SNSPA

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by mihuletu

cum fuse, e-cata si care v-ati mai intalnit la sinteza?
pupici

sara daniela si mami
www.sara.haihui.ro



Conform traditiei, n-am mai vazut pe nimeni, asa incat ma intreb cand s-o sparge gheata si ne-om intalni si la facultate... Am fost la 10.35 la poarta de langa metrou, am facut un drum pana la sala sa vad daca a ajuns cineva apoi m-am intors din nou la poarta... nimic, desi aveam afisat ecusonul DC cu tot cu nume...

In sfarsit, proful si-a vazut metodic si constiincios de predarea cursului, desi eram doar 15-20 de insi in sala. Rezumatul cursului e simplu: trebuie sa invatam MS Access, examenul este grila, cu intrebari de pe CD dar si altele asemanatoare din materie iar proful va aprecia participarile pe forumul virtual http://linux.comunicare.ro/portal/bd unde, chipurile, ar trebui sa ne dam cu parerea si sa prppunem intrebari, probleme si solutii.

Una peste alta, un curs folositor, o deplasare inutila la facultate si o dezamagire legata de faptul ca nu am vazut pe nimeni dintre atatea colegi de pe DC.

Catalin



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuletu spune:

pupici, e-cata, multumim frumos si.. nu mai fi dezamagit. cu siguranta o sa ne vedem mai multi la examen(e).
te-ai uitat peste curs? cum iti pare?

www.sara.haihui.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

cataaaa.. nu te supara pe minii... nu am mai ajuns deoarece micuta iar a inceput sa tuseasca si cum am fost si anul trecut la sinteza la info iar tipul nu a facut decit sa citeasca din curs am renuntat..
insa de acum incolo voi semna condica la fiecare curs.. EU promit sa vin... ma mai astepti data viitoare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Incredibil! Sa pic de pe scaun cand am vazut SNSPA! In fine ...sunt una bucata mamica cu burtica de 5 luni, studenta la stiinte politice. Apropo, nu e nimeni de la SP?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

simbata veniti? dar duminica? eu voi veni absolut sigur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

simbata veniti? dar duminica? eu voi veni absolut sigur...



Sambata lucrez, asa ca o sa vin negresit duminica: de la 8.00 la Dreptul Comunicarii in F202 si de la 11.00 la Campanii de RP in VA... sau invers, depinde si de voi cum mergeti.

Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

ah, am uitat ca simbata se lucreaza.
eu voi veni simbata la campanii de la 13 si duminica, drept com de la 11...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

quote:
Originally posted by tora97

simbata veniti? dar duminica? eu voi veni absolut sigur...



Ei, v-ati hotarat cum veniti?
Pe mine ma intereseaza daca vine cineva duminica, fiindca eu vin direct de la serviciu si vreau sa stiu la ce sala merg prima data, in Polizu sau la Victoriei.
As fi preferat mai intai de la 8.00 la Dreptul Comunicarii in F202 si de la 11.00 la Campanii de RP in VA pentru ca ajung mai repede la Gara de la serviciu, dar vad ca Tora97 vine exact invers, asa incat s-ar putea sa fac si eu la fel.

Catalin



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tora97 spune:

daca vrei, iti voi spune ce s a predat la campanii... dar asta abea duminica... la drept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adina1 spune:

De Vintila(prof. Rel. Internationale) si Otilia Dragomir ati auzit?
Pupici,
Adina si Alessia

Mergi la inceput