Donatii pentru Cristi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela P spune:

quote:
Initial creeata de ADMIN

- ar fi bine totusi sa specificati la donatii: "pentru Cristi"


Numai bine,
Florin


Am facut si eu un transfer prin paypal insa nu am vazut niciunde unde as putea specifica "pt Cristi". Unde trebuia sa scriu?
Eu nu am mai folosit paypal pana acum asa ca iertati-mi nestiinta.

Adela
http://community.webshots.com/user/adela23_1999

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Adela, la paypal nu se scrie nimic, banii intra in contul paypal al lui Admin.

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

SALUT
MA TOT CHINUI SA PLATESC PRIN PAYPAL
AM FACUT CONTUL CERUT PE SITE DAR MI S6A RASPUNS;
The credit card number you have entered cannot be verified. Only credit cards from approved countries may be used on PayPal.
deci se pare ca din Costa Rica nu se poate.
exista alta solutie?
mii de multumiri si intelegeti-ma ca habar nu aveam de existenta paypal!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Ionica,poti trimite direct in pliculet la adminii forumului.E mai simplu si scapi de alte taxe bancare si dureri de cap;nu ai fi singura care face asa.Daca-ti comvine varianta,cere-i Mirelei (desprecopii)adresa pe mp.


Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

quote:
Originally posted by Veve

Multumesc Veve,
am gasit adresa Mirelei si cred ca am sa folosesc metoda clasica"piculetul" care v-a ajunge tarziu ,dar mai bine mai tarziu decat nici o data!!
Ionica


Ionica,poti trimite direct in pliculet la adminii forumului.E mai simplu si scapi de alte taxe bancare si dureri de cap;nu ai fi singura care face asa.Daca-ti comvine varianta,cere-i Mirelei (desprecopii)adresa pe mp.


Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Am donat si noi putin prin paypal; dar e pe numele sotului meu. Sper ca au intrat banii. Nu am avut unde sa scriem "pentru Cristi", dar cred ca se stie.
Dumnezeu sa-l ajute, si sa se faca bine! ma rog pentru el in fiecare seara, ca pentru un membru al familiei.


Laura, mama lui Andrei

http://community.webshots.com/user/tcatlaura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo1970 spune:

quote:
Originally posted by marius

Nu conteaza de unde se trimit acesti bani. Daca se trimit corect sigur ajung.

Marius (www.desprecopii.com)



Marius,
am depus astazi o suma din partea firmei unde lucrez, de la sucursala BancPost Mosilor. As vrea totusi sa stiu (luni-marti saptamina viitoare)daca banii au ajuns, pentru ca am uitat sa mentionez "pentru Cristi" si mi-e si cam teama sa nu se piarda pe drum (daca s-a gresit vreo cifra la nr. contului?! - n-am depus eu banii personal)
Este posibil ca titularul contului sa-mi confirme cumva de pe extrasul de cont primirea sumei (atunci cind va fi cazul)?
Multumesc mult,
Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Vreau si eu sa trimit niste bani pt. Cristi. Nu am credit card. Sa inteleg ca nu pot folosi acel paypal? Ce inseamna metoda pliculetului? Adica prin posta? Ca i-as trimite si eu unuia dintre administratori.
Numai bine!
anto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana cretu spune:

quote:

Vreau si eu sa trimit niste bani pt. Cristi. Nu am credit card. Sa inteleg ca nu pot folosi acel paypal? Ce inseamna metoda pliculetului? Adica prin posta? Ca i-as trimite si eu unuia dintre administratori.
Numai bine!


Da, anto, poti trimite la administratori in plic! Eu asa am trimis Mirelei si in mai putin de doua zile a ajuns pliculetul! II bagi intr-o hartie sau o felicitare...Daca vrei adresa da-mi mesaj pe privat! Va pup pe toti!

oana-cannes
"Si maine mai este o zi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanamhc spune:

As vrea si eu sa fac o donatie pt Cristi, nu e mare lucru, pt ca astea sunt posibilitatile, insa pov micutului e impresionanta, iar acest copil trebuie sa reuseasca. Am sa trimit si eu povestea de pe forum scrisa de Adelina si cunoscutilor mei sa vedem cu cat il putem ajuta fiecare pe Cristi. Toata lauda si admiratia pt Adelina si sa o tina D-zeu tot asa curajoasa si puternica! Va rog daca se poate sa-mi trimite-ti si mie tote adresele posibile prin care se pot face donatii pt a le trimite si eu mai departe. Numai daca se poate, daca nu am sa le caut pe forum ceva mai tarziu pt ca nu pre mai am timp. Multumesc mult! IOANA MILSTEIN

Mergi la inceput