Ajutoarele lui Mos Craciun ( 3 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

Buna dimineata fetelor! Nu stiu ce s-a intamplat, i-am trimis un PM Teodorei, care se oferise sa preia de la mine pachetul cu jucarii, asteptam raspuns de la ea, si vazand ca nu ma contacteaza am mers la outbox sa vad daca a citit mesajul meu sau nu. Cand colo, nici urma de mesaj; s-a pierdut pe undeva prin eter, probabil!
Teodora, sper sa nu fie prea tarziu si sa vezi mesajul asta; revin cu nr. meu de tel: 0723.218.700 te rog sa ma contactezi, sau trimite-mi nr. tau pe PM si te sun eu ca sa stabilim detaliile intalnirii.
Fetelor, daca stiti careva cum sa dati de Teo, va rog sa o anuntati!
Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Laura,am fost f ocupata ieri si n-am mai intrat pe DC.Am citit PM-ul tau,o sa te sun azi sa stabilim detaliile.
Stai linistita ca nu te las de izbeliste
Merg in urma sa citesc!

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit
Mihnea in actiune
Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Papanash, ti-am dat PM .
Merci mult.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Bumbacel, multumesc mult ca ai venit
Papanash multumesc pentru mesaj, pe ultima suta amintrat sa citesc.


“If you want to feel rich, just count the things you have that money can’t buy”


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Dragelor, azi e ziua cea mare a impachetarii. Cand am incarcat masina dimineata nu imi venea sa cred ca e doldora, am si pe perna din spate. Pana la urma aveam nu doar 3 saci cu jucarii, ci 6, uitasem pe unde ii pitisem. Insa nu are sens sa mai fac acum lista, oricum ne vedem la pranz. Mai am de luat niste lucruri azi de la Bernix, posibil sa ajunga si Sabina. Sa vad unde le mai pun, poate pe scaunul din fata.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Sa dam si noi o mana de ajutor! http://www.updown.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Azi o sa ajung si eu la impachetare pt a aduce portocale, dupa cum am promis, insa nu cred ca voi putea sa raman. Imi cer mii de scuze . Ma socotisem ca am unde sa las ambii copii insa pana la urma l-am putut lasa doar pe cel mic..iar cel mare, care va fi cu mine...are 2,5 ani. Adica nu ma pot bizui sa stea cuminte acolo...

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bumbacel spune:

Roxana Claudia, sunt binevenite fructele de la tine. Deocamdata n-am cumparat fructe. Te asteptam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Roxana Claudia, te asteptam, dai bip sa ies afara sa te ajut, o sa vb sa te lase sa intri in curte.



Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda spune:

Spor astazi la impachetat! Sa fie cu bucurie.




Anda, mami de Ed

Viata
Pasiunea
Blog DC de Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

am transferat si eu niste bani in contul de pe prima pagina.Vor intra azi,probabil dupa-amiaza.

al cui e contul?al lui papanash?sa trimit detaliile pe PM.

Mergi la inceput