SNSPA

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

multumim frumos, e-cata. abia asteptam cafeaua, ca examenele...

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

an 3.... comunicare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

ok, girls& boys!
sunt membru nou dar va citesc de ceva vreme,
sunt ultimul an la snspa,id, pr&com, deci intrebatzi,intrebatzi intrebatzi!!!!
in februarie va voi povesti si despre licentza dar pina atunci bafta, mila si pomana!
sa va mai spun ca posed una bucata fetitza de 5 ani si ca nu mi-a fost deloc roz sa invatz si sa ma ocup de 'mneai????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

revin: merge cineva la sintezele de pe 16?, adicatelea duminica... de la 11....eu sigur si vorbii si cu tzuc si spuse idem. da unde i sala F 202?

vazura ti cind avem examenele nu? ianuarie: 10, 11, 17, 18, 25/ februarie 1... like usualy, sa ne rupa!

melinaaaaa, spune scumpa ce stii despre examenele anului 3? stiu ca majoritatea sint grile... care s mai grele? la dreptul comunicarii se face referat sau nu pina la urma, si la campanii de relatii publice in ce mama consta pina la urma examenul, ca pe site scrie una si mie imi spuse cineva ca pina la urma i grila...

hai, te roooogggg... lumineaza ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

revin: merge cineva la sintezele de pe 16?, adicatelea duminica... de la 11....eu sigur si vorbii si cu tzuc si spuse idem. da unde i sala F 202?


S-ar putea sa merg si eu tot duminica, pentru sambata abia ies de la serviciu si nici n-o sa ma trezesc duminica cu noaptea-n cap, asa ca aproape sigur bifez si eu cursul de duminica, ora 11.
Sala F202 e tot la Polizu... acolo s-a dat examenul de franceza in anul 2-ID, pe 07.06.2003. E pe la etajul 2 al unui corp de cladire aproape de corpul A, cel de langa metrou. Daca ne dam intalnire inainte, ajungem sigur acolo.

Catalin



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

hello!

v-am spus eu ca se schimba site-ul la fata?

bafta multa in noul an!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

multumesc cata... acum mi am amintit...

cit despre schimbarea site ului...... unde dom le mai usor de folosit? mi am prins urechile un timp si nu sint singura... mie imi placea mai mult cel vechi... era mai concis, mai accesibil.. mai deosebit, noul site este mult prea, cum sa spun, "institutionalizat"
nu, nu mi place... dar trebe sa ma supun!

a, si trebe sa recunosc, anul 2 mi s a parut infernal..
un sfat pentru voi, cei din anul 2, nu mergeti in nici un caz la dragan... este crima. eu am fost si la el si la chelcea.. deci pot compara. la chelcea mergeti la sinteze, pastrati legatura la tutoriat cu asistenta sau asistentul si veti intelege care sint cerintele lui... chelcea, desi si pe asta l am picat prima data (desi nu am inteles de ce) mi s a parut de milioane de ori mai usor decit dragan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

quote:
Originally posted by tora97

revin: merge cineva la sintezele de pe 16?, adicatelea duminica... de la 11....eu sigur si vorbii si cu tzuc si spuse idem. da unde i sala F 202?

ok tora, hai sa incerc: dreptul comunicarii nu exista ,,pe vremea mea"..habar n-am de unde l-au scos dar schimba astia materiile ceva de groaza; in orice caz suna a Valerica Dabu(care e ok)si in mod normal pretinde referate; avetzi grija insa ca asistenta dinsului e super-mega-zgriptzi,patruleaza la examen printre rinduri, scoate tot din banci,semneaza foi dk va vede vorbind;
la relatii publice,ne-au cerut referat(campanie de imagine pt o firma, un produs-deci alegi ceea ce vrei sa promovezi,precizezi obiectivul urmarit(ce anume vrei sa imbunatatesti, sau lansarea unui produs nou, precizezi cum vrei sa procedezi si cui se adreseaza produsul-(alegi un slogan pt produs, il argumentezi)spui cum ai de gind sa-l mediatizezi(spot radio, tv, afise etc..)faci si niste chestionare referitoare la produs pe care le impart pe strada tineri ce au insigne cu sigla firmei;organizezi un eveniment unde inviti presa si lansezi oficial produsul, urmaresti alte evenimente unde produsul poate fi promovat si de asemenea declari ca firma X care a lansat produsul y va sponsoriza o anume categorie de public(alege tu)
cam asta e in mare o campanie de pr, succes!
vazura ti cind avem examenele nu? ianuarie: 10, 11, 17, 18, 25/ februarie 1... like usualy, sa ne rupa!

melinaaaaa, spune scumpa ce stii despre examenele anului 3? stiu ca majoritatea sint grile... care s mai grele? la dreptul comunicarii se face referat sau nu pina la urma, si la campanii de relatii publice in ce mama consta pina la urma examenul, ca pe site scrie una si mie imi spuse cineva ca pina la urma i grila...

hai, te roooogggg... lumineaza ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

revin: merge cineva la sintezele de pe 16?, adicatelea duminica... de la 11....eu sigur si vorbii si cu tzuc si spuse idem.


Merjem sau nu merjem? Eu o sa vin pe la 10.30 si o sa astept langa intrarea in corpul A, ala cu sala A040, langa cismea. O sa am si mapa cu ecusonul DC de la intalneala din 12 octombrie, pentru un plus de siguranta!

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

cum fuse, e-cata si care v-ati mai intalnit la sinteza?
pupici

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput