Liste medici (1)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela.mustaciosu spune:

La Maternitatea Polizu - Dr. Gabriel LEMNETE. Super medic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanta spune:

Pentru Ariel 7000

Sa va traiasca ingerasul. Am vazut pozele si sunt superbe. Sa creasca mare si sanatos.

Am citit, cu intarziere insa, ca ai nascut cu dr. Marian Stefan de la Spitalul Militar. Si eu am nascut cu Dr. Stefan in anul 1998 la Maternitatea Polizu. Pe vremea aceea acolo facea nasterile. Si mie mi s-a parut un om exceptional din toate punctele de vedere. Eu am in plan inca un bebe si doream sa stiu cum este aceasta maternitate. Daca poti, ai timp, te lasa Alexutza, te rog sa-mi spui cateva cuvinte.

Multumesc anticipat si numai bine pentru toata familia. Sunteti niste frumosi.

Oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flavia spune:

D-na Doctor Mistoi Anca Spit .Elias-2 bebelusi super pluys ca a stat lipita ca abtibildul de mine tot timpul si m-a incurajat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Banti spune:

Si eu nascut cu dr Gabriel Lemnete de la Polizu (si la Top Medical Center)si desi am avut ceva probleme s-a descurcat exceptional desi mai avea in acelasi timp si o nastere prematura de asistat, si s-a straduit mult sa evite cezariana pt ca eram la a doua nastere si nu vroiam asta, plus ca e om foarte sufletist, si nu pune pe primul loc banii, ci viata pacientului.

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

Bucuresti, spitalul Sf. Pantelimon si Medsana: prof. dr. Ancar, un om cu o inima de aur

Karina+Bogdanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hi_lara spune:

Dr. DIMA ANE-MARIE-Maternitatea Cantacuzino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Bucuresti Dr. Iulia Sosievici - maternitatea Bucur


Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaDo spune:

BRAILA: Dr. Coltofeanu
VOI CE SPUNETI,BRAILENCELOR?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Buna fetelor !
Urmaresc forumul de cateva zile dar abia acum mi-am facut curaj sa scriu. In Constanta, daca stie cineva un medic bun d.p. v. profesional dar si intelegator cu pacientele (adica sa aiba rabdare sa te asculte desi nu te-a mai vazut si nici nu i-ai mai "cotizat")va rog sa-mi spuna si mie. Eu am un baietel de 3 ani si jumatate nascut prin cezariana si de ceva vreme tot "prestez" intens in speranta unui al doilea bb. Acum 2 luni am pierdut o sarcina in 5 saptamani (avort spontan, cauze necunoscute deoarece au fost neinvestigate)si as vrea sa ma vada un medic si eventual sa-mi spuna ce sa fac ca sa se "prinda" repede si bine. Dl. dr. cu care am nascut eu e f. f. aglomerat, pleaca mult din oras pe la conferinte si as dori pe cineva mai accesibil. O prietena mi l-a recomandat pe dr. Tica . Voi ce stiti de el ? Sau de alti medici din Constanta ? Va pup, Laura - mama lui Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_c_nica spune:

Maternitatea Giulesti:dr.Ion Ionut. Este un om extraordinar si un medic de nota 20. Claudia Nica

Mergi la inceput