Sunt romancele materialiste ?

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Citat:
citat din mesajul lui AB

Da ma roade? De ce nu din India? Ca nu te arda nebunii daca piere mandretea de burtos?


Ca tot romanu...am si io dreptu la un pic de rasism, nu????
Materialismul si rasismul merg mana in mana...asta ne e in gene!!!





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Bey,vreau sa zic ca abia am citit citeva mesaje si deja sunt pe jos de ris!
Am ajuns la dana(parca) care asteapta fusul orar USA/Japonia si la floricelel lui Pantera.
Deja lu` Ionica ia pus lacat la usa,mai lesin...


sper sa fie de bine risul meu,cine stie ce`oi citi mai incolo

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Sinzi, multamesc mancatz-as ca ma aranjasi si pa mine! , a meu daca e si pe moarte nu ma supar! Eventual din ala care umbla cu tubul dupa el

Pacat firar ca nu am tzatze mari sa il sufoc in somn cum a facut Anna Nicole(asa a fost acuzata) cu batranelul ei!

Adriana si Aidan Alexander(27.06.2005)
A ticket to hell has never been funnier

"If God is willing to destroy evil but not able to do so, then he is not omnipotent/all-powerful.
If he is able to destroy evil but not willing to do so, then he is malevolent.
If he is both able and willing, then whence cometh evil?
If he is neither able nor willing, then why call him God?" - Epicurious

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Prea multa liniste aici ...asa ca yo cred ca voi nu intelegeti materialismul...are el ceas la mina, 1 masina.. te tine acasa la TV+ziare ...si cica ma marit din interes.
cazurile de succes le numeri pe degete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO

dar cine stabileste cine e frumos si cine nu ?





M...M...M...MMMuffin . Scuze, m-am intimidat .

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

Ce anume le atrage pe frumoasele romance care se marita (sau combina)cu japonezi urati, misogini si cu mintea patratoasa?




Nu se mai dau avertismente rosii pentru rasism ultraagresiv?



Tu, Muffin, care iubesti ataaat de tare membrii DC si care scrii mesaje lacrimogene in legatura cu acestia, ai idee cate fete, membre DC!!, sunt maritate cu "japonezi cu mintea patartoasa"?

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

domna denizel, aluzia ca acei japonezi urati sunt insurati cu fete frumoase de pe forumul DC o faci tu nu eu. Tu ar trebui sa primesti un cartonas! rog moderatorii sa citeasca bine si nu printre randuri.

In rest, am pus-o de un bairam in care doamnele au venit la tribuna sa spuna ce fain e sotul, ce sarac era si ce bine gateste ciuperci portobello. Multam dar nu despre asta e vorba. Imi faceti impresia ca 1. ori nu va puteti concentra la subiect 2. ca sunteti nevorbite
Scuze dar vorbeam despre materialism. Despre faptul ca un numar record de femei romanance s-au casatorit cu straini din diverse motive. Accept explicatiile care lanseaza ideea ca barbatii romani sunt nespalati si put (asa cum ne spune Natasa) insa as vrea sa stiu de la cele maritate cu straini ce altceva i-a fermecat la sotii lor - in afara de bani. Poate au niste calitati si as vrea sa stiu. Sunt la vasta cand am nevoie de experienta voastra - iar, public mai colorat si mai interesant ca la DC chiar e greu de gasit.
va multumesc frumos, eu sunt atasata de voi pentru ca, stiu ca in spatele replicilor care nu spun ceva, se ascund niste suflete nemachiate.
multam' fain de tot si o saptamana cu seri romantice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

Citat:
citat din mesajul lui muffin

domna denizel, aluzia ca acei japonezi urati sunt insurati cu fete frumoase de pe forumul DC o faci tu nu eu. Tu ar trebui sa primesti un cartonas! rog moderatorii sa citeasca bine si nu printre randuri.




AB, iti vine bine cu rosu? :))


Citat:
Imi faceti impresia ca 1. ori nu va puteti concentra la subiect 2. ca sunteti nevorbite



Tz, tz, cam patronizing atitudine pentru cineva care spune mai jos ca:


Citat:
Sunt la varsta cand am nevoie de experienta voastra



Citat:
Accept explicatiile care lanseaza ideea ca barbatii romani sunt nespalati si put (asa cum ne spune Natasa)


Ha ha, asta ai inteles tu din ce a spus Natasa? :-))))



Citat:
va multumesc frumos, eu sunt atasata de voi ...



Stim! Ne-ai declarat-o cu neeenumarate ocazii .
Am mai dori ca, prin replicile pe care ni le adresezi, sa si dovedesti aceasta.
Ca sa putem fi si noi atasate de tine .








Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !


Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitză" :-)) - din jurnalul unei mămici de băietel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrath spune:

Citat:
domna denizel, aluzia ca acei japonezi urati sunt insurati cu fete frumoase de pe forumul DC o faci tu nu eu. Tu ar trebui sa primesti un cartonas! rog moderatorii sa citeasca bine si nu printre randuri.

In rest, am pus-o de un bairam in care doamnele au venit la tribuna sa spuna ce fain e sotul, ce sarac era si ce bine gateste ciuperci portobello. Multam dar nu despre asta e vorba. Imi faceti impresia ca 1. ori nu va puteti concentra la subiect 2. ca sunteti nevorbite
Scuze dar vorbeam despre materialism. Despre faptul ca un numar record de femei romanance s-au casatorit cu straini din diverse motive. Accept explicatiile care lanseaza ideea ca barbatii romani sunt nespalati si put (asa cum ne spune Natasa) insa as vrea sa stiu de la cele maritate cu straini ce altceva i-a fermecat la sotii lor - in afara de bani. Poate au niste calitati si as vrea sa stiu. Sunt la vasta cand am nevoie de experienta voastra - iar, public mai colorat si mai interesant ca la DC chiar e greu de gasit.
va multumesc frumos, eu sunt atasata de voi pentru ca, stiu ca in spatele replicilor care nu spun ceva, se ascund niste suflete nemachiate.
multam' fain de tot si o saptamana cu seri romantice.


Blonda posesoare de 1 neuron pe cap de locuitor, caut traducerea mesajului de mai sus, ca fin'ca nu-nteleg ce legatura e intre nationalitatea sotului si motivele pentru care il iei de barbat, sau mai rau legatura dintre nationalitate si calitati personale.

Asta-i ca-n bancul ala: "Itic se roaga la Dumnezeu: Doamne, de 15000 de ani suntem poporul tau ales....Te rog, mai alege si alt popor.."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

uite aici nene....2.5 mil pounds....asta da lovitura....si nici nu te doare capul dupa....sa te mariti si alte prostii

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/4222155/Student-auctions-off-virginity-for-offers-of-more-than-2.5-million.html

Mergi la inceput