Topul de jos si de sus al restaurantelor Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 41

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by tehereea
Unde? Bucuresti, restaurant Apa Nova dar mai caut.
Mi-e teama ca nu o sa fie suficient spatiu pentru dansat , nu stiu cati o sa vina , 95 sau mai multi de 100




Si eu am aceeasi problema cu tine: dc imi vin 100 de pers, une o sa-i bag? Sau mai bine zis unde sa va mai dansa? Oricum, noua ne-a spus ca rezervarile se fac din ianuarie si ca, momentan nu stiu cat va fi tacamul. Voua ce v-a spus? Eu vreau rezervarea pt 8 iulie, dar imi e groaza sa ajung in ianuarie si sa nu am rezervat localul...

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tehereea spune:

eu astept sa vad ce-mi spune si Alyna24. Oricum nasii pe care ii vroiam ne-au lasat balta asa ca acum cautam iar nasi;si ma gandesc ca depinde si cu cati invitati vin ei.Ca loc e foarte frumos,ma gandeam sa am si artificii afara la tort sau cand ma aduc cei care ma fura(trebuie ceva regie,insa).Mai astept un pic si vad.La Locanta Jaristea mi-a placut , dar de o sapt nu am mai cautat nimic ca-l alesesem pe asta.Am tot vorbit la telefon si pe mail cu diversi de la diferite restaurante.Si la Parc e dragut,sala Jasmine ,e un pic scumput.
Chiar nu am nimic impotriva restaurantului,doar spatiul....
Si sa fac nunta pe terasa sau la piscina ,zau ,nu stiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Draga Tehereea, ti-am raspuns deja!
Pacat ca nu mai e liber la Vulturul ca tare misto era si acolo!
Ai putea face si afara la Apa nOva la piscina insa e cam riscant!AColo incap mai multi sigur!
Tu stii cel mai bine!
Si nu te mai certa cu viitorul sot ca veti trece peste toate!


Mai stiu ceva dragut unde am vrut sa facem nunta pe la Apaca-Biblioteca!Stiti?era 18 E meniul!interesati-va si acolo!nu va lasati pacaliti de imaginea de club caci pt nunta arat altfel!E interesant!

Va pup si Bafta la cautari!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tehereea spune:

Multumesc Alina pentru raspuns.
O sa raman la Apa Nova, in restaurant.
Se pare ca am gasit si nasi , asa ca incepe sa iasa soarele si pe strada mea!
Ne intalnim la mirese 2006,fetelor.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ucucuca spune:

imi spuneti si mie unde gasesc ceva despre rest etiquette? stiu ca a fost un topic mai demult dar chiar nu-l mai gasesc si mi-e lene sa le iau de la capat pe toate.

mersi frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Ia uite ce ti-am gasit:
http://www.restaurantetiquette.ro/
http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=26750&whichpage=5

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciciep spune:

Salutare fetelor!
Zilele astea am inceput cautarile febrile de restaurant...nu-mi spuneti ca e tarziu, ca vorba ceea "niciodata nu e prea tarziu"...in fine, deocamdata "mi s-a pus pata" pe 2 restaurante din hoteluri: pe L'Estaminet (asta e in hotelul Ibis de la Gara) si pe restaurantul de la Lido...Stie careva dintre voi ceva despre ele? De bine, de rau, nu conteaza...merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by ciciep

Salutare fetelor!
"mi s-a pus pata" pe 2 restaurante din hoteluri: pe L'Estaminet (asta e in hotelul Ibis de la Gara)


De curiozitate, ce preturi sunt la restaurantul de la IBIS?

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

Imi iau inima-n dinti si intreb... cu riscurile de rigoare... dar vreau sa stiu dc e ceva in neregula, sa schimb pana la nunta... si dc e de bine... norocul meu !... oricum, dupa nunta, voi posta parerea mea.
Pana atunci, ce stiti despre rest Crangasi, situat in spatele pietei cu acelasi nume, vis-a-vis de Sectia 20 Politie ?

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Eu am avut o cunostinta care a facut la restaurantul hotelului Lido, si a fost foarte multumita, si de sevrire si de meniu, si de atmosfera. Au fost putine persoane, 40-50, din pacate nu stiu mai multe detalii ...

Boghi

http://community.webshots.com/user/bogdanai

Mergi la inceput