Vi s-a intamplat si voua?

Vi s-a intamplat si voua? | Autor: lavinuta

Link direct la acest mesaj

Dragi mamici,

Am nevoie de ajutorul vostru sa scriu un protest importiva companiei Edenspa si a persoanei de la conducere- doamna Liliana Paraipan.Va stafuiesc cu sinceritate sa nu apelati niciodata la aceasta companie, care are cele mai mari preturi de pe piata si in plus foloseste serviciile companiilor,fara sa le plateasca in schimb ceea ce datoreaza. In prezent de la aceasta firma trebuie sa recuperez facturi in valoare de aproape 4 000RON si desi pretul unui masaj, cel mai ieftin este de 200RON, totusi din luna noiembrie nu am reusesc sa imi recuperez aceste datorii.
In plus, daca la inceput am reusit sa discut cu doamna care a solicitat aceste servcii si sa obtin promisiuni desarte de plata, cu timpul nu mi-a mai raspuns nici la telefon, nici la email.

Am dorit apoi sa incerc serviciile Edenspa , pentru ca ma pregatesc sa devin mamica si aveam nevoie de asa ceva....si pot sa va spun ca preturile NU JUSTIFICA serviciile prestate...
Am incercat si alte servicii de spa, care nu era asa de scumpe si in plus am gasit acolo tot ce aveam nevoie, oameni care sa aiba grija de nevoile tale si preturi suuuper ok. Va recomand: Spa de la hotelul Gemisa, naturaSpa sau Ana Aslan...

Nu mergeti la Edenspa si evitati sa lucrati cu ei....
Dati acest mesaj la toate cunoscutele, asa poate ii vom face pe cei de la Edenspa sa isi respecte obligatiile contractuale si sa isi dea seama ca oamenii trebuie respectati."... In zilele urmatoare ma voi mai uita pe diverse forumuri/bloguri si daca mai gasesc ceva te tin la curent.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat

... In zilele urmatoare ma voi mai uita pe diverse forumuri/bloguri si daca mai gasesc ceva te tin la curent.


ah, ce draguta esti!

guestus, astept sa ma salvezi de aici!!!



*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
************************

Unii oameni au petrecut o viata intreaga si au adunat averi facand lucruri firesti, nefiresc de bine!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Nici eu nu am inteles la coada,,,,,guestus ai disparut azi in loc sa vii si tu cu un martisor la doamne si domnisoare.

Lavinuta ,Edenspa este cel de la Buterfly ?

Sophia 2ani 06.09.06
+35 Sarah
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:


oare de ce crezi tu ca te-as ajuta eu sa protestezi impotriva firma asteia? Judecatorii sunt platiti degeaba in tara asta? O rezolvi imediat in instanta, bashca ceri si niste daune(merge si fara avocat daca ai dreptate).
Lasand la o parte faptul ca esti suparata ca nu ti s-au achitat niste datorii, mi se pare o copilarie ce incerci tu sa faci aici (inca ma gandesc daca nu cumva este un subiect aruncat la plesneala, ca apoi sa te "delectezi"), eventual, hai sa ne unim pentru o cauza nobila : recuperare de bani.Succes!
ca sa nu zici ca sunt rautacioasa iti mai dau un indiciu: Urban si asociatii.

Mamica de VLAD 19.10.2008

minune
Povestea lui Falkone zis si Ventuza
D'ale gravideniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tibiuta spune:

Scuze, dar la prima citire n-am prea inteles:adica ai dat niste bani in avans pt. masaj si nu mai esti multumita de serviciile lor? 200 lei pe un masaj????? cat dureaza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara_c spune:

Uite te ajut eu...
Propun schimbarea numelui firmei in ' E De Naspa...!'

Lara
Erinn's mummy
http://picasaweb.google.com/LovelyLaraUK/Wedding?feat=directlink
http://picasaweb.google.com/LovelyLaraUK/ErinnKendall?feat=directlink
http://picasaweb.google.com/LovelyLaraUK/AroundTheWorld?feat=directlink

www.onetruemedia.com/shared?p=7a28966e1c7a95b174b0df&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">My stars

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Buna fetelor.
Eu pot sa spun ca nu am nimic impotriva acestui salon.Am fost clienta la ei (sunt disperata dupa mai multe metode de slabire si am incercat mai multe saloane). Recunosc ca preturile sunt mari, dar si locatia este in Primaverii. Eu am facut 3 tipuri de ritualuri, cu impachetari cu miere, ionizare, masaj cu bambus, cu pietre vulcanice. Mi-a placut foarte mult, dar la un moment dat nu am mai putut tine pasul cu preturile lor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita70

Buna fetelor.
Eu pot sa spun ca nu am nimic impotriva acestui salon.Am fost clienta la ei (sunt disperata dupa mai multe metode de slabire si am incercat mai multe saloane). Recunosc ca preturile sunt mari, dar si locatia este in Primaverii. Eu am facut 3 tipuri de ritualuri, cu impachetari cu miere, ionizare, masaj cu bambus, cu pietre vulcanice. Mi-a placut foarte mult, dar la un moment dat nu am mai putut tine pasul cu preturile lor.


Departe de mine gandul de a contesta virtutiile regenerative ale pietrelor vulcanice. I'am vazut cu totii pe cei din Pompei si Herculaneum. Juri ca au murit ieri!
Cu toate astea, esti sigura ca ai inteles bine ce trebuia sa faci pentru a slabi? Nu cumva trebuie sa mananci bambus si sa cari pietre vulcanice?

Come to The Dark Side ... we have cookies!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

Citat:
Cu toate astea, esti sigura ca ai inteles bine ce trebuia sa faci pentru a slabi? Nu cumva trebuie sa mananci bambus si sa cari pietre vulcanice?





Citat:
Am fost clienta la ei (sunt disperata dupa mai multe metode de slabire si am incercat mai multe saloane). Recunosc ca preturile sunt mari, dar si locatia este in Primaverii. Eu am facut 3 tipuri de ritualuri, cu impachetari cu miere, ionizare, masaj cu bambus, cu pietre vulcanice. Mi-a placut foarte mult, dar la un moment dat nu am mai putut tine pasul cu preturile lor.


Luminito, ca sa slabesti, si io cred ca ar trebui sa schimbi nitel ritualurile.
Incepand cu asta:
Citat:
Imi place, frate, salamul!





Children's advocate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Citat:


Luminito, ca sa slabesti, si io cred ca ar trebui sa schimbi nitel ritualurile.
Incepand cu asta:
Citat:
Imi place, frate, salamul!





Children's advocate




My baby...to come
www.lingua-translations.com" target="_blank">and my job
Arbeite klug, nicht hart!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita70 spune:

Anca_a, punct ochit, punct tintit!. Asta ca sa-ti dovedesc ca nu sunt o fire ranchiunoasa in ciuda replicii tale putin rautacioase.
Am zis ca-mi place salamul, dar asta nu inseamna ca mananc zilnic, in cantitati nelimitate si la orice ora. Cateva reguli de baza ale unei diete alimentare le cunosc.
Imi pare rau daca am suparat pe cineva, dar mi s-a parut corect sa-mi spun parerea sincera despre acest centru.
Week-end placut!

Mergi la inceput