Topul de jos si de sus al restaurantelor Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Raza, am incercat sa iti scriu PM, dar nu merge.Felicitari pt restaurantul ales. In fotografii arata super. Din pacate pt mine, cred ca este cam mare, vad ca scrie 240 pers :((( Asa de curiozitate, imi poti spune, te rog, cat este meniul la eisi ce conditii impun? Adresa mea este briza_marii77@yahoo.com. Poate mai vb

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by briza_marii

Raza, am incercat sa iti scriu PM, dar nu merge.Felicitari pt restaurantul ales. In fotografii arata super. Din pacate pt mine, cred ca este cam mare, vad ca scrie 240 pers :((( Asa de curiozitate, imi poti spune, te rog, cat este meniul la eisi ce conditii impun? Adresa mea este briza_marii77@yahoo.com. Poate mai vb

briza_marii



Multam ! Pai... au meniu de 25 euro, 4 feluri de papica, fara bautura si de 32, cu tot cu bautura, alune, fructe, fara tort.
Ei zic sa nu ai mai putin de 50 de persoane, altfel te baga duminica... ofera si huse pt scaune, bordo, roz si albastre, 35.000 / buc.
Noi am ales meniul de 25 pt ca nu stim ce fel de vin ofera, in plus, venim cu ce vrem noi...
Nu stiu de ce nu poti trimite pm... eu stiu ca primesc...


Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun !...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

salutari fetelor...
multumesc alyna despre sugestia cu apa nova...insa eu o sa am cam 80 -90 de invitati...oare o sa aiba loc toti acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

quote:
Originally posted by piggy

salutari fetelor...
multumesc alyna despre sugestia cu apa nova...insa eu o sa am cam 80 -90 de invitati...oare o sa aiba loc toti acolo?




Buna, Piggy!
Eu am avut 86 invitati si a fost ok.Si loc de dans suficient!
Incap pana pe la 95 pers neinghesuiti.
Te poti duce pana acolo sa vezi cu ochii tai.Si ai poze in semnatura mea sa vezi cam cum arata!
Pupici!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piggy spune:

din pozele tale mi-a placut cum arata...si decoratiile le fac tot ei sau ai avut o firma?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Buna, fetelor! Asera am fost la o nunta la Yda Club: atmosfera este draguta, petrecerea reusita, dar au fost si 2 minusuri: 1 - asa cum au mai spus fetele, toaleta miroase ingrozitor (parca e WC public) si 2 - salaul menierre cu garnitura de legume mexicane. Dragelor, cele care va veti face nunta acolo, NU alegeti salau menierre: au fost 118 invitati si nimeni nu l-a mancat: avea un gust pronuntat de ulei iar legumele erau fara nici un gust (eu sunt amatoare si de peste si de legume mexicane, asa ca nu mi-a venit sa cred ca nu am putut lua decat 2 inghitituri )
In rest, pacat de gradina, apa baltea peste tot.....

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by briza_marii
Asera am fost la o nunta la Yda Club: atmosfera este draguta, petrecerea reusita, dar au fost si 2 minusuri: 1 - asa cum au mai spus fetele, toaleta miroase ingrozitor (parca e WC public) si 2 - salaul menierre cu garnitura de legume mexicane. Dragelor, cele care va veti face nunta acolo, NU alegeti salau menierre: au fost 118 invitati si nimeni nu l-a mancat: avea un gust pronuntat de ulei iar legumele erau fara nici un gust



Pai... mancarea nu se gateste acolo, au firma de catering cu care lucreaza...
Apopos: ai idee cat a fost meniul ? Asa, de curiozitate, ca noi am trecut si pe acolo si ne daduse un scoooooooooorrrr...

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun !...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by briza_marii
....asa cum au mai spus fetele, toaleta miroase ingrozitor (parca e WC public) si 2 .....NU alegeti salau menierre: ....avea un gust pronuntat de ulei

deeeci, n-am papat din ala cu motz, daaaa?
Pup

PS.brizulici, tu cumva faci nunta la anu' sau vorbesc aiurea?? dk da, vino si prin "partea locului"!

Krelia...viitoare printzesita
Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.
26 august 2006

"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Briza draga, sa ziceti mersi ca nu a-ti mancat jegul acela de peste...altii mai blonzi asa de felul lor..si mai pofticiosi l-au mancat...



quote:
Originally posted by briza_marii

Buna, fetelor! Asera am fost la o nunta la Yda Club: atmosfera este draguta, petrecerea reusita, dar au fost si 2 minusuri: 1 - asa cum au mai spus fetele, toaleta miroase ingrozitor (parca e WC public) si 2 - salaul menierre cu garnitura de legume mexicane. Dragelor, cele care va veti face nunta acolo, NU alegeti salau menierre: au fost 118 invitati si nimeni nu l-a mancat: avea un gust pronuntat de ulei iar legumele erau fara nici un gust (eu sunt amatoare si de peste si de legume mexicane, asa ca nu mi-a venit sa cred ca nu am putut lua decat 2 inghitituri )
In rest, pacat de gradina, apa baltea peste tot.....

briza_marii



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corco spune:

Buna, Alyna24. vreau sa merg si eu sapt.asta sa vad rest.Floreasca2. Spune-mi si mie cat ai dat avans, cum a fost mancarea si daca ai nr tel.de acolo. multumesc mult

Mergi la inceput