Sunt romancele materialiste ?

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia_b spune:

LadyJ da tu ce esti asa de suparata? Tre' sa-ti cer voie sa-mi dau cu parerea? Oricum ma bucur sa te-am facut sa razi...face bine sa stii ca aduci un pic de bucurie in viata unui om.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Moama Voljena, tu conduci cardul materialistelor, pai nu a fost de ajuns un strain? 3?

Ia si tu niste floricele de cucuruz iute

Si sa moara lumea de ciuda, sotul meu cel tanar si frumos pregateste o cina romantica cu vita Angus ribeye, ciuperci portobello, snow peas si sparanghel
E un bucatar desavarsit!!

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_b

LadyJ da tu ce esti asa de suparata? Tre' sa-ti cer voie sa-mi dau cu parerea? Oricum ma bucur sa te-am facut sa razi...face bine sa stii ca aduci un pic de bucurie in viata unui om.



Eu nu-s suparata ca nu am primit vederi din bora boraca altii

Eu ma intrebam daca tu stii regulamentul DC. AcuŽdaca zici ca-l stii io te cred. Ai avut si tu o scapare,atat doar,nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Citat:
citat din mesajul lui iulia_b

LadyJ da tu ce esti asa de suparata? Tre' sa-ti cer voie sa-mi dau cu parerea? Oricum ma bucur sa te-am facut sa razi...face bine sa stii ca aduci un pic de bucurie in viata unui om.



Eu nu-s suparata ca nu am primit vederi din bora boraca altii

Eu ma intrebam daca tu stii regulamentul DC. AcuŽdaca zici ca-l stii io te cred. Ai avut si tu o scapare,atat doar,nu?


iti trimit io una di la Vaslui, vrei?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Citat:
citat din mesajul lui iulia_b

LadyJ da tu ce esti asa de suparata? Tre' sa-ti cer voie sa-mi dau cu parerea? Oricum ma bucur sa te-am facut sa razi...face bine sa stii ca aduci un pic de bucurie in viata unui om.



Eu nu-s suparata ca nu am primit vederi din bora boraca altii

Eu ma intrebam daca tu stii regulamentul DC. AcuŽdaca zici ca-l stii io te cred. Ai avut si tu o scapare,atat doar,nu?


iti trimit io una di la Vaslui, vrei?

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.




Mey, tu vrei sa scoti invidia din mine sau vrei sa fac io misto de vacantele tale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Citat:

Si sa moara lumea de ciuda, sotul meu cel tanar si frumos pregateste o cina romantica cu vita Angus ribeye, ciuperci portobello, snow peas si sparanghel


ah, al meu cel mai bine se descurca la spaghetti - ups! - ce-am zis?

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Muffin,noi despre ce vorbim aci,ha?
io ajtept raspunsul tau.sa stii ca fac noapte alba,parol !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AB spune:

Panterutzo nu te lauda cu sotul ca nu-i fair fata de burtici.. sau acus te trezesti cu musafiri la poarta :))

Volje da.. tu esti pierduta.... si ca sa parafrazam initiatoarea esti cu mult peste limita banalitatii
De asta faci tu linia jurnalelor de scandal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

AB, cred ca e ok acum, sunt sigura ca Ionica(ca numai ea era gravituta aici) a fugit sa caute popcorn :)



Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

ati plecat toate in bora bora?
na, am ramas doar io cu muffin,doo invidioase !

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput