Euthanasie pentru Cristi - pe calea cea buna

Raspunsuri - Pagina 38

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

doamna Mihaela - tonul dvs reflecta un pic de nervozitate. Probabil pentru ca sunteti membru foarte recent (de 2 zile ...) nu ati remarcat mesajele noastre care prezinta situatia conturilor. Va sugeram sa cititi forumul nostru cu mai multa atentie si calm.

In plus - daca tot vorbim de sinceritate - ar fi placut pentru noi toti sa completati profilul personal cu mai multa exactitate/sinceritate.

succes,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Buna Mihaela! Si eu sunt din Cluj. Imi pare bine sa vad ca cineva care e atat de aproape de mine se implica in mod real in actiunile de ajutor promovate de DC. Mi-ar face placere sa ne intalnim, poate rezolvam mai multe impreuna.

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaela_Georgiana spune:

Buna Mirela (desprecopii),
m-am amuzat de chestia cu profilul. Cand m-ai luat tare ca nu mi-am completat profilul cum trebuie m-am uitat sa vad ce nu e in regula. E drept la varsta e trecut 13 ani!! Am 30, imi cer scuze, nu stiu cum aceasta greseala s-a produs. Cand m-am uitat la profilul tau la varsta e trecut 4 ani!! :-) Uite ca si tie ti s-a intamplat ;-)
Numai bine.
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Calugaru Vaxile spune:

nu, mihaela, vor doar sa te intimideze, ca sa nu mai intrebi de bani. in cazul lui cristi, se vadeste pe zi ce trece ca avem de-a face cu un hoax.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

quote:
Originally posted by Mihaela_Georgiana

Buna Mirela (desprecopii),
m-am amuzat de chestia cu profilul. Cand m-ai luat tare ca nu mi-am completat profilul cum trebuie m-am uitat sa vad ce nu e in regula. E drept la varsta e trecut 13 ani!! Am 30, imi cer scuze, nu stiu cum aceasta greseala s-a produs. Cand m-am uitat la profilul tau la varsta e trecut 4 ani!! :-) Uite ca si tie ti s-a intamplat ;-)
Numai bine.
Mihaela



Mihaela, mai verifica odata profilul....
Valabil si pentru Calugaru Vaxile
A

L’amore che move il sole e l’altre stelle. Dante
Iubirea misca soarele si celelate stele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Uite la mine totul corespunde din toate punctele de vedere la profilul personal. La inceput si la mine a aparut la fel. Cred ca era vorba fie de o eroare tenhnica fie de o neatentie din partea mea. Sunt totusi nedumerit de ce ati abatut subiectul. Mihaela observ ca ai evitat in mod cert un raspuns la intrebarea pusa de mine. Cu aceasta ocazie o adresez in mod direct si d-nului Calugaru:

"Deci va alaturati si voi doi celor care au contribuit la strangerea acestor sume (modeste sau nu) printr-o donatie? Repet ca ma numar in mod egal si eu ca si persoana in randul acestor donatori."
Daca ati raspunde si la aceasta intrebare probabil din start as avea o imagine mult mai clara asupra modului real cum priviti acest caz.

Si pe viitor multe dintre intrebarile pe care le aveti legate de sumele incasate in conturi va rog sa mi le adresati pentru ca sunt mult mai in masura sa va raspund.


Marius (www.desprecopii.com)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

quote:
Originally posted by ereso

Am citit cu sufletul la gura timp de cateva zile toata istoria (am acces numai de la birou si mi-a luat ceva timp). Sunt impresionat profund !
Dupa toate acestea, la final, astazi nu mai inteleg nimic ...
Vreau sa-l ajut pe Cristi !!! (financiar)
Am inteles gresit sau nu mai stim nimic despre el ?!





ereso, cazul lui Cristi merge mai departe.

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Mihaela, nici eu nu am primit vreun raspuns. Am vazut ca si cazul bebelusului infometat te-a facut sa reactionezi. Eu nu pot sa fiu decat incantata de atitudinea si energia ta. Deci, cand ne intalnim?

D.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Vasile nu stiu citi ani posezi dar probabil ca ai mintea necoapta tare... Sa te fereasca Dumnezeu sa ai un copilas bolnav si sa depinzi de donatii...sau sa gasesti suflete mari ca al tau.
Cu putina bunavointa ai fi aflat ca acest caz a aparut la Antena 1, Prima TV, Jurnalul National, Ziarul etc Nu poate sa minta chiar toata lumea nu-i asa? Nu poate fi o conspiratie nationala, nu?
Tu intri aici ca sa ce? Nu intri sa donezi, nu intri sa citesti... Mi-ar fi jena sa fiu calalul unui copil, chiar si virtual cum o faci tu. iti place sa-l condamni la moarte din varful tastelor? N-ai dat 2 minute din viata ta sa urmaresti acest caz, ai pierdut insa multe mai multe sa arunci cu laturi. Te simti bine in pielea ta??? Cristian are 10 kilograme la 3 anisori. Simte nevoia sa se joace si dincolo de gartiile unui patut de spital. Printr-un miracol a gasit o mamika. Noi sutem celelelate sute de miracole care daruim cite putina speranta. Din cand in cand vine cate un Vaxile si flegmeaza. Venin si fiere. Este vorba de un copil, pentru Dumnezeu. UN COPIL: UN PUI MIC CARE-TI VINE PROBABIL PANA LA GENUNCHI...IAR TU II DAI UN SUT. Daca nu-l poti ajuta macar lasa-ne pe noi s-o facem, lasa-l in pace Vasile.
Si somn usor in continuare!

"În afara de constiinta totul e bestialitate" (Camil Petrescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Papa, acestui Vasile nu i se poate limita/interzice accesul pe forum? Nu de alta, dar e cam a doua oara cind intra doar ca sa vomite (scuzati expresia) niste aberatii cinice...

Salvati un inger:
www.casa-romanilor.ch/teodora.htm

Mergi la inceput