Sa sune odataaaaaaaaaaaa telefonu!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Nebuns sau nu,fata si-a facut publicitate!Mai existau atatea comentarii daca nu facea o asemenea scena?Asa stiu unii sa se faca auziti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Uita-te , pe banda din dreapta, la CancanTV, faza cu tomberonu'...
http://www.cancan.ro/

m-am uiatt degeaba. nu vad nimic

14 febr - 9 ani

si :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happy_in_TO spune:



Se pare ca nici stirile nu sint mai prejos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

desprecopii ti-au furat cei de la cancan stirea
http://www.cancan.ro/2009-01-14/Adela-vedeta-internationala-dupa-criza-de-isterie.html

Happy in TO cred ca saracul prezentator nu stia ca e in direct cand a injurat

Am mai vazut o prezentatoare de stiri care nu avea ce sa caute acolo... Cred ca la National TV. Era blonda si avea ochii conturati cu tus negru de ziceai ca si-a batut cineva joc de fata ei. Se uita ciudat la camera, a incurcat 5-6 cuvinte si nu prea era coerenta de ziceai ca e

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:



asta pt ca tot suntem la emisiuni interactive...
haioasa faza, desi saraca nu are nicio vina, era insarcinata.

fetele de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Eu cred ca pur si simplu pe femeia aia au lasat-o nervii. E presiune mare din partea sefilor sa faca/zica orica numai sa-i determine pe fraieri sa sune. Nu stiu cate din noi se pot lauda numai cu calm si stapanire de sine, si mie imi vine sa dau cateodata cu ceva de pamant.
Un ajutor de specialitate ar fi, cred, mai bine venit decat bataia de joc si bascalia...

V

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Eu cred ca e de vina emisiunea. E greu sa faci monolog pe tema data...unde mai pui ca prezentatoarele nu sunt alese dupa criteriile corecte, deci nu le ajuta nici talentul sa improvizeze si atunci...sparg telefoane. Biata de ea!
Eu am vazut-o pe tipa aia Raluca...ceva prezentand acelasi tip de emisiune si mi s-a parut super enervanta. Apoi am vazut-o si pe AXN parca, prezinta ceva emisiune Zoom in 10 minute sau asa ceva, despre lansari de filme, albume muzicale etc...acolo e ca o imitatie Geanina Corondan, doar ca mai slaba. Sotul meu, care nu o vazuse la prezentarea concursurilor, a zis ca e ok tipa, dar la mine in cap i se lipise deja eticheta si nu am mai putut face nimic pentru ea in ceea ce ma priveste!

==================================
Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui adusca



asta pt ca tot suntem la emisiuni interactive...
haioasa faza, desi saraca nu are nicio vina, era insarcinata.

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....


Mi-e mila de biata fata dar .....e tareeeeeeeeeeeee raaaaaaaau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim

Nebuns sau nu,fata si-a facut publicitate!Mai existau atatea comentarii daca nu facea o asemenea scena?Asa stiu unii sa se faca auziti!


Fata a vrut sa fie vazuta pe toate canalele si a reusit.
mare minune daca n-o vezi moderatoare la vreo emisiune in curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IonescuOana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victoria

Eu cred ca pur si simplu pe femeia aia au lasat-o nervii. E presiune mare din partea sefilor sa faca/zica orica numai sa-i determine pe fraieri sa sune. Nu stiu cate din noi se pot lauda numai cu calm si stapanire de sine, si mie imi vine sa dau cateodata cu ceva de pamant.
Un ajutor de specialitate ar fi, cred, mai bine venit decat bataia de joc si bascalia...

V

“Shine on my way"


De fapt, i se spune in casca ce atitudine sa ia, (pasnica, moderata sau agresiva) in functie de momentul emisiunii, dar bineinteles ca mai contribuie si ea cu ideile personale.
Iar despre telefoanele astea, treaba e cam asa: cat timp prezentatoarea se scalambaie pe ecran suna multi fraieri (se gasesc destui din pacate) carora le raspunde un robot spunand sa astepte pe fir - minute taxate cu asteptare cu tot - si numai cand s-a strins un numar suficient de telefoane ca sa-si faca ei "norma" de taxe incasate se aude taraitul pe ecran si e selectat la intamplare UNUL din toate telefoanele in asteptare.
Asa ca ideea nu era ca nu suna nimeni, ci ca trebuiau sa sune cat mai multi

Mergi la inceput