SNSPA

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

DA DA DA ne intalnim...daca aflati ceva noutati despre inceperea anului scolar la ID datzi un anuntz si aici..plss

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Eu am inteles ca dupa 1 noiembrie se vor afisa orarele? este adevarat?

3 ani !!! pe 14 februarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

tot asa stiam si eu, ca de pe la sfarsitul lui noiembrie incep cursurile sinteza.
or fi multe examene anu' asta?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

De ce le spune cursuri sinteza e vreo diferenta intre cursuri si cursuri sinteza???
Stiti cumva cand incepe sesiunea? Se mai dau ceva examene sau verificari pana atunci?

3 ani !!! pe 14 februarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

De ce le spune cursuri sinteza e vreo diferenta intre cursuri si cursuri sinteza???
Stiti cumva cand incepe sesiunea? Se mai dau ceva examene sau verificari pana atunci?

3 ani !!! pe 14 februarie



cursurile sinteza sunt cursurile pentru cei de la ID - celelalte cursuri sunt pentru fericitii de la zi.

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Doamnelor si domnilor,

Avem o alta sarbatorita intre noi... mihuletu!!!




La multi ani, Mihaela!


P.S. felicitarile, masa si dansul la http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=15710

Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by CristinaT

Eu am inteles ca dupa 1 noiembrie se vor afisa orarele? este adevarat?

3 ani !!! pe 14 februarie



Am fost sa-mi vizez carnetul pe anul 3 si mi-a spus o secretara ca de pe 8.11 incepe distribuirea ghidurilor si a CD-urilor. Dar 8.11 e sambata... oare atunci sa fie primul curs sinteza?

Care mai ajungeti zilele astea pe la secretariat, intrebati si voi daca mai trebuie sa aducem adeverinte de practica, sa stim ce facem. Am auzit ca ar fi din nou interesati de practica noastra, desi in anii trecuti nu s-a vazut ca ar fi avut vreo importanta...

Catalin



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Mail de la info@comunicare.ro

Facultatea de Comunicare si Relatii Publice "David Ogilvy" anunta deschiderea oficiala a anului universitar 2003-2004 pentru Invatamantul la Distanta. Deschiderea oficiala va avea loc la data de
7 noiembrie a.c., in Aula Palatului Patriarhal (Piata Unirii) la ora 11.00. Accesul in aula se face pe baza Carnetului de Student sau a chitantei corespunzatoare primei rate a taxei de scolarizare.

La eveniment participa profesori ai Facultatii de Comunicare si Relatii Publice "David Ogilvy". Vor fi lansate noile aparitii editoriale si ultimele productii multimedia ale facultatii.

Dupa incheierea festivitatii de deschidere, studentii de la Invatamantul la Distanta vor primi, pe baza chitantei corespunzatoare primei rate a taxei de scolarizare, urmatoarele:
- CD-ul care contine cursurile semestrului I, anul 2003-2004;
- Ghidul Studentului care contine informatii cu privire la modalitatile de desfasurare a procesului de invatamant in sistem ID.

CD-ul si Ghidul Studentului vor putea fi procurate si de la Secretariatul DID, incepand cu data de 10 noiembrie a.c., pe baza acelorasi acte.


Asadar, drage colege, facem o intalneala DC si la inceput de facultate? Parca si vad un grup compact de studenti si bebei, agitand de zor balonase si jucarii!


Catalin, cu mare chef de egzamene!


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

daca bebeii ar agita numa' baloanele, bine ar fi. sa nu ne agite si pe noi:). asa ca, din partea noastra, bucurosi te-om delega pe tine, draga e-cata


www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Am fost la inaugurarea anului universitar pentru ID si trec peste bla-bla-urile de rigoare ale profilor si va spun ce-i mai important pentru semestrul 1:
- materiile de examen sunt:
Informatica: MS Access - test grila;
Dreptul Comunicarii - grila + referat (15-20 de pagini);
Campanii de RP - prezentarea unei strategii de gestionare a imaginii unei organizatii alese aleator (2-12 pagini);
Marketing politic - test grila;
Sociologia opiniei publice - lucrare scrisa cu fise de lectura;
Mass-media si societatea - test grila;
- primele cursuri-sinteza sunt pe 15 si 16 noiembrie;
- primele examene sunt pe 10 si 11 ianuarie.

N-am vazut pe nimeni dintre voi aici, dar poate bem o cafea dupa cursurile-sinteza!

Catalin



Think pink!

Mergi la inceput