Trafic lejer in Bucuresti din cauza crizei?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu am observat asta la locurile de parcare de la bloc, doar cateva masini mai pleca dimineata, restul zac in parcari, in aceleasi locuri...nici nu mai sunt miscate din loc de zile bune.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Guestus

rufus..tu esti om serios si nu ai ce cauta pe centura



Guestus...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

ete na,cum sa fie ma criza,cauza traficului lejer!Nuuuu,e datorita edililor nostri,care au implementat noul sistem de management al traficului!Ati inteles?

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

ete na,cum sa fie ma criza,cauza traficului lejer!Nuuuu,e datorita edililor nostri,care au implementat noul sistem de management al traficului!Ati inteles?

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

precis.

Ieri mi s-a parut groaznic, dar azi de dimineta i-a pus capac. Nocroc ca am intalnit politisti prin cateva intersectii, cca altfel cred ca acolo intepeneam.


ne apropiem de 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Nu mi s-a parut chiar atat de lejer. Fac zilnic acelas drum, Drumul Taberei-Afumati. Cum faceam o ora pe drum vara trecuta, la fel facem o ora si acum(sambata acelas drum il facem in 30 min). De altfel am si gasit niste stradute ocolitoare, sa nu mergem prin unele portiuni mai aglomerate.

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Eu fac zilnic Drumul Taberei - Baneasa si intr-adevar e mai liber de la inceputul anului, e o diferenta de vreo 20 minute. Cred ca fac firmele economii si fie au restrans parcul de masini, fie nu mai deconteaza combustibilul (mai putin probabil). De parcat insa parchez din ce in ce mai greu...

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tudorr spune:

Trafic lejer???am facut cu 232 de la Brincoveanu la Piata sudului 40 minute si sunt numai 2 statii !!!!!!!!!!!!Ploua cu galeata ca altfel o luam la picior, cel putin m-am adapostit de ploaie in autobuz
Adriana mami si Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michela09 spune:

Azi a fost nebunie curata!
Daca saptamana trecuta ma bucuram ca ajung la servici inainte de inceperea programului, saptamana asta a fost dezastru, culminand cu dimineata asta, cand a fost un blocaj in toata regula, si a trebuit sa merg 3 statii pe jos prin ploaie; am ajuns la servici murata toata! Cred ca toata lumea a plecat azi la servici cu masina personala si s-a format un sir interminabil de masini!
Mihaela


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

sapt trecuta a fost lejer pentru ca a fost vacanta la scoala. Banuiesc ca la Predeal a fost ceva mai aglomerat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingridnen spune:

Trafic lejer in Bucuresti ? Nici gand... este o aglomeratie.... noroc ca folosesc metroul

Ingrid si Cristi 5 ani si 11 luni

Mergi la inceput