Mamici de Arad...?(12)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,il faci fotbalist de pe-acuma pe Tudor?

Clau ai fost la Selgros la Timisoara dupa combina frigorifica?


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Eu am fost super ocupata azi si din pacate nu am avut timp sa le sun pe fete....Alina !!!

Deci, ramane pe maine la 19 la Perla???Eu voi veni cu Raul si cu nasa ca al meu sotior are de lucru si nu poate veni...Nu va deranjeaza ca vin cu nasa, nu???

Gabi, deja jucati fotbal??? Ce super, abia astept sa jucam si noi fotbal!!!

Nu am fost azi la Selgros, vom merge probabil duminica, in functie de sofer

Abia astept sa ne vedem!!!!!



Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Hei, venim si noi.Deci ramine la 19 la Perla!Pupici

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Cati o sa fim? oare nu ar trebui sa rezervam o masa-doua? sa nu avm surprize.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, nu cred ca avem nevoie de rezervare la Perla...suntem destul de multi...Eu abia astept sa ne vedem!!!!Stii tu cumva pe cineva acolo, ca sa facem rezervare totusi pentru linistea noatra????Oricum nu cred ca nu vor fi locuri libere ca doar e in toiul saptamanii...sau???!!!

Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Nu stiu pe nimeni la Perla! Si daca rezervam poate se asteapta si la cine stie ce consumatie, ma refer la papa,nu? las' mai bine ca ne descurcam la fata locului, ca e destul de mare terasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by gabitzica

Nu stiu pe nimeni la Perla! Si daca rezervam poate se asteapta si la cine stie ce consumatie, ma refer la papa,nu? las' mai bine ca ne descurcam la fata locului, ca e destul de mare terasa!



Tocmai la asta ma gandeam si eu...las ca e mai bine fara rezervare...ne descurcam noi cumva, suntem mari si vaccinati:))

Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ceau fetelor!
Sa recapitulam cine vine la intalnire:Alina(eu),Alina 33,Clau,Gabi,Linda,Claudiak(nu-i sigur 100%,dar ar vrea sa vina,asa mi-a zis Linda),Cristina vine daca nu a mers la Lugoj(nu stia ieri sigur) si Magda m-a sunat azi ca nu poate veni,are ceva program in legatura cu casa.
Mai bine sa nu facem rezervare,asa cum a zis Gabi,poate se asteapta si la cine stie ce consumatie daca ne facem rezervare.Gasim noi cumva locuri libere.
Sper sa ne recunoastem!Eu le stiu pe Alina33,pe Clau,pe Gabi,doar pe Linda si Claudiak nu le stiu.
Abia astept sa ne intalnim.Eu vin cu Calin si cu dragos,dar pe ei ii trimit la plimbare ca Dragos nu are rabdare sa stea mult intr-un loc.

PS.Clau,nu e nici o problema daca vii cu nasa ta!!!!!Nu deranjeaza pe nimeni.
Va pup si ne vedem la ora 19.


Alina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:


Fetelor, ce mult ma bucur ca ne-am intalnit!!!! Noi ne-am simtit ffffffffffff bine, avem copilasi super frumosi

Nu stiu care dintre voi a facut poze, dar stiu un singur lucru...VREAU SI EU POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

Va pup si inca o data va spun, A FOST MINUNAT!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu


Fetelor, ce mult ma bucur ca ne-am intalnit!!!! Noi ne-am simtit ffffffffffff bine, avem copilasi super frumosi

Nu stiu care dintre voi a facut poze, dar stiu un singur lucru...VREAU SI EU POZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!

Va pup si inca o data va spun, A FOST MINUNAT!!!!!


Claudia si Raul(01.04.2004)


Poze familie
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">Pagina personala



Subscriu in totalitate Clau la ce ai scris tu.Ne-a placut si noua foarte mult.Dragos tot mi-a spus acasa de copii,bb,ite(fetite),carucior...a fost tare incantat.Sotul Cristinei a filmat ceva si a zis ca ne face la fiecare CD.Zilele acestea isi pune si Cristina internet si ne mai spune ea.
Speram sa ne intalnim si cu celelalte fete.

Dragos a adormit foarte repede,a fost foarte obosit.
Va pup si noapte buna!


Alina


Mergi la inceput