele alea mai scria ca asigura si transport gratuit Arad-Timi si 'napoi in week-end cu autobuz,care circula tot la 2 ore si pleaca de pe I.C. Bratianu din fata de la Atlasib. dar ma gandesc, ca daca te duci sa faci cumparaturi serioase, nu te duci cu autobuzul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Au tot felul de produse- electrocasnice, alimente , imbrascaminte, articole pt copii, calculatoare... cred ca este gen Metro....si preturile sunt foarte bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Miine se deschide Selgros-ul la Timi. Am vazut la socrii mei pliantele ieri si e pe bune pretul la combina. char m--am gandit la tine cand am vazut, si stiam ca ai zis de 15 mil.
Pe pliantele alea mai scria ca asigura si transport gratuit Arad-Timi si 'napoi in week-end cu autobuz,care circula tot la 2 ore si pleaca de pe I.C. Bratianu din fata de la Atlasib. dar ma gandesc, ca daca te duci sa faci cumparaturi serioase, nu te duci cu autobuzul.



Ar fi culmea sa mergem cu autobusul si sa aducem o combina si ce mai gasim acolo...Vedea-m-as in autobus cu o combina frigo
Multam fain ca mi-ai spus!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor,unde e Perla?Am vazut si eu luna trecuta ceva pliante de la Selgros,a fost cineva la noi la lucru si ne-a facut si legitimatie.Am vazut ca aveau preturi foarte bune,probabil pentru deschidere si apoi le mai scumpesc ei.Este stil Metro.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, tu nu stii unde-i Perla??? Nu ai auzit de restaurantul Perla? pe maul muresului, langa baza sportiva.
Clau, acum dupa ce ai zis am incercat sa mi te imaginez cu combina in autobuz!!!! vad asa un autobuz plin de oameni cu combine televizoare si masini de spalat in brate, si gaini zburand printre ei!sa nu te superi pe mine, dar imaginatia mi-a luat-o razna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Mersi Gabi ca m-ai "luminat".Stiu unde e Perla acum,dar ma gandeam la alt restaurant care e cum cobori pe mal.Eu nu am fost niciodata la Perla.
Daca vreti voi sunt de acord si eu sa ne intalnim acolo.

Noapte buna!

PS.Nu stiu ce are pagina cu emoticoane ca nu vrea sa se deschida nicicum!!!!!


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Alina, tu nu stii unde-i Perla??? Nu ai auzit de restaurantul Perla? pe maul muresului, langa baza sportiva.
Clau, acum dupa ce ai zis am incercat sa mi te imaginez cu combina in autobuz!!!! vad asa un autobuz plin de oameni cu combine televizoare si masini de spalat in brate, si gaini zburand printre ei!sa nu te superi pe mine, dar imaginatia mi-a luat-o razna!




Pai acelasi lucru mi-l imaginam si eu!!!:)))))))

Si emoticoanele nici la mine nu mai vor sa se deschida!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor cum ramane cu intalnirea, maine la ora 19 la Perla?
Eu sunt de acord.Vreau sa o sun pe Magda sa s-i spun cand si unde,ea a zis ca vine.
Clau ai vorbit cu Cristina si cu Linda?


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Fetelor,am vorbit acum la telefon cu Linda si cu Cristina.Linda vine sigur la intalnire,iar Cristina acum a ajuns de la mare,maine s-ar putea sa mearga la Lugoj,dar nu-i sigur,daca nu merge vine la intalnire.
Mai trebuie sa o sun pe Magda.Nu raspunde la telefon,mai incerc.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Tudor a jucat azi fodbal azi. am ras de ne-am spart de el cum dadea cu piciorusele in minge. dar din pacate s-a spart mingea, ca am jucat volei cu Cipri si am dat cu ea intre trandafiri
Ne vedem miine seara la 19 la Perla!

Mergi la inceput