Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 122

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marox...Se zgiriie pe ochi si nu prea. E cel mai bun loc pe care l-au avut de muuulti ani.

Marox, mama lui Alex (n. 14.06.03) si a Juliei (n. 29.03.05)


ei se vedeau castigatori. Pregatisera sampania, artificiile ...

Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Felicitari Norvegia!
Felicitari Iceland!

Daca iesea Azerbaijan pe locul 2 cred ca ma umpleam de nervi!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!
Stelele care cad, nu pier! Stelele care cad, se duc pe un alt cer!Ramas bun, steluta iubita si scumpa, Emma!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui licurici scump!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

FELICITARI NORVEGIEI! nu m-am dat cu parerea pana acum , dar mi-a placut mult melodia asta...cu totul, de la interpret la muzica si versuri...

FELICITARI ELENEI! e totusi bine ca suntem in primii 20

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

In orice caz, proasta muzica la Eurovision !

...desteapta Italia!


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

www.youtube.com/watch?v=VCAx2YciYx8&eurl=http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134738&whichpage=13" target="_blank">MELODIA MEA ZILNICA

si....

www.imdb.com/title/tt0846789/" target="_blank">SECRETUL MEU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Mi-a placut cel mai mult Islanda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulicutza spune:

Patricia Kaas absolut SUPERBA!Bravo!

O piesa asa puerila ca a Norvegiei nu merita locul 1!
Off,Eurovisionul nu mai e si nu va mai fi niciodata ce a fost!Pacat!

Elena noastra a fost vai de capul ei,mai buna si mai sigura pe ea a fost moldoveanca! Bravo ei! Merita sa intre in primii 10!

In rest piesele au fost destul de comune ca stil,slabute fata de alti ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Felicitari Norvegiei si Islandei!!!

In ceea ce priveste melodia Romaniei....nu e de mirare!!!Imi pare rau ca o zic dar isi merita locul...Si de ce mi se pare ca a imitat o parte din coregrafia lui Paparizou(ma refer la prestatia ei de cand a luat primul loc la Eurovision)?? Ia uitati-va un pic si comparati...iar versurile melodiei nu au nici in clin nici in maneca cu tenta melodiei traditionale romanesti pe care a avut-o la un moment dat....Trebuie sa recunoastem ca nu a fost cea mai buna alegere....

Si referitor la Sakis... zouzounaki mou aisxos!!!Mie nu prea mi-a placut....a fost o melodie....tipica Eurovision-ului...sa vezi ce o sa-l "toace" azi canalele grecesti .


Ei dar sa nu ne facem inima rea...pana la anul poate ne vine inspiratia!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Polixeni asta e si parerea sotului meu, Elena a imitat-o pe Paparizou in privinta show-ului. Nu stiu de ce santeti atatea fete innebunite dupa Rouvas

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Polixeni spune:

Asta ma intreb si eu....mie nu prea imi place vocea lui...da...arata bine dar d.p.d.v. al calitatilor vocale...cam lasa de dorit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

rezultatele finale la eurovision sunt putin mai jos, pentru cine nu le-a gasit inca... eu una am ratat aseara transmisia (efectiv am uitat complet ca e Eurovision-ul aseara)... dar acum nu-mi pare rau; as fi stat cu sufletul la gura ca sa castige Romania un loc mai fruntas? sau sa castige Norvegia? mie una nu-mi place nici Norvegia pe locul 1. Dar cum nu am eu ce comenta, ca nu conteaza, mai bine imi vad de treaba mea... ies la plimbare in COTROCENI pentru ca azi e ziua portilor deschise.

www.eurovision.tv/page/moscow2009/the-participants/final" target="_blank">REZULTATE FINALE EUROVISION


P.S. acum as fi curioasa sa ii vad parerea clar-vazatoarei aceleia intitulata ASTROLOG care a zis ca ROMANIA o sa castige locul 1! pentru ca Elena e in zodia Leu, a 5-a zodie din clasamentul ei, si ca 5 e format din 1 cu 4, de la 14, locul pe care era programata sa cante Elena nu stiu cand, nu stiu unde, pare-mi-se ca in semifinala... si uite asa s-au dus naibii toate prezicerile! astroloaga s-o fi uitat aseara la finala? locul 19 nici macar nu e divizibil cu 5-ul ei din zodie


va pup, numai bine! poate intr-un viitor candva o sa castige si Romania... oricum, Bucuresti-ul nu cred ca e pregatit pentru 20.000 de oaspeti dintr-un foc... cred ca ar mai trebui construite hoteluri pana cand vom organiza si noi EUROVISIONUL.




karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput