SNSPA

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna,
Mai cati sunt la SNSPA .Eu sunt la Master IDD Comunicare
Am si eu cu restante la Publicitate si reclama.
Vreau si eu un referat daca aveti ca mor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

Bun acina,

te pot ajuta cu un referat la publicitate, l-am dat eu anul asta si a fost OK... daca vrei lasa o adresa de mail unde sa-ti trimit referatul.


are cineva restante, anul II, la geopolitica si sociologie cu dragan?
eu am...
in acz ca aveti ceva noutati ref la aceste examene va rog sa-mi ziceti si mie..ca am o frica de mor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

asa m-am ofticat la sociologie ca s-a putut copi binede tot...numai ca desteapta de mine s-a dus la examen fara curs,fara fitzuici...ca o floare!la rr ma pregatesc mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuc spune:

amik..ai fost la sociologie..ei bine si eu ....dar am plecat din examen dupa 15 min....desi citisem teoria ....la scheme si tabele...nimic nu am stiut...si m-a mai mutat si in prima banca.......
la informatica si filosofia culturii...merge cineva???

va pup..poate ne vedem pe 12 oct...la intalnirea DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amik spune:

intalnire DC?????unde???unde????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cori spune:

hopa si eu in clubul snspa:::)))
master, IDD comunicare si rel publice...

am avut restanta cu chelcea...dar am rezolvat-o!!!

BAFTA TUTUROR!

cori

bb Bia si mami Cori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni-k spune:


vreau si eu fise de lectura si tot ce poti sa-mi dai legat de anul 2!!!! Toata lumea zice ca anul 2 este cel mai greu si mi-e frica de mor!!!! adresa mea: moni_vio@yahoo.com , merci, pupici




quote:
Originally posted by e-cata

Bun gasit, dragi colegi!

Pentru cine e interesat, la "Tehnici de cercetare sociologica" am 180 de pagini cu fise de lectura, aproape gata de printat - trebuie doar sa va alegeti un font care sa va imite cat mai bine scrisul de mana, apoi "Print" si gata!
De asemenea, pentru cine este tentat de asa ceva, am si niste copiute (tot in Word!) la doua dintre cele mai importante capitole la "Filosofia culturii". Eu n-am apucat sa le folosesc dar persoana care mi le-a dat a luat 10 cu ele... si mai ca mi-a parut rau ca nu le-am printat si eu!
La "Politologie" nu-mi mai aduc aminte subiectele, cert este ca trebuie sa invatati cam totul din pacate, iar in loc de "Sociologia comunicarii in masa" am ales "Psihologia sociala" si se pare ca nu am ales gresit!

Daca va pot ajuta cu ceva, astept o piatra in geam!

Numai bine!



Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni-k spune:

Pacat ca nu treci in anul 3 dar nu-i nimic ca si eu sunt abia anul 2. Nu ti-e greu de la o asemenea distanta sa ajungi de 2 ori pe an la examene? Si eu ma gandesc sa plec din tara dar nu vreau sa abandonez scoala si de aceea te intreb cum faci? Daca vrei poti sa-mi scrii pe adresa moni_vio@yahoo.com
Monica




quote:
Originally posted by Tango

Si eu, si eu de la IDD Comunicare. Ar fi trebuit sa merg acasa pentru examene, acum, in septembrie dar cu un bb asa mic nici vorba. Si tot incerc sa iau legatura cu secretariatul ca sa vad ce trebuie sa fac ca sa aman anul...Ce bine de voi ca mergeti mai departe!!!
Ps. Daca mergeam la examene si daca le luam ar fi trebuit sa trec in anul III...Daca...

http://community.webshots.com/user/tangorezu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Originally posted by moni-k


vreau si eu fise de lectura si tot ce poti sa-mi dai legat de anul 2!!!! Toata lumea zice ca anul 2 este cel mai greu si mi-e frica de mor!!!! adresa mea: moni_vio@yahoo.com , merci, pupici



Bun gasit, Moni-k!

Spune-mi exact cu ce te pot ajuta, ca sa stiu ce-ti trimit pe mail.
Nu stiu cum e in alti ani ca sa spun ca anul doi a fost cel mai greu dar, daca am trecut atatia de el, inseamna ca se poate, nu?
Asa ca lasa frica deoparte si zi-ne cu te iti putem fi de folos!

Numai bine!
Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Tzuc,
multumesc pt intentie .Nu a mai fost nevoie de referat.
La geopolitica se da grila ; la sociologie toata lumea zice ca e nasol. Sa fiu sincera nu mi s-a parut asa nasol.
Trebuie sa stii subiectul dar nu la modul memorare.
Profului ii place sa vada idei proprii despre subiect pt el conteaza mai mult ce gandesti tu despre subiect si grija la exprimare ca asta e cel mai important . E lingvist normal.
In rest daca bagi citate din curs care au legatura cu subiectul e perfect . Eu nici nu am avut fise de lectura , ce sa zic.

Bafta

Mergi la inceput