Mamici de Arad...?(12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Si noi venim daca e vreme faina!M-am uitat pe net la vreme si cica va fi soare cu nori si 24 grade.Week-end placut la toata lumea!
Pupici

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Fetelor, A VENIT APA CALDA!!!!!!!!!!!!! In sfarsit dupa atatea zile de asteptare si spalare la lighean...eu chiar nu mai rezistam

Bine ar fi sa se indrepte vremea asta!!! Am vrut ploi, chiar ca am avut, dar acum m-am saturat, VREAU SOARE

Ati vazut reportajul ala de la Simand, cu aratarea aia groaznica? Mai mie parca totusi mi se pare culeasa din filmele SF...nu stiu ce sa cred...voi ce ziceti???


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Fetelor!!! Pe unde umblati???? Profitati ca azi n-a plouat????


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Am aparut si eu!
Ce ziceti fetelor,oare se incalzeste vremea? Azi a fost foarte fain,sper sa nu mai ploua.
Cam la ce ora vreti sa ne intalnim? Eu propun ora 19,ziceti si voi daca sunteti de acord.
La Bihor a fost fain astazi,dar ieri a plouat si a fost foarte frig.Dragos e in culmea fericirii cand mergem acolo.Azi cand ne pregateam de plecare a inceput sa strige:"Nu pecam,nu pecam(adica,nu plecam).
Chiar asa prost merge internetul cu modemurile noi? E nasol ca telefonul nu merge daca nu merge internetul.

Clau,nu stiu ce sa zic in legatura cu aratarea aia de la Simand,nu-mi prea vine sa cred,a citit si calin un reportaj kilometric in ziar despre aia.Brrrrrrrrr!

Ce ma enerveaza ca nu mi se deschide pagina cu emoticoane!!!!!!!!!!

Alina & Dragos







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Alina mie imi convine la orice ora, numai sa fie dupa-masa...e ok la 19.00...Sa vedem ce zic si celelate fete...

L-am vazut pe unchiul lui Calin la TV...am uitat ca e primar si cand am vazut Morostes, mi-a picat fisa Si mie mi se pare ceva din filmele SF...mai dar oamenii din Simand sunt convinsi ca exista, la fel cum erau si cei din Taut, ca in lac exista o aratanie, la fel cum si cei din Ghioroc spuneau ca e ceva mare si urat acolo...si exemplele ar putea continua

Cu modemurile astea noi e si bine si rau...ieri a sunat Clau la RDS, ca tot trimit mail-uri cum ca viteza e dubla si tot felul de minuni si cica e dubla doar in oras, a bagat niste aberatii de te doare capul...Numai aberatii spunea ala la telefon ca s-a enervat Clau pe el...Nici nu stiu ce sa mai cred, numai sa nu fie teapa si cu tel. ca am bagat cateva conv internationale, am vorbit cu sora-mea...poate-mi vine factura de nu o sa mai stiu de unde sa scot baniiDoamne fereste!!!

Ma bucur ca a fost fain la Bihor...si cum am mai spus si eu VREAU!!!! Poate mergem prin sept-oct, dar nu stam decat o zi, asa o vizita de "prietenie"...mi-e tare dor de bunicuta mea!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Iar am "picat" pe pagina a doua!
Clau mi-a zis cineva ca nu va fi problema cu modemurile,dar ca acum instaleaza in fiecare zi la cineva modem si telefon si de-aia se tot intrerupe internetul.Nu stiu cat e de adevarat.
Acum l-am echipat pe Dragos sa mearga la plimbare cu Calin si ma pun sa calc niste haine.Numai prostii face daca sta in casa.
Ai vorbit cu Linda?



Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

salutare!
Clau, ti-ai luat combina frigorifica? Am vazut ceva pliante de la Selgros, care miine se deschide in Timisoara, combina Gorenje cu 10 mil. so vreo sase-sapte sute.
In legatura cu modemurile noi, problema este ca nu stiu cum sa le lucreze inca (asta stiu de la cineva de la RDS).
V-ati gandit unde exact ne intalnim? Vreti pe strand? ieri m-am intalnit cu Alina 33 care a sugerat Perla ( am fost la plimbarica pe mal)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

salutare!
Clau, ti-ai luat combina frigorifica? Am vazut ceva pliante de la Selgros, care miine se deschide in Timisoara, combina Gorenje cu 10 mil. so vreo sase-sapte sute.
In legatura cu modemurile noi, problema este ca nu stiu cum sa le lucreze inca (asta stiu de la cineva de la RDS).
V-ati gandit unde exact ne intalnim? Vreti pe strand? ieri m-am intalnit cu Alina 33 care a sugerat Perla ( am fost la plimbarica pe mal)



Mai Gabi, vorbesti serios de combina??? Ca are Clau legitimatie de intrare de la Primarie si daca e asa maine merg si o iau...
Sincer referitor la intalnire si mie mi-ar conveni sa fie la Perla pentru ca ma tot gandeam cum naiba intru pe strand cu caruciorul...plus ca e si destul de mare si n-am fi putut intra decat pe podul mare unde e prea abrupta coborarea...SI eu sunt pentru PERLA...restul ce zic...si ORA care ramane???? Dupa 19?
Asta cu modemurile stiam si noi, tot de la cineva care lucra acolo ca nu se prea stiu cu ele, ca cica sunt mai destepte decat ei


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, am uitat sa te intreb...cand se deschide Selgros in Timi, ca pe pagina de site a lor scrie ca doar din toamna...si ma enerveaza ca nu au decat o privire generala a firmei...in rest aproape nimic despre produsele care se comercializeaza acolo...



Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes


Ai vorbit cu Linda?



Alina






Nu am sunat-o inca, astept sa hotaram noi ce si cum si apoi o sun si pe ea si pe Cristina...

Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput