Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Raspunsuri - Pagina 37

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns thalia spune:

http://www.adevarulonline.ro/index.jsp?page=articol§ion_id=10&article_id=79579

A aparut in ziarul Adevarul de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela_Georgiana spune:

Buna tuturor,
poate cineva sa ne spuna ce suma s-a adunat pana acum? Situatia in 8 aprilie era dezastruosa, in contul erau doar:
lei: 331 862 340 lei
in contul de dolari: 1649 USD
in contul de euro: 150 EUR
paypal: 1192 EUR
Care e suma adunata la ora actuala?
Daca nu e cu suparare, de ce contul nu e pe numele Adelinei? Se poate publica o lista cu toti donatorii? Multumesc. Mihaela

P.S. Ar fi grozav sa vina echipa americana la Cluj. Pe langa Cristi ar mai fi salvate cateva vieti....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

quote:
Originally posted by Mihaela_Georgiana

Buna tuturor,
poate cineva sa ne spuna ce suma s-a adunat pana acum? Situatia in 8 aprilie era dezastruosa, in contul erau doar:
lei: 331 862 340 lei
in contul de dolari: 1649 USD
in contul de euro: 150 EUR
paypal: 1192 EUR
Care e suma adunata la ora actuala?
Daca nu e cu suparare, de ce contul nu e pe numele Adelinei? Se poate publica o lista cu toti donatorii? Multumesc. Mihaela

P.S. Ar fi grozav sa vina echipa americana la Cluj. Pe langa Cristi ar mai fi salvate cateva vieti....





uite aici:
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23347

~~Adela&Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia Horoiu spune:

Dragii mei,

Am citit articolul de azi din Adevarul.Insa eu nu am aflat nimic nou fata de datele din luna februarie, cind am aflat prima oara de acest caz. Informatiile prezentate acolo mi se par neactualizate.Eu am avut impresia ca citesc acelasi articol ca si in feb. Unele paragtafe sint identice.
Despre eventuala interventie de medicilor americani intelesesm ca nu se mai vorbeste.
Daca eu sint cea care sa nu fie la zi cu stirile, spuneti-mi va rog.
Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela_Georgiana spune:

Buna tuturor,
eu tot nu inteleg de ce suma stransa este asa de mica. In data de 21 martie Dorkserv (pag. 23) a spus ca trimite 5000-6000$. Au patit ceva pe drum banii acestia? Dupa cum spune Dorkserv ar trebui sa ajunga in 7 zile, dar pe 13 aprilie in cont erau tot 1649 USD. Ce s-a intamplat cu suma respectiva?
Sa auzim de bine.
Mihaela

P.S. Are cineva telefonul Adelinei? Ce se mai intampla cu Cristi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Mihaela, banii de la dorkserv nu au fost inca depusi in contul DC din motive tehnice.
Poate ca ar trebui sa ai mai multa incredere in noi.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ereso spune:

Am citit cu sufletul la gura timp de cateva zile toata istoria (am acces numai de la birou si mi-a luat ceva timp). Sunt impresionat profund !
Dupa toate acestea, la final, astazi nu mai inteleg nimic ...
Vreau sa-l ajut pe Cristi !!! (financiar)
Am inteles gresit sau nu mai stim nimic despre el ?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina piticuta spune:

Adelina, unor oameni precum esti tu si unui sufletel de copil, eu cred ca Dumnezeu nu le poate intoarce spatele. Imi pare rau ca am aflat cu intarziere despre Cristi, astazi am citit prima oara si norocul mau ca nu a intrat nimeni in biroul meu sa ma gaseasca plangand... Sunt cu sufletul alaturi de voi si ma interesez daca va pot ajuta cu ceva. Sa-ti dea si tie Dumnezeu multa sanatate, sa ai putere sa fi alaturi de frumusetea aia de baiat...

irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela_Georgiana spune:

Nu este vorba de incredere. Eu am intrebat cati bani s-au strans. Se pare ca raspunsul pe care mi l-ati dat nu reflecta realitatea. Ne puteti spune cati bani sunt acum adunati pentru Cristi? Cati bani sunt in plus de suma comunicata? Multumesc. Mihaela
Acestea sunt datele pe care le-ati comunicat
13.04 1.649 USD
13.04 331.862.340 lei= 10000 USD
Sold la 13.04: 150 Eur
PayPal:€1,477.95 EUR (la 20 Aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Sumele care au ajuns in conturile stiute sunt comunicate in mod oficial. Eu personal consider ca gestul facut de zeci de oameni a fost si ramane remarcabil. Ma numar printre ei. Ce zici vii si tu alaturi de noi? Promit ca voi comunica oficial imediat ce suma trimisa de tine va ajunge in contul de lei, euro sau USD. Si suma trimisa de tine va contribui sper la o sansa in plus pentru acest copil. Ce zici, participi?

Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput