Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

DR SI OM - MAGDA PETRACHE - SPITAL POLIZU, BUCURESTI

Roxana L

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cary spune:

Doamna Doctor GEORGESCU de la spitalul GIULESTI
O bomboana de femeie,care va rog sa ma credeti stie sa te scoata din starea de agitatie si sperietura care te cuprinde inaintea nasterii in sala de travaliu.
Desi am nascut de 2 ori cu dansa si nu mi-a urmarit sarcinile,doar ca s-a intamplat sa fie de garda, s-a comportat ireprosabil.
Desi ambele sarcini au fost pelviene si nu este un lucru usor (in aceste cazuri trebuia sa mi se faca cezariana, dar eu nu am optat pt. ea) nu m-a lasat sa ma chinui si ma ajutat foarte mult, caci practic fiecare nastere a durat de la inceperea contractiilor de 3 minute pana la coasere c-am 2 ore.
In fiecare zi venea sa ma vada, ma intreba daca am nevoie de ceva si se interesa si de evolutia BB la doctora pediatra.
Va repet nu a fost doctora care mi-a urmarit sarcina!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

TIMISOARA - DR. HRUBARU
Miha & Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuza spune:

A nascut cineva cu dr. Vermesan de la Polizu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_m spune:

La Cluj :o recomand calduros pe domnisoara doctor Condor(o gasiti la Policlinica Grigorescu)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florina spune:

Eu am fost in observatia dl.dr. Badea dar am nascut cu d-na dr. Badea. Amandoi sunt extraordinari.
Spitalul Municipal.

Florina Iacob

quote:
Originally posted by Laura V.

O recomand cu caldura pe dna dr. Badea - Sp. Municipal. Am mai scris despre ea si o s-o fac in continuare. Vreti amanunte? Intrebati-ma si va raspund cu placere.

Laura V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu29 spune:

IDEAL - CEZARA BUCUR, Maternitatea Giulesti, Bucureshti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izu spune:

eu am nascut cu dr. Vermesan Adriana la Polizu, este o femeie extraordinara, o buna profesionista si nu a vrut sa primeasca bani decat atunci cand am iesit din spital (atunci cand si eu si fetita am fost bine).Mai am 2 colege care au nascut cu ea (prin cezariana) si au aceeasi impresie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flower spune:

Eu am nascut in Bacau , la Spitalul judetean , cu dr. STROIESCU. Desi ma vazuse o singura data - fiind urmarita pana atunci de alt dr. care urma sa intre in concediu - sunt foarte multumita de cum a decurs totul. Desi eu am vrut sa nasc normal , conditiile au dus la o nastere prin cezariana.Singurul lucru de care am fost nemultumita a fost ca am stat 9 zile in spital , pt. ca el vroia sa fie sigur ca totul e bine ( vazand in primele zile ca nu-mi da drumul , ca altor paciente , dupa 5 zile , avand si depresia post-natala , plangeam de fiecare data cand ma vedeam cu ai mei ). Operatia mea e jumatate din cele vazute la pacientele altor doctori - desi eu nu sunt o slabuta -, iar bebeul a iesit frumos si sanatos.
Asta este experienta mea ! Credeti ca vi se potriveste , incercati si voi ! P.S.: Un minus ar fi ca dr. STROIESCU are consultatii numai in maternitate , neavand cab. particular.
Multa sanatate !
Floriana si Vladut
P.S.: Pt. cele care au bani la greu si sunt de prin imprejurimi , le recomand super-clinica Medical Service : operatia , masa si spitalizarea costa 1700$.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lottisor spune:

quote:
Originally posted by Laura V.

O recomand cu caldura pe dna dr. Badea - Sp. Municipal. Am mai scris despre ea si o s-o fac in continuare. Vreti amanunte? Intrebati-ma si va raspund cu placere.

Laura V.

Mergi la inceput