Ajutoarele lui Mos Craciun ( 3 )

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Mamici, probabil inca sunteti in toiul impachetarii. Toata admiratia pentru modul in care v-ati mobilizat, multe dintre voi avind copii mici si/sau joburi solicitante.

Bucuria din ochii copiilor va va fi rasplata minunata!

Multumim pentru munca!


-------------------------------

Erina si Daria (18.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am ajuns acasa de la impachetat, nu am terminat, mai mergem si maine, dar mai trebuie sa se faca cumparaturi, dulciuri, fructe si vedem ce mai hotaram, zic eu ca bani ar mai fi, nu stiu cati s-au adunat pana la urma.
I-am dat banii(de la noi, are listuta)lui Bumbacel sa mai cumpere ce poate azi, ii trimite Roxana lista.

Cu amanunte despre impachetat revin putin mai tarziu.



Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am o rugaminte, maine trebuie sa luam tot de la T NOI, intra in vacanta si asa am promis, dar intrebarea mea este cine merge la Sp Budimex sau Nasta?????? cand se merge? pentru ca nu pot sta in masini(mai au si fetele de facut cumparaturi, eu asa gandesc) si se strica fructele.Cele pentru centru sunt in pungi in masina la Roxana.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Nu am reusit sa ajung azi la impachetat, in schimb am ajuns la serbarea de la scoala 5.
Cadourile au fost superbe, un Mos fffff bogat, copiii au fost f fericiti. Azi a fost serbarea claselor mici I - V iar maine urmeaza restul.
Multumesc pe acesta cale celor ce s-au implicat Eliza si Papanash. Sa va dea Bumul Dumnezeu tot ce e mai bun in viata voua si celor dragi. Din partea copiilor de la scoala 5 ,,Va iubim''.
Poze voi pune in 3-4 zile. Urmeaza sa mi le dea un coleg si poate ca si serbarea.


Maine la ce ora va duceti la impachetat???? Nu promit nimik, ca poate iar intervine ceva, dar ...as avea si o punga cu niste plusuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Eu am ofer pt Budimex. As dori sa stiu cum sa procedez..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana Claudia

Eu am ofer pt Budimex. As dori sa stiu cum sa procedez..

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)





Ok, te tin la curent cu amanunte, sa apara papanash si sa ne spuna cand ducem la Budimex...eu tot spun de un plan de ''bataie''.

Oricum am facut pungile si pt Sp Nasta, mai trenuie sa adaugam fructele si cateva seturi periuta pasta de dinti.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Am luat de la fete 670RON (320 de la Roxana_G, ea stie de la cine i-a strans, 150 Cecilia, 100 Luiza, 50 Teo si 50 de la mine). Ma duc maine dimineata sa mai cumpar ce mai e de cumparat (voi ziceti ce) si apoi la 12 la impachetat. Pungile pentru spitalul Nasta le iau eu la mine, urmand sa ma intalnesc cu aka sau cine a mai zis ca poate merge la Nasta (nu mai retin cine). Eu le pot duce pana acolo, dar sunt cu Vlad si parca n-as vrea sa ma plimb cu copilul de nici un an prin spital.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui bumbacel

Am luat de la fete 670RON (320 de la Roxana_G, ea stie de la cine i-a strans, 150 Cecilia, 100 Luiza, 50 Teo si 50 de la mine). Ma duc maine dimineata sa mai cumpar ce mai e de cumparat (voi ziceti ce) si apoi la 12 la impachetat. Pungile pentru spitalul Nasta le iau eu la mine, urmand sa ma intalnesc cu aka sau cine a mai zis ca poate merge la Nasta (nu mai retin cine). Eu le pot duce pana acolo, dar sunt cu Vlad si parca n-as vrea sa ma plimb cu copilul de nici un an prin spital.


bumbacel ingerasilor Tudor (9.12.2004) si Vlad (7.01.2008)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!...



Nu cred ca este o idee buna sa mergi cu copilul, am inteles ca sunt cu probleme pulmonare, poate doar sa le duci pana acolo si sa mai gasim pe cineva sa mearaga sa le imparta.....poate se mai ofera cineva si are cu cine sa lase copilul, ai vazut cat de greu este cu ei dupa noi...si trebuie sa le dam personal copiilor, nu am incredere ca ajung la ei....

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Bumbacel sunt bani suficienti, putem sa mai luam si altceva in afara de dulciuri si fructe.....sigur mai are si papanash banuti...lista cu ce mai era de cumparat este la Roxana.

Luy, nu mai stiu in care pungute mai trebuia pusa pasta de dinti, a ramas la tine sau Roxana, sa-mi ziceti cati ani aveau.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Papanash, ai reusit sa iei si pachetul de la mine?
Stiu ca a fost o zi istovitoare, dar eu inca imi fac sperante ca vor ajunge jucariile acolo unde trebuie. Daca faceti pachetele si pachetul meu ajunge dupa...

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput