Sunt romancele materialiste ?

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionica spune:

Blackpanterro,
M-am intors,uffff, am adormit una bucata printzesa cantadu-i si legamand-o, mi-a mai trecut dorul de popcorn.

Here we go Gabriella, Vreau si yo o poza de la Vaslui, tata-l meu o fost inginer agronom cativa ani la Husi la mat ,acolo unde se facea odinioara vin bun.

Muffi,
Ne-ai parasit draguta sau ti-a ramas muffin´s-ul in gat?

Sophia 2ani 06.09.06
+31
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

Citat:
citat din mesajul lui ionica

Blackpanterro,
M-am intors,uffff, am adormit una bucata printzesa cantadu-i si legamand-o, mi-a mai trecut dorul de popcorn.

Here we go Gabriella, Vreau si yo o poza de la Vaslui, tata-l meu o fost inginer agronom cativa ani la Husi la mat ,acolo unde se facea odinioara vin bun.

Muffi,
Ne-ai parasit draguta sau ti-a ramas muffin´s-ul in gat?

Sophia 2ani 06.09.06
+31
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy



a gasit un burtos cu bani si jipan...acum se scoate, ca sa-i piara invidia.
vad ca de raspuns...ne trateaza cu ignore!
so, ma duc la culcare. poate visez ceva pasale cu bani si camile!





*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************

Karinna

"Cel mai mare semn al nobletii este stapanirea de sine; ea confera mai multa demnitate unui rege decat propria-i coroana!"



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionica spune:


Eu cred, altceva:
Muffin ,a gasit un tip plin de bani si cu jipan,are intalnire cu el in seara asta iar inainte de a pleca la intalnire dorea sa afle parerea noastra .
Muffin, cu burta nu-i o problema ,daca omu are banu se poate reduce cu lipo,iar daca are capu patrat ,ce pot sa-ti spun,cand ii faci baie modeleaza-i capul ca la bebelusi,cine stie poate mai salvezi ceva.
Daca nu, cunosc o clinica in Florida care se ocupa de plagiocefalia acuta,acolo poti trimite poze cu capul individului si-ti vor da indicatiile de rigoare,eventual poarta o casca speciala pentru rotunjire.
acum, nu bag mana in foc, poate or mai ramane ceva colturi ,dar poti remodela cu mana.

Ciao,
ma duc si yo la culcare.

P.S. Maine dimineata la prima ora sar in jeepan si merg sa-mi cumpar cucuruz.

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

Citat:
citat din mesajul lui ionica

Blackpanterro,
M-am intors,uffff, am adormit una bucata printzesa cantadu-i si legamand-o, mi-a mai trecut dorul de popcorn.

Here we go Gabriella, Vreau si yo o poza de la Vaslui, tata-l meu o fost inginer agronom cativa ani la Husi la mat ,acolo unde se facea odinioara vin bun.

Muffi,
Ne-ai parasit draguta sau ti-a ramas muffin´s-ul in gat?

Sophia 2ani 06.09.06
+31
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy



a gasit un burtos cu bani si jipan...acum se scoate, ca sa-i piara invidia.
vad ca de raspuns...ne trateaza cu ignore!
so, ma duc la culcare. poate visez ceva pasale cu bani si camile!





*************************
Vocea mamei, ciripitul pasarelelor, sunetul dulce al ploii de vara...PENTRU SONIA!


MIHAITA ESTE UN COPIL NORMAL! CU AJUTORUL MEU, AL TAU SI AL TAU SI AL TAU
***************************

Karinna

"Cel mai mare semn al nobletii este stapanirea de sine; ea confera mai multa demnitate unui rege decat propria-i coroana!"






Sophia 2ani 06.09.06
+31
http://community.webshots.com/photo/2379816330104564034uhnTsy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

M-am uitat si eu la un film, am mancat pufuleti Veverita Pofticioasa, si uite ma intorc si deja 9 pagini!
Sa nu-mi vina a crede...

Muffin mai bine iti intrebi prietenele ce le-a atras la sotii lor. Poate o aveau mai jucausa?

Si saracu dom' Lembit asta! Daca fata aia era asa de materialista, poate nu il parasea.


Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit
vivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Io dupa 9 pagini am ramas cu o nelamurire.

XIO - pana la urma ai intrat in posesia BMW-ului parcat in fata casei?

Ce probleme au unii.......

Catalina, mami de trei ingerasi la ceruri....puii mamii, dragii mamii...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:
tata-l meu o fost inginer agronom cativa ani la Husi la mat ,acolo unde se facea odinioara vin bun.


si taica-miu la fel

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Este normal ca intr-o tara saraca cu un climat instabil, femeile sa devina materialiste. E un mecanism de supravietuire. Daca tractoristul sau muncitorul sau deseori nici medicul sau inginerul local nu pot sa asigure supravietuirea familiei si un trai decent si sigur copiilor, e firesc ca femeile, mai ales cele care nu dispun de 'zestre' personala sau de calitati care sa atraga un salariu capabil sa asigure supravietuirea, sa se orienteze mai degraba spre un barbat cu posibilitati materiale decat spre unul care ii ofera dragoste cu burta goala in apartamentul cu 2 camere al parintilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Hai mai...ce mai atata ascuns dupa deget???
Fata a cerut pareri sincere...nu vrajeli ca "imi iubesc sotu" , "pentru mine e cel mai frumos", "nu conteaza cati bani face"

Muffin, io sunt sincera...daca vine si un sheic la mine, burtos si batran (deci nu-s rasista deloc sa ma combin numai cu japonezi si pakistanezi) si imi flutura banetu pe sub nas', mi-am luat boccelutza (niste chilotei si sandale) si am fugit 'nvartindu-ma!!! Sa crape toate prietenele mele de ciuda ca am private-jet si alte alea strict necesare unei femei!!!!
Am un singur principiu: din India sa nu fie...(da-l calc si p-ala daca are suficient cashcaval!!!)

Si sotu...sa creasca copchilu, si in vizitele de rigoare, il mai trag la o parte pentru o partida de amor nebun...ca o sa duc doru doar cu sheicu burtos!!!!

Panterutzo, lasa popcornu si intreb seicu daca are fr-un frate ceva !!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Citat:
citat din mesajul lui sinzi_ana

Hai mai...ce mai atata ascuns dupa deget???
Fata a cerut pareri sincere...nu vrajeli ca "imi iubesc sotu" , "pentru mine e cel mai frumos", "nu conteaza cati bani face"

Muffin, io sunt sincera...daca vine si un sheic la mine, burtos si batran (deci nu-s rasista deloc sa ma combin numai cu japonezi si pakistanezi) si imi flutura banetu pe sub nas', mi-am luat boccelutza (niste chilotei si sandale) si am fugit 'nvartindu-ma!!! Sa crape toate prietenele mele de ciuda ca am private-jet si alte alea strict necesare unei femei!!!!
Am un singur principiu: din India sa nu fie...(da-l calc si p-ala daca are suficient cashcaval!!!)

Si sotu...sa creasca copchilu, si in vizitele de rigoare, il mai trag la o parte pentru o partida de amor nebun...ca o sa duc doru doar cu sheicu burtos!!!!

Panterutzo, lasa popcornu si intreb seicu daca are fr-un frate ceva !!!!



“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,







nebuna esti SINZI!!!





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Da ma roade? De ce nu din India? Ca nu te arda nebunii daca piere mandretea de burtos?

Mergi la inceput