De pe DC in viata reala - v-ati facut prieteni?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

Eu v-as intreba cine a facut "intalneli" si regreta.
Nikole?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Si eu am o lista lunga cu prieteni pe care i-am cunoscut pe Dc si ne-am intalnit ulterior:

Crismir, Elenalove, Miereamara, Crig, Roxana, Cornelia, Xela29, Oanacn, Katty, Mamicadulce, Lucia Mirela, July, Adinutza, Dady68, Mav, Mygirl, Xandra28, TatianaS !!! (oau...ce multi sunt) (sper ca nu am uitat pe nimeni)

Si o lista si mai lunga, pe care caut sa le citesc cu o deosebita placere si de care ma simt foarte aproape (sper ca si viceversa)



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Inaioanaaaaa, de un secol nu te-am mai vazut.... !!!!!!!!
Pai, da, ne intalnim. Da' sa fie neaparat si Sabinelu cu noi, ca eu nu prea sunt vorbareata la prima intalnire :D.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Daca o sa purtam cercei cu ratuste mi-i imaginez pe marius si pe Rufus cu ei...

Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

eu as vrea s-o intalnesc pe Tzuni... si sa le facem o data cunostinta si la matze


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

A, dar mi-am amintit ca si eu m-am intalnit cu Tzuni :).
Tzuni, mai tii minte? Ne-am intalnit in fata la o banca Tiriac din Tineretului, ca sa-ti dau niste bani pentru actiunea Pijamalute parca.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

Tzuni stai doamna linistita..ca si la mine neruronu e cu probleme
desprecopii votez ptr perechea nr 3


bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Ajutati-o pe Sonia,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria-86 spune:


Salut fetele, sunt noua pe acest form, desi va citesc de fooooooooarte muuult timp. Sper din sufletel sa va cunosc mai bine, sa ne impritenim si sa aflu o duzina de informatii folositoare. pupici
Sunt mamik de Adinutza mica, (6 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni


...hmmmmmm, ma gandeam io ca nu degeaba simt ziua, pe strada, o caldura in ceafa! Tu erai? Unde ne-am vazut si de ce nu m-ai tras de maneca? Purtam maieu cumva?

Ntz, pentru privirile de pe strada ma tem ca va trebui sa cauti o alta explicatie. Pe aia mai simpla.
Eu sint responsabila doar de caldura venita cumva dinspre nord-vest intr-o buna zi in Cismigiu, la groapa cu nisip.
--------

Si nu te-am tras de mineca pentru ca mi-am imaginat intr-o fractiune de secunda scena:

Eu: - Buna, Tzuni.
Tu: - ?
Eu: - Stii, io-s Ileana cu doi de "i" de pe DC.
Tu: - ....?!.... Cine????
Eu: - ...
-----------

am glumit. (sper :)))))))).

Erai insotita de prieteni, vorbeati, povesteati, ar fi fost o impolitete sa dau buzna. Asa ca m-am multumit sa-ti admir fetita () si mi-am vazut de ale mele :).

Data viitoare incercam cu cerceii propusi de Mirela :). Prefer varianta 3.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui iileana

--------

Si nu te-am tras de mineca pentru ca mi-am imaginat intr-o fractiune de secunda scena:

Eu: - Buna, Tzuni.
Tu: - ?
Eu: - Stii, io-s Ileana cu doi de "i" de pe DC.
Tu: - ....?!.... Cine????
Eu: - ...
-----------






Ileana, de ce ai scris asta? Vrei sa ma faci sa imi sterg mesajul de mai inainte? :))

- Tzuni, ma mai tii minte? Ne-am intalnit acum 2 ani in fata la banca Tiriac.
- ?
-

:-)))))

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput