Eurovision 2009

Raspunsuri - Pagina 121

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1

Citat:
citat din mesajul lui monica70
Lasa mai ca e interesant si daca tot mai la coada ramanem.Macar mai avem o vreme la ce spera si mai avem si ce parlamenta pe-aici.


Putem comenta la fel de bine aici si fara sa fim noi in concurs


Nieeet! Nu mai are acelasi farmec atunci.

MONI 27s+ SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Daca traiesti cu ochii pe cer afli mai multe despre Pamint. Daca stai cu ochii in pamint, nu afli mare lucru despre cer."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elvie

Tot e bine ca nu am iesit ultimii.

ba e rau...
ca daca eram ultimii, macar stiam o treaba, cum am zis: intorceam noi clasamentul si ieseam primii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyce spune:

Hai, mai, fetelor, ca nu e chiar asa de rau. Am visat frumos, am sperat, dar totusi am ajuns in finala si suntem in primii 20. E totusi mai bine decat ratarea finalei..fac haz de necaz. Asta e, trebuie sa inventam ceva aparte, ceva super usor de retinut pentru public, nu neaparat spectacol.

Daniela Veuger si Alma Bianca 21 octombrie 2004
Alma,poze noi,si mai noi,cele mai noi,nou-noute,
poze yahoo


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sissica spune:

noapte buna...




vreau si eu un

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucami spune:

Felicitari Norvegia!!

Ar fi culmea sa ne ofticam in asemenea hal incat sa nu mai participam la anul. Chiar am da satisfactie ...cui nu trebuie. Eu zic ca am avut o prestatie buna. A fost un concurs greu anul asta, cu piese bune, cu show care de care mai fain.

Sper sa pot sa fiu alaturi de voi si la anu'. Mi-a facut placere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petruta spune:

Se voteaza cum se voteaza, iese cine trebuie, francezii se zgarie pe ochi cu locul opt. In rest... o noapte frumoasa va doresc!
Sa fim sanatosi sa comentam si la anul evenimentul din Norvegia.



Petruta & bb Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina71 spune:

Mie nu mi-a placut ca cel care a castigat a pus trofeul pe jos !!! (desi rusul castigator anul trecut i-a soptit sa il ridice deasupra capului, atunci cand i l-a inmanat). Ei, o fi avut si el emotii si nu a mai auzit. Dar a fost tare faza, ala ti-l da cu emotie, iti zice si "keep it up" si tu-l iei si-l pui pe jos imediat ....
Bine, stiu ca avea nevoie de maini libere pt. vioara, dar totusi ...

P.S. Poate s-a mai discutat si atunci imi cer scuze, dar de ce Italia nu participa la Eurovision ?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marox spune:

Citat:
citat din mesajul lui petruta

Se voteaza cum se voteaza, iese cine trebuie, francezii se zgarie pe ochi cu locul opt. In rest... o noapte frumoasa va doresc!
Sa fim sanatosi sa comentam si la anul evenimentul din Norvegia.



Petruta & bb Mihai



...Se zgiriie pe ochi si nu prea. E cel mai bun loc pe care l-au avut de muuulti ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elvie spune:

Noapte buna Romania,la mine e 6:30 dimineata,sunt tare fericita ca am putut viziona euroviziunea in direct si am comentat alaturi de voi

ehh un an nu mai este mult ,sper sa ajungem noi si in Norvegia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_lucia spune:

Felicitari Norvegia!!! A fost melodia mea favorita! Si da, Alexander a compus muzica si versurile si are o voce "curata", a meritat din plin sa cistige dupa parerea mea.

Elena bine ca pina la urma nu a terminat pe ultimul loc......

Noapte buna si "see you" next year in Oslo!

Mergi la inceput