Sa sune odataaaaaaaaaaaa telefonu!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui RAMONELLA

Cred ca nebuna era cuvantul!
Saraca,asta a fost concurenta la Nora pentru mama 2.

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)



Si inainte la NOra pentru Mama 1 (pt. cine nu stie, un reality-show unde se tiganesc si se balacaresc niste tzatze cateva luni la rand)
Se zice ca a fost ajutata sa intre in televiziunile din Bucuresti de celebra "Doamna Veronica", ca rasplata pt. "serviciile" aduse in Nora pentru Mama 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Celebra, celebra! Eu in Canada la radio am auzit de ea... "the crazy hysterical romanian talk host".

Eu nu i-am putut citi misiva fara sa adaug intonatia de urlatoare insitenta...

Penibila.


Common sense is not so common...[Voltaire]
Mom & DJ, 13, inside - www.youtube.com/view_play_list?p=EA34EC6CE820927B" target="_blank">out, stuff 'n www.travelpod.com/members/_mqqm_" target="_blank">...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui mQQm

Celebra, celebra! Eu in Canada la radio am auzit de ea... "the crazy hysterical romanian talk host".


Vorbesti serios????

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Citat:
citat din mesajul lui mQQm

Celebra, celebra! Eu in Canada la radio am auzit de ea... "the crazy hysterical romanian talk host".


Vorbesti serios????

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Virgin Radio 99.9 FM, ieri dimineata la "rush hour". Doar acu' am inteles la ce se refereau cu "flipped-out".


Common sense is not so common...[Voltaire]
Mom & DJ, 13, inside - www.youtube.com/view_play_list?p=EA34EC6CE820927B" target="_blank">out, stuff 'n www.travelpod.com/members/_mqqm_" target="_blank">...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns batool67 spune:

Prezentatoarea aia era de/a dreptul penibila. eu in locul producatorului o dadeam afara si apoi o internam la o clinica sa isi face ceva controale. Dupa ce ca e urata, mai e si isterica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui mQQm

Citat:
citat din mesajul lui valentinag

Citat:
citat din mesajul lui mQQm

Celebra, celebra! Eu in Canada la radio am auzit de ea... "the crazy hysterical romanian talk host".


Vorbesti serios????


Virgin Radio 99.9 FM, ieri dimineata la "rush hour". Doar acu' am inteles la ce se refereau cu "flipped-out".


Moama acu ne auzim si la stiri la canadica!Cu ceva de bine nu ne auzeam

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simali spune:

Citat:
citat din mesajul lui ile77

[quote]citat din mesajul lui ligia13


am faculatea de jrunalism, am 4 ani de tv in spate.. deciii STOP.... nu se mai poate...

http://good-times.webshots.com/album/568512292eJLims


Daca asta are facultate de orice eu o sa-l dau pe fi'miu la scoala de arte si meserii. Cred ca daca se face tamplar sau ceva de genul asta macar stiu o treaba. Sa ai o facultate in Romania a devenit deja un lucru desantat. O sa ne fie rusine sa recunoastem asta in curand.

alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana
celebra "Doamna Veronica", ca rasplata pt. "serviciile" aduse in Nora pentru Mama 2


Stiu ca am plecat de ceva vreme din tara, dar inca ma uit la posturile romanesti de tv si eu una nu am auzit de celebra "Doamna Veronica"...ori nu e ea atat de celebrau, ori eu am imbatranit...

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentinag spune:

Citat:
citat din mesajul lui Yaia

Citat:
citat din mesajul lui IonescuOana
celebra "Doamna Veronica", ca rasplata pt. "serviciile" aduse in Nora pentru Mama 2


Stiu ca am plecat de ceva vreme din tara, dar inca ma uit la posturile romanesti de tv si eu una nu am auzit de celebra "Doamna Veronica"...ori nu e ea atat de celebrau, ori eu am imbatranit...

==================================

Daca te incalzeste cu ceva,nici macar eu,care n-am plecat nu stiu cine este celebra doamna

"La vita e bella"
De mancare
Dulciuri
Din gradina mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Citat:
citat din mesajul lui CristinaT

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Uita-te , pe banda din dreapta, la CancanTV, faza cu tomberonu'...
http://www.cancan.ro/

m-am uiatt degeaba. nu vad nimic

14 febr - 9 ani

si :)


Cristina, daca mai e valabil...
http://www.evz.ro/articole/detalii-articol/835418/Dan-Diaconescu-la-gunoi-CNA-amendeaza-OTV/

Jos, in caseta, ai si fimuletul...

poze multe cu noiAna a implinit un an 20062007

Mergi la inceput