Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MONAI spune:

DEVA:Doctorul SCHMIDT ZOLTAN. Lucreaza la spital la Hateg, dar are cabinet la Deva. E foarte priceput.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madadum spune:

quote:
Originally posted by roxanal

DR SI OM - MAGDA PETRACHE - SPITAL POLIZU, BUCURESTI

Roxana L



mare adevar spui... si eu si cateva prietene am nascut cu magda si totul a fost super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jade spune:

Dr. Nicolescu Serban de la Polizu. Este exact asa cum imi imaginasem eu ca ar trebui sa fie un medic ... si nu speram sa gasesc ...
Subscriu la ceea ce spuneti voi despre Magda Petrache, desi eu am fost la ea doar pt. ecografie.
Mada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikko spune:

La Targu Mures - ginecolog: Molnar Claudiu lucreaza la o clinica privata ALGOCALM lunea de la ora 16.00.
- pediatru: profesor universitar doctor Muntean Ioan lucreaza la Spitalul Nou.

Nikko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns issabbella spune:

DR PUIA
Eu m-am dus la el in luna a saptea si s-a purata super. .Am citit despre el aici pe site si e adevarat tot ce se spune despre el.E un dr super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Camelia spune:

Molnar Claudiu -subscriu si eu! Tot respectul pentru el!


quote:
Originally posted by nikko

La Targu Mures - ginecolog: Molnar Claudiu lucreaza la o clinica privata ALGOCALM lunea de la ora 16.00.
- pediatru: profesor universitar doctor Muntean Ioan lucreaza la Spitalul Nou.

Nikko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

DR.Dinca Gabriela, de la Polizu. Eu sunt f multumita, e o draguta, sta cu ficare pacinet de vorba, iti explica ce te intereseaza. E dr. mamei de ani de zile si e f. buna.
Pt. dna dr Florica Trandafir, de care vad ca nu ati vorbit, am numai lucruri rele de spus. Isi face atata reclama, spune ca face reduceri pt studenti samd, iar eu plateam la ea in 1999 cinci - sase mii pe consultatie fara chitanta si fara reducere, si mi-a facut si o cauterizare cu un aparat in forma de foehn, de care nu a mai auzit nici un doctor la care am fost ulterior. Toti s-au crucit ce a putut sa-mi faca. Nu se uita pe nici un ecran sa vada ce cauterizeaza, a lasat-o pur si simplu pe asistenta sa faca treaba si ea a plecat. De-atunci am ramas cu probleme. Iar in cabinet intrau 2 persoane in acelasi timp: una "pe masa" si alta se dezbraca. Iar cand venea cealalta, te uitai una la alta ca 2 proaste. Si nu schimba niciodata chestia care statea pe "masa".Rusine dnei dr. TRANDAFIR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alisa spune:

Pentru prima mea participare pe forum vreau intai sa va salut pe toate, sa va spun ca urmaresc forumul de ceva timp, dar curaj sa fiu membru am prins dupa ceva timp.
Si ca tot omul care pana la urma vrea ceva, as vrea sa va intreb daca a nascut cineva cu Dna. Dr. Niculescu de la Maternitatea Bucur, si daca da ce amanunte puteti sa imi dati despre dansa.
Mersi frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacele spune:


Dl. dr. BADEA ( Sp. Municipal ) mi se pare SUPER. Eu am mare incredere in el.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FLORENTINA spune:

Buna tuturor!

In primul rand as vrea sa o intreb pe Cary daca sarcinile i-au fost urmarite tot de un medic de la Giulesti...
In al doilea rand, as vrea sa va intreb daca a nascut careva cu Dna Dr Adriana Coroama si ce parere aveti...
Eu am sa nasc la inceputul lui mai la Giulesti si mi s-au parut interesante informatiile gasite aici, mai ales ca nu stiu mai nimic despre aceasta maternitate.

Multumesc
Flori

Mergi la inceput