Donatii pentru Cristi

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura _Oprescu spune:

Asteptam vesti cu sufletul la gura!Practic,care este etapa urmatoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by Dana_
Un prieten englez vrea sa trimita si el prin paypal, s-a inregistrat acolo si ii cere adresa de email a destinatarului. A trimis si un mail la site-ul pentrucristi.ro . Stiti cumva cum sa procedeze?



Dana,de la linkul astahttp://www.desprecopii.com/info.asp?id=multumescdoneaza
(butonul "Fa o donatie"),amicul tau poate intra direct la contul de Paypal al desprecopii.com si are acolo si adresa de e-mail.




Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ spune:

Multumesc Veve , s-a rezolvat :)


Dana&bb Andy(1 an)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunda spune:

Pentru Mirela: ma intreb daca au ajuns banii prin posta pt. Cristi, daca da, as dori sa trimit eventual si pentru cealalta fetita, ce va muri in curnad daca nu va fi operata. Este ok?
Multumesc, Mirunda

"Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

Am cateva intrebari pentru cei ce administreaza contul (conturile) desprecopii. Pot sa donez o suma care apoi sa fie impartita pentru mai multe cazuri- problema? Cum pot specifica cum sa fie impartiti banii? Cred ca cel mai usor pentru mine ar fi sa donez prin Pay Pal si cred ca va fi si un comision. Ma poate lamuri cineva? Multumesc, Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicuta spune:

Am cateva intrebari pentru cei ce administreaza contul (conturile) desprecopii. Pot sa donez o suma care apoi sa fie impartita pentru mai multe cazuri- problema? Cum pot specifica cum sa fie impartiti banii? Cred ca cel mai usor pentru mine ar fi sa donez prin Pay Pal si cred ca va fi si un comision. Ma poate lamuri cineva? Multumesc, Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Da exista aceasta modalitate. De asemenea e nevoie de oameni care sa se implice din toate punctele de vedere pentru realizarea unor planuri si mai mari vis a vis de acest site si problemele care exista si se vor realizate. Planuri exista, probleme sunt dar daca avem colaboratori cat mai implicati multe din ele se pot transforma in realitate. Rares a fost un caz, Cristi este un alt plan, si asa mai departe. Conteaza mult comunicarea intre noi, stabilirea de planuri si mai ales atingerea acestora.

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirunda spune:

Draga Marius, cred ca vezi si tu, exista tare multi oameni care doresc sa ajute. Eu facusem propunerea, pe undeva, prin unul din multele subiecte despre Cristi, sa deschidem un cont in UE, sunt multi care, ca si mine, nu au Creditcard ci numai EC-card, deci pentru ei nu merge varianta cu paypal. Ramane numai cea cu plicul, care e cam nesigura, totusi. Eu insa cred ca sunt multi aici care ar dori sa doneze o mica suma lunar, zau, ma doare sufletul si am lacrimi in ochi cand citesc toate povestile de la Ajutor umanitar.Eu cred ca trebuie sa ne organizam mai bine, Doamne, atatia oameni au nevoie de ajutor! Eu incerc sa va ajut cat pot, numai sa imi spuneti cum.
Cu drag, si iti multumesc din suflet ca esti acela de la care noi, cei multi de pe acest site, avem cel mai mult feedback! Mirunda

"Copilului tau, atunci cand este mic, sa ii daruiesti radacini, atunci cand este mare, aripi".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok multumim pentru mesaj, voi avea in vedere mai multe proiecte si mai ales modalitatea legala de a fi indeplinite. Le vom comunica pe masura aparitiei lor. De acolo incolo, eu sper sa am cat mai multi colegi care sa consolideze si sa dezvolte aceste proiecte.
Tinem legatura.


Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurelia spune:

Marius la vremea cind vroiam sa deschid un cont in euro in CE ti-am trimis un PM sa-ti cer parerea la care nici tu nici admini nu mi-ati raspuns,ce trebuia sa inteleg din asta ? am spus ca vreau sa ma implic si sa fac ceva pe partea franceza NIMENI nu mi-a raspuns iata ca dezamagita dar nu singura am decis totusi sa o fac ,cu acest cont pe care acum l-am deschis la banca se poate stringe bani de la toti cei din Franta si din tot restul Europei ,o sa postez aici daca i-mi este permis acest numar de cont pentru cei care sint interesati de el ,cu speranta ca nu v-am suparat si deranjat prea tare ma retrag lasindu-va sa va vedeti de treaba!


Aura&Luca,2 ani!
"Daca dragoste nu e nimic nu e"
http://yamafoto.com/?ref=6538

Mergi la inceput