SNSPA (2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Nu stiu pe unde o fi toata gasca din vremurile cele bune de anul trecut, cand tocmai incepeam prima serie de SNSPA aici pe DC!

E bine ca la sfarsitul fiecarui capitol de la Management si Marketing e sumar... am facut deja subiectele de pe CD si aproape pot spune ca am scapat de cursul asta! Seamana cu cele de semestrul asta (publicitate, gestionarea crizelor, managementul proiectelor...) si n-a fost chiar greu.
O sa ma apuc sa fac acelasi lucru si la Resurse umane, numai ca 115 pagini nu se compara cu 360!


Catre tot boborul: mai aveti examene in afara de astea din week-end-ul asta? Macar la sfarsitul anului 3 sa iesim la o cafea..., la o berica...

Bafta la invatat!

Catalin

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

catalineeee... daca vin la management cu tine ma "inspiri" si pe mine? ca eu sint tufa de Venetia....

am ramas doar cu franceza pe coada.. si astept managementul proiectelor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Buna dragii mei
Eu abia azi am dscoperit ca exista subiectul asta pe forum... sunt cam pa, nu??? Ma bucur tare mult ca putem vorbi pe aici pe la DC.
Voi va cunoasteti "face to face"? Ne vedem sambata inainte de examenul la Marketing? Eu vin de la ora 8. Mi-ar placea tare mult sa va cunosc.
Daca nu ne vedem va urez bafta de pe acum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Draga Tora suntem colege de suferinta la franceza. Nu am invatat o boaba din limba asta si ma streseaza la culme. Dar sunt optimista...
Aveti idee cand vom sti datele sesiunii de restante?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

alinule, inca nu stiu cind merita sa merg... in toamna sau la anu' in sesiunile anului 3?
cit despre sesiunile de restante vom afla de pe site... bineinteles cu un scurt timp inainte..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Alina, bine ai venit printre noi!
Unii ne mai cunoastem si pe viu (ca sa nu ma certe domn' Pruteanu!), dar imagineaza-ti ca nu am reusit inca sa bem o cafeluta impreuna cu totii!

Mey Tora-Bora (influenta de la Afganistan), io ce sa zic de inspirat... doar sa mai si expiri din cand in cand! Dar la care Management, ca ie mai multe?
Trebuie sa le dau pe amandoua, numai ca exclud varianta sa vin sambata de la 8 de dimineata. Asa ca pentru Management & Marketing vin de la 10.
Cat despre Managementul Resurselor Umane, tot la 10 o sa vin.
Incearca sa-ti faci un fel de index al subiectelor de la MRU, ca sa gasesti totul mai usor in curs in timpul examenului. Stiai ca poti sta cu cursul pe masa, nu? Totul este sa gasesti repede eventualele raspunsuri, sa stii repede unde sa cauti.
La M&M ti-am spus ce fac, e usor, o sa vezi! ...sper sa nu faca asistenta examenul greu.

Catalin

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

catalinutuleee... apai mama eu mai aveam de dat doar management si marketing, in rest am fost fetita cuminte si le am luat..

eh, fusei si la examenul asta (ultim) mai vin o data ... ca m a dat profu afara!!!! sa i stea in git, mi a stricat concediul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

eh, fusei si la examenul asta (ultim) mai vin o data ... ca m a dat profu afara!!!! sa i stea in git, mi a stricat concediul!


asta si cu dan petre de anul trecut... cine i-o fi facand pe astia profi?

Totusi, bine ca ai fost cuminte... ca si eu si mandra mea am fost si am scapat de toate!

Catalin

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

si eu din nou cu cereri de ajutor: ce s-a dat la creatie publicitara si protocol institutional, ca n-am apucat sa ajungem???


multumim

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Bun regasit!

Fetelor, anul asta ma bazez pe voi, sa-mi spuneti ce mai e nou si cum e cu examenele.
Se aude ceva de inceputul anului si de data limita pana cand putem plati taxa?

www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput