Sunt romancele materialiste ?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia_b spune:

Eu cred ca sunt, dar numai alea care se marita cu romanii (sau animale, depinde) puturosi, neciopliti, manelisti, tigani, care-si neglijeaza copiii, care scuipa in lift( etc, lista-i lunga) dar care au gipan si palate cu 15 camere. Ca asa au toti romanii ajunsi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

Citat:

Cum e mai rau, sa fii materialista sau invidioasa pe materialismul altora?

eu zic ca-i mai bine sa fii materialista - ca sa le trimiti vederi din bora-bora invidioaselor

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@







Mai , eu cred ca fara sa vrei ai descoperit cauza subeKtului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

daca io las barbatu' si fug cu J.Iglessias in lume ,se numeste ca-s materialista?
si voi sunteti invidioase?


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui iulia_b

Eu cred ca sunt, dar numai alea care se marita cu romanii (sau animale, depinde) puturosi, neciopliti, manelisti, tigani,



Primisi si tu o vedere din bora-bora?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ile77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Citat:
citat din mesajul lui buli

Citat:

Cum e mai rau, sa fii materialista sau invidioasa pe materialismul altora?

eu zic ca-i mai bine sa fii materialista - ca sa le trimiti vederi din bora-bora invidioaselor

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@







Mai , eu cred ca fara sa vrei ai descoperit cauza subeKtului.



100 de puncte

Ile, mami de Vivian (07.03.2006) si 12+



http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

bdah, pe vremea asta ce poate fi mai naspa decit sa primesti o vedere din www.elizabethannedesigns.com/blog/wp-content/uploads/2008/04/borabora.jpg" target="_blank">bora-bora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui buli

bdah, pe vremea asta ce poate fi mai naspa decit sa primesti o vedere din bora-bora ...

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


o poza cu biletu' castigator la loto si vederea din Caraibe

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

daca io las barbatu' si fug cu J.Iglessias in lume ,se numeste ca-s materialista?
si voi sunteti invidioase?


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





Nuu, se numeste ca esti subiekt de dezbatete la ´´in unul sau in doi´´ deschis evident de fostul sot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

daca io las barbatu' si fug cu J.Iglessias in lume ,se numeste ca-s materialista?


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





Daca fugi cu tat-su`,da!Cu tinerelu`esti...altfel ca tzi-ai lasat barbatu`!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriella1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1

daca io las barbatu' si fug cu J.Iglessias in lume ,se numeste ca-s materialista?
si voi sunteti invidioase?


Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.





Nuu, se numeste ca esti subiekt de dezbatete la ´´in unul sau in doi´´ deschis evident de fostul sot!



ntz,ca cica vine sa-i care macar cablurile lu' J. deci suntem separat dar impreuna

Gabriela

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Mergi la inceput