De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Delidana , propun un tatuaj DC pe glezna :)) (sau cu pixu!)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Da, si inca prietene foarte bune!
Notquiteso cu care vorbesc si ma intalnesc f des, suntem ca surorile.
Din categoria kidz nowadays metionez pe Sofia Misicu (pe care o ador) si pe Noe care e atat de tanara si frumoasa.
Am mentionat doar persoanele cu care ma intalnesc in real life. Altfel admiratie si discutii online am cu mai multe fete.

si nu in ultimul rand o persoana cu care nu m-am intalnit inca dar vorbim des: Miss Parker.

Noah, sunt sigura ca am omis persoane f importante in stilul meu caracteristic... de aceea nici nu m-am bagat la "cei mai iubiti".
Delidana si eu zic ca ar fi bine sa avem un cod. Apropo mi-ar placea sa te cunosc, avem pasiuni comune

J si Carla (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii


Delidana , propun un tatuaj DC pe glezna :)) (sau cu pixu!)



....sau cu fierul incins

Da' nu pe glezna, ca io port doar bocanci, ghete.....!

Sau sa ne luam ghiuluri ca masonii (sau manelistii?!?)

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

Delidana , propun un tatuaj DC pe glezna :)) (sau cu pixu!)



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/


Ma si vad in metrou apropiindu-ma de tine si soptindu-ti suav la ureche: pot sa-ti vad glezna?

JG, poate intr-o zi....


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Cercei de astia? sau www.gemologica.com/images/p686_childrens_duck_diamond_gold_earrings_2.jpg" target="_blank">astia sau www.naughtysecretaryclub.com/shop/images/rubber%20ducky%20ear%20on.jpg" target="_blank">astia



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Da, si eu am intalnit cateva persoane de pe DC: Pufymic (am intalnit-o acum aproape 5 ani in Cluj ca sa ne masuram burticile), Ralucule, Desprecopii ,Alynutza (mi-a fost colega de facultate si am redescoperit-o aici), Alina-Maria,Anky, Lena si Dantje.
Lena si Dana sunt prietenele mele dragi, cu care ma vad de cate ori avem ocazia. Multumesc, DC, ca le-am cunoscut!

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Doua dintre cele mai bune prietene ale mele ever ever si forever sunt intalnite pe DC : Carminabulina si Magghyc!
Alta prietena de suflet care intra intr-o categorie speciala, doar a ei, cunoscuta tot pe DC este Noe!

M-am cunoscut irl si vorbesc cu multe fete minunate de pe DC, atat pe la odisei cat si aiurea dar mi-e asa frica sa nu uit pe cineva incat o sa spun doar ca-s muulte si le pup pe toate tare tare.

Imi pare rau ca am ratat de mai multe ori sa ma cunosc cu Sabina si cu Denizelu dar...nu e timpul trecut, nu?

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Oh da, am intalnit fete fantastice pe-aici. Cu mult drag imi amintesc de anangel_lexi, de madalinaHorsa. Apoi mai am niste fete care mi-s tare dragi pe-aici si pe care le cunosc din viata de zi cu zi, cum ar fi blue_eyes, bineinteles si Adela, si apoi Daneluta si piersicuta sau pustiulica. Chiar daca nu ne vedem des, imi sunteti tare dragi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rhoneea spune:

Eu am cunoscut-o pe Olguttza absolut ....nu stiu..cred ca asa a fost sa fie,sa citesc intamplator o postare de-a ei,sa ma uit la pozele ei din album si sa remarc un semn pe frunte la fetita ei (Olga) asa cum avea si Sebi.De atunci am tinut legatura.Ne-am intalnit de 2 ori.Din pacate timpul nu mi-a permis sa stau atat cat mi-am dorit insa promit ca data viitoare ma voi revansa draga mea Ioana

Va iubim foarte mult!!!
mogaldeata


Foarte dragi imi sunt si mi-au intrat la inima toate fetele de la "prietenie la plesneala' dar absolut toate fara exceptie ---'hai mahalaua


ramyteo sa-i dea Dumnezeu intr-o buna zi multi banuti

Si....asa sta la o cafea cu mada_mxm




Irina mamica sefului mic Pierre-Sebastien





age

www.onetruemedia.com/shared?p=336a8e388908e126cef388&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
*Miracolul nostru*



***SONIA - docs` did miracles ***
Si Mihaita,are nevoie de noi!!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Da, si regret amarnic, m-am legat la cap fara sa ma doara...
sunt insa aici, fete pe care mi-as dori f mult sa le cunosc personal, din pacate probabil nu se va intampla niciodata

Oricum le trimit des cate un gand bun, si o virtuala de cate ori am ocazia!

Mere sa spun.. . ce membru DC as vrea sa intalnesc in viata reala?


Nikole, mami lui Albastrel
"To born, to live, to die, to reborn and to keep progressing. That is the law"
Allan Kardec

Mergi la inceput