Topul de jos si de sus al restaurantelor Bucuresti

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Corina24 spune:

Sambata la Terasa Doamnei din cate stiu eu nu mai sunt locuri libere anul asta.Acolo avem si noi nunta pe 8 octombrie(in restaurant,nu pe terasa).In restaurant intra cca 150 de persoane dar terasa este mult mai mare.
Incearca ca merita la Terasa Doamnei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

quote:
Originally posted by Corina24

Sambata la Terasa Doamnei din cate stiu eu nu mai sunt locuri libere anul asta.Acolo avem si noi nunta pe 8 octombrie(in restaurant,nu pe terasa).In restaurant intra cca 150 de persoane dar terasa este mult mai mare.
Incearca ca merita la Terasa Doamnei

CorinaP



Pe terasa intra 300-350 persoane. Este foarte mare si frumoasa.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/costmih/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

Laura10,

mergi pe restaurant Parc Herastrau.
acolo-mi fac si eu nunta si am vorbit deja cu 3 mirese ca au facut acolo.
pe langa faptul ca nu au furat, au dat inapoi bautura ramasa, iar uneia dintre ele, i-au dat 10 mil inapoi - socotisera gresit.

greu de crezut, nu?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Deci: Taverna Domneasca cade, la restauran Herastrau nu mai au locuri anul asta. In schimb, mi-am facut o rezervare in creion la Yacht club, in septembrie, dar cade duminica. Am mai gasit la Intercontinental o data libera, dar e tacamul 50 euro si nu prea cred ca am atatia bani. Mai trebuie sa merg la Parco Dei Principi, cum mi-ati sugerat voi... Restul... am extrem de multe emotii si alergatura asta dupa restaurant vreu sa va zic ca m-a pleostit de tot... Parca imi vine sa o las pentru la anul, dar stiu ca ar fi o prostie...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole61280 spune:

din nefericire nu te pot ajuta dar iti dau un sfat: decat sa te grabesti (cum am facut eu) si apoi sa-ti para rau mai bine asteapta pana esti sigura, ca doar o data in viata te casatoresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura10 spune:

Ai dreptate Nicole dar abia mai pot astepta cateva luni, pana la anu' in nici un caz... Dar cred ca sunt off topic, asa ca nu o sa mai zic nimik...
Am fost la Parco dei principi si imi pare grozav de dragutz localul si patronul cu care am stat de vorba este foarte amabil, dar... nu au nici o sambata libera...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Si noi am facut nunta la Herastrau si a fost foarte frumos , servirea ireprosabila.Toti invitatii au fost multumiti .Chelnerii sunt deosebit de amabili.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_ella spune:

Iael,

mai da-mi si mie ceva detalii, te rog..
unde ai avut afara sau intr-una din sali?

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Am ales sala de la et 1 , cea mare cu terasa , Sala Sighet.
O sa-ti trimit adresa videoclipului de la nunta ca se vede si sala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili spune:

Sora mea a facut nunta la restaurantul hotelului IBIS ( cel de langa gara de nord) a fost .. superb....il recomand ... cai au fost foarte corecti, mancarea foarte buna... totul adecurs cum trebuie.. incap cam 85 persoane.. sau mai multe..

Mergi la inceput