mamici din Iasi

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Fetelor, analiza de sange are rezulatul 244.0 mUI/ml dozare beta HCG (trebuie sa fie intre 40-1000 pt 4 saptmani), a confirmat si dr, joi repet analiza de sange si abia atunci va spun ce si cum...atunci o sa declar ca sunt mamica. pana atunci, inima mea e ca un purice , bate puternic ...si voi nu uitati: tine-ti pumnii stransi.



aime

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Tinem pumnii in continuare ...Aveam emotii cand am deschis subiectul si cand colo...suspans pana joi
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

ADDA, SA INTELEG CA UN CARUT E AL LUI AIME SI UNUL AL TAU, NU?

Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Saliu',mamici(si viitoare mamici???)!
Aime,multa,multa,bafta!Dar tare cred ca se lasa cu un !Doamne ajuta!
Noi ne simtim bine,de-acum iesim la plimbareli in fiecare zi,si mergem pe jos uimitor de multca mami nu prea poate sa ne tina mult in brate!
Am fost si simbata si duminica in Gradina Botanica,a fost tare frumos afara!Am facut si poze!
Mai mamici,imi cam faceti pofta cu muffin si shake,si nu de alta dar tati e cel care sufera.

http://community.webshots.com/user/annamariais

Teodoreiin 18 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

quote:
Originally posted by GabrielaG

ADDA, SA INTELEG CA UN CARUT E AL LUI AIME SI UNUL AL TAU, NU?

Gabriela si baietii


Cine stie? Desi nu prea cred Am pus doua ca sa aleaga aime: baietel sau fetita (unul e bleu, iar celalalt roz)
Dar nu mi-ar displace sa fie unul al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Adda sper sa nu fi fost cu gura aurita si sa faca Aime o fetita si un baietel sau poate asta doreste...doi dintr-o lovitura...
Pe mine nu o sa ma mai "vedeti" doua saptamani...Joi dimineata la ora 7 ma prezint la spital,trebuie sa "refac" operatia de cezariana.
Numai bine,sanatate la bebici,la mamici si la ne-mamici si va doresc plimbare placuta...promit sa ma uit la voi de pe geam de la spital...(asa-mi trebuie daca acu m-a apucat,primavara...)
Paaa!
Ne "intalnim" peste doua saptamani!

Dia si bebe Rucsi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adda spune:

Multa sanatate, Adi
Lasa, ca de-abia si-a aratat soarele mutritza. Sunt convinsa ca peste doua saptamani va fi mult mai frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Buna la toata lumea bine ati venit printre noi cele noi, de ultima oara cand am intrat si pana acum e de citit nu gluma oricum ma bucur tare mult In Iulie cred ca cel tarziu august am sa vin si eu in tara dar pana atunci am sa vad ce stabiliti cu intalnirile caci si mie imi este tare dor de Iasi si de plimbari oriunde.Adi multa sanatate si insanatosire grabnica .Aime iti tinem pumnii sa ne dai vesti buneDoamne ajuta!Raluca multe salutari ne-am mai intalnit pe forum la japonice dar nu prea am reusit noi sa vorbim prea mult eu de obicei intru mai rar sau va citesc si nu am timp sa butonez mereu oricum sa ne povesteti de intalnirile din vara poate pe meleguri noastre reusim sa ne intalnim .Multe salutari spre Iasi si sa ma asteptati si pe mine lol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ozy spune:

Multumesc de bun venit Tina esti o mamica puternica dupa cate am citit in mesajele tale ai si rabdare mare cu doi copii Felicitari!Abia astept sa va cunosc pe toate cele de pe forum Cand vin in tara fac un party sa ne adunam toate mamicile care vom fi atunci disponibile .Sanatate la toate si bafta in cresterea copiilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna maria spune:

Buna dimineata!
Da'multe sunteti peste tari si mari!Cred ca aveti un dor de casa...

O zi buna va doresc,cu toate ca e cam innourat!

Teodoreiin 18 sapt.

Mergi la inceput