Liste medici ginecologi/obstetricieni (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elitasweet spune:


Buna fetelor,
Eu il recomand pe Dl.Prof.Petrache Vartej de la Spitalul Universitar.
Pe mine ma trateaza de 6 ani .Nu as renunta pentru nimic in lume la dansul.Merg la 6 luni la control desi nu sunt din Bucuresti.Este un doctor care practica meseria cu seriozitate si este un om f abordabil.Credeti-ma pana sa ajung la el am schimbat o gramada de medici.Este un om si un doctor extraordinar.
Eli

es

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Constanta Dr. Rusa...cam indoctinat cu ideii mai vechi, dar stie ce face!!!
Sinzi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina chiriac spune:

Tot, Constanta, am cea mai mare admiratie si consideratie pentru d-ra
doctor MOISE LUMINITA.Eu amindoi baietii i-am nascut cu ea si pot spune ca au fost doua nasteri rapide si usoare.Am toata admiratia pentru acest om si dumnezeu sa ii dea tot binele din lume!
MADY&DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaP spune:

Eu sunt mamica unei fetite de 11 luni si acum sunt insarcinata in 2luni si jumatate. Fetita am nascut-o la maternitatea Polizu cu d-na doctor Aniculaesei(fosta Vermesan)Adriana. Acum m-am dus tot la dansa ptr. ca este o doctorita tanara, competenta si iti da incredere in tine(in plus poti sa o intrebi orice fara a parea stupida). Practica si la clinica Sanador in zilele de vineri si sambata. Multa, multa sanatate si bafta ptr. viitoarele mamici.
Diana & Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimat spune:

Exista o eroare mare in lista de medici ginecologi de la Craiova: Dr. Vaduva, care inainte de cezariana te pune pe capra pentru a-ti desface colul(dovada de nesiguranta, nu?), te indoapa de antibiotice si are multe rateuri(ex cezariena cu probleme, care supureaza etc). Nu m-am lovit personal de acest medic catastrofa la care merg toate femeile neinformate si culmea, li se pare normal sau accectabil tot ce li se intampla, dar va asigur ca informatiile pe care vi le dau sunt de reale si de netagaduit(cu conditia sa fie evaluate de persoane care nu sunt ignorante!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunaa spune:

Votez pt d-nul doctor Badea Iulian de la Municipal.Este un profesionist.Daca nu-mi descoperea problema si nu-mi facea cerclajul nu-l aveam pe Rares.
Intr-adevar....merge cu pacientele pe banda rulanta.Cu toate astea nu-i pot reprosa profesionalismul.Nu conteaza daca-i dai sau nu bani sau atentii.Te trateaza la fel!

Toate cele bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns titisha spune:

Subscriu pentru Dr. Badea Iulian si sotia lui Badea Georgeta, pe care cu tot sufletul ii recomand. Daca va duceti la ei la cabinet va trebuie programare cu ceva cam mult timp inainte. La sotia lui este mai liber, dar este super O.K., chiar va recomanda daca aveti probleme foarte grave sa va consulte si sotul ei. Cel putin la mine asa a procedat.
titisha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_du spune:

S-a pomenit mai devreme despre dl. dr. Conci, de la Polizu. Mie nu mi s-a parut nemaipomenit, deloc! Dupa un avort spontan (NU din vina dansului, e adevarat) l-am schimbat cu dl. dr. Urleteanu, de la Sf. Pantelimon, care este un om de nota 20 !

Ioana si un bebe mic-mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva alicia spune:

Un NU hotarat pentru Denisa Protopopescu. Nu am sa inteleg niciodata cum un medic care te trateaza pentru infertilitate sa nu iti recomande testarile de sange, si mai ales pe cele cu potential major malformant!!!
Sub "supravegherea" acestei doamne am ramas insarcinata cu ureaplasma pozitiva, dar asta nu este nimic!
Nu avusesem rubeola, mi-a prescris analizele IGG si IGM DUPA ce am ramas insarcinata. Rezultatul??? A trebuit sa fac avort terapeutic in 5 LUNI, deoarece am contactat rubeola.

Tot respectul pentru Iulian Badea, un profesionist si un om extraordinar!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mixella spune:

Subscriu si eu pt d-na Dr. Pelin Indiana- Giulesti. Daca vreti nr de tel al cabinetului nu ezitati sa ma contactatzi. Ce e extraordinar ca sta tot travaliul cu tine si te sustine, plus ca ai si explicatiile de rigoare oricand.

Mixella si bebe care tre sa iasa azi-maine :)

Love my baby

Mergi la inceput