Topul de jos si de sus al restaurantelor Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 39

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

papusika am avut 85 de invitati, in restaurant incap pana la 150 cred...
Am pus tineretul jos cu noi si varsta a 2 a la etaj....restaurantul are un ecran in care cei de sus vad proiectat ce se intampla jos...e misto, mi-a placut tare mult restaurantul, e intim, e zugravit in culori calde....mancarea e super buna si ospatarii super atenti.

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Noi ne-am simtit excelent la "Casa Gorjana", unde am avut nunta. Chelnerii au fost OK, mancare multa, buna si calda, atmosfera super, cat despre patroni...super de treaba amandoi. Nota 10 cu felicitari!!!

I wish I were an angel...

http://photos.yahoo.com/anangel_lexi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papusika spune:

Multumesc pentru raspuns ratusca1977 ....astept sa vina week-endul si dam si noi o fuga pana acolo....Daca tu ai avut 85 intr-un spatiu de 150 , care a fost minimul de persoane pe care il solicita ei/ multumesc...(hai ca te-am asaltat cu intrebarile! )

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

papusika daca sunt mai putin de 80 te lasa numai sus sau jos, asa ne-au spus noua...

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papusika spune:

quote:
Originally posted by ratusca1977

papusika daca sunt mai putin de 80 te lasa numai sus sau jos, asa ne-au spus noua...

Albumul nostru




Ratusca....dar lasa si alti clienti daca ai mai putin de 80?...ca nu mi-ar placea.........adica nu as vrea ca la nunta mea sa vina diversi sa manance papanasi in timp ce io arunc buchetul sau mai stiu eu ce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Nu sunt si altii, nici vorba de asa ceva....tu cam cati invitati ai?

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papusika spune:

quote:
Originally posted by ratusca1977

Nu sunt si altii, nici vorba de asa ceva....tu cam cati invitati ai?

Albumul nostru




pai maxim 70 (80 e destul de greu de atins) cred...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca1977 spune:

Papusika cel mai bine mergi si vorbeste cu seful de sala...spune-i cati invitati ai, cere-i toate detaliile, e un tip de treaba.

Albumul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

quote:
Originally posted by papusika

quote:
Originally posted by ratusca1977

Nu sunt si altii, nici vorba de asa ceva....tu cam cati invitati ai?

Albumul nostru




pai maxim 70 (80 e destul de greu de atins) cred...




Eu iti recomand cu caldura Rest.Floreasca 2 -Apa Nova.Acolo am facut noi nunta si am fost 86 persoane!Pt 80 e loc de dans destul!Mancarea multa si buna.Te lasa sa aduci bauturile, cafea, tort si alune...etc!
Meniul a fost 22E!Deci cat poate sa mai creasca???SAvantaj este ca exista si o terasa in fata restaurantului(Rest.se afla pe lacul Floreasca)!Poti incerca si acolo, dc vrei sa vezi cum e!Si uite-te si in pozele mele!
O alta alternativa ar fi rest.Vulturul din Militari!Am auzit ca e super si acolo!Insa multe detalii nu stiu.
Pupici si sper ca te-am ajutat cat de cat!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papusika spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

quote:
Originally posted by papusika

quote:
Originally posted by ratusca1977

Nu sunt si altii, nici vorba de asa ceva....tu cam cati invitati ai?

Albumul nostru




pai maxim 70 (80 e destul de greu de atins) cred...




Eu iti recomand cu caldura Rest.Floreasca 2 -Apa Nova.Acolo am facut noi nunta si am fost 86 persoane!Pt 80 e loc de dans destul!Mancarea multa si buna.Te lasa sa aduci bauturile, cafea, tort si alune...etc!
Meniul a fost 22E!Deci cat poate sa mai creasca???SAvantaj este ca exista si o terasa in fata restaurantului(Rest.se afla pe lacul Floreasca)!Poti incerca si acolo, dc vrei sa vezi cum e!Si uite-te si in pozele mele!
O alta alternativa ar fi rest.Vulturul din Militari!Am auzit ca e super si acolo!Insa multe detalii nu stiu.
Pupici si sper ca te-am ajutat cat de cat!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl



Multumesc pentru raspunsuri si pentru sfaturi fetelor ... La restaurantul Apa Nova nu am ajuns inca, din pacate...dar tin sa merg si acolo....pentru ca din ce spui tu Alyna suna foarte bine..Cat despre Vulturul...am fost...foarte dragut restaurantul...dar surpriza...ni s-a spus ca pentru anul viitor nu mai au nici o sambata libera...ceea ce noua ni s-a parut exagerat...suspect...Chiar nu cred ca s-au ocupat atat de repede toate sambetele dintr-un an....dar ma rog...ne-or fi vazut pe noi mai ...mici si mai in blugi...si nu stiu...dar eu una nu am crezut o iota...am de gand sa dau telefon sa vad ce spun...cred ca asteapta ceva spagi...nu stiu...dar mie sincer mi s-a parut exagerat, voi ce spuneti?

Mergi la inceput