SNSPA (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Daca vreti sa luati o parte din cursuri de pe net, folositi vechea versiune a site-ului care este inca activa! Tastati in bara de adrese:
www.comunicare.ro/index800 - daca aveti rezolutia monitorului setata la 800x600
www.comunicare.ro/index1024 - pentru rezolutia 1024x768
www.comunicare.ro/index1152 - pentru rezolutia 1052x768... si tot asa...

Nu sunt toate actualizate insa tot e mai bine decat nimic... eu m-am apucat deja de printat...

Bafta multa!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

multam cataline..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

multumim mult, catalin.

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lix spune:

eu innebunesc!!!! Sa imi spuna care-va cu mana pe inima ca a reusit sa citeasca manualul de la Politologie anul II PR si Comunicare!!!! E asa de prost scris!!!!! mor nu alta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by lix

eu innebunesc!!!! Sa imi spuna care-va cu mana pe inima ca a reusit sa citeasca manualul de la Politologie anul II PR si Comunicare!!!! E asa de prost scris!!!!! mor nu alta!!!

lix



Lixu', uite subiectele de la Politologie, in caz ca iti folosesc la ceva si nu le-ai vazut cand le-am postat: http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=13027&whichpage=4
Ai dreptate, e sub orice critica redactarea insa, daca te linisteste cu ceva, sa stii ca si in anul 3 este unul asemanator - marketing politic si electoral, examenul meu de duminica

Sa ai bafta!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

catalineeee... eu sint de parere ca mass media este mai oribil decit marketingul politic...cu mult mai mult

lixuleeeeee... hehehe... am luat 9 la politologie... te ajuta cu ceva? vrei sa stii cum s a obtinut asa o nota mare la o materie infernal de mizerabila???

pupicei grasunei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iacobica spune:

Este cineva anul 4?
Ma interseaza cam ce trebuie sa facem in legatura cu licenta.

Laura si BB mic in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Anunt pe site-ul facultatii, postat in data de 01.03.2004

Incepand cu data de 1 martie 2004, studentii de la forma de invatamant la distanta pot ridica CD-ul și Ghidul studentului pentru semestrul al-II-lea de la Secretariatul DID pe baza carnetului de student și a chitanței corespunzătoare ratei a II a din taxa de școlarizare.


La voi a durat mult pana v-au afisat notele la marketing politic? Am intrat in a 3-a saptamana si profii n-au nimic de gand...

Catalin

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Semestrul II

1. Managementul proiectelor - test grila si subiecte de sinteza
2. Managementul resurselor umane - test grila cu intrebari inchise, studii de caz si itemi de tip eseu
3. Analiza imaginii organizatiilor - test grila
4. Gestionarea crizelor de imagine - examen scris care cuprinde si rezolvarea unei situatii practice
5. Protocol institutional - examen scris
6. Informatica: Prelucrare de imagine (CroelDRAW si Photoshop)- test grila + proiect
7. Management si marketing - test grila
8. Creatie publicitara - examen scris de tip aplicatie practica + referat (studiu de caz)
9. Limba engleza
10. Limba franceza (caietul de exercitii nu mai este obligatoriu, asa a spus profa pe forumul facultatii)

In ghid apare si o nota:
Alegerea disciplinei optionale se face prin prezentarea la examen, disciplina optionala o data aleasa, trebuie parcursa pana la promovarea ei.
Care or fi materiile alea optionale, ca nu este precizat amanuntul asta? Din forumul facultatii as tinde sa cred ca sunt la alegere "Management si marketing" cu "Creatie publicitara"...
Voi intelegeti altfel sau stiti sigur care sunt materiile optionale?

Cursurile sinteza se desfasoara intre 13.03 si 17.04 iar examenele intre 8.05 si 18.07.

Catalin

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Cataline..multam frumos de informatii...stii sigur ca sesiunea incepe in mai?
oare cand afiseaza notele la Marketing electoral? am sunat si nimeni nu stie nika

spor la invatat

Mergi la inceput