Redoutistele fidele La Redoute France(147)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danadc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura Ioana

Fetelor, si mie mi-a venit comanda din 29 oct. Problema este ca mi-a venit si o parte din comanda de pe 26 oct (sapt trecuta) si mai asteptam sa-mi vina o tricicleta si o masa de activitati (le-am dat in aceeasi comanda, dar in suivri arata ca-s doua colete)!
Ce naiba sa mai cred? De ce o fi ajuns comanda din 29 inainte sa-mi ajunga restul comenzii din 26??? Oare-i cazul sa le scriu sau mai astept un pic?



Nu-ti face probleme. Si eu am comandat in 2 randuri jucarii mari si asa au venit, separat. Am luat si eu masa de activitati. E super....

Si un trotteur parlant...

Vin la diferenta de maxim 1 saptamana.

Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Sarcina 2007
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008), Botezul minunii Thea Maria

Atat sunt de mare

Am reusit sa ma intorc pe burtica - filmulete
Prima vacanta a Theei, Am 6 luni, Lacu Rosu si nu numai


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Christina, Leyla, Alina - Multumesc mult!

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

http://www.egirl.ro/LaRedoute-in-Romania,a2526.html#c5754 de comentat!

http://www.zf.ro/companii/la-redoute-2-mil-euro-din-vanzari-directe-3429870/

http://pescurt.ro/stiri-lifestyle-monden/la-redoute-romania-cine-nu-pariaza-pe-online-greseste_07-11-2008_972700

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Salutare!
As mai vrea sa dau o comaanda...ce ma sfatuiti ??? sa ma risc??? a mai dat cineva comenzi ieri, azi???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui iriss27

Citat:
citat din mesajul lui rall

Nu ati mai vazut adidasi cu rotile?
Erau la moda prin '95, ii aduceau chinezii


din pacate eu nu am vazut ... desi imi place ideea, a folosit cineva? sunt comozi sau mai mult ma incurca ideea? eu vreau sa mi-i pun cand merg la plimbare cu bebelusul, cu caruciorul e viabil ce vreau eu?


Cei pe care ii aveam eu erau destul de prost facuti. Eram copil, ma zbenguiam cu ei, dar acum nu cred ca as mai vedea partea amuzanta asa tare. Rotile alea erau cam prea micute si ma impiedicam in varfurile adidasilor, in scurt timp oricum s-au desprins cu totul Dar poate astia sunt mai buni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lilly79 spune:

Am facut si eu o comanda in 10 noiembrie. Am comandat jucarii de vreo 100 euro si ceva lenjerii.De obicei comand doar la reduceri, dar acum am facut comanda presupunand ca e ultima de pe .fr .
Astazi vazand ca ziceati de tabla de activitati mi-era ciuda ca nu am comandat-o si eu, apoi am vazut mesajul lui Kay, mamica Soniei si m-am gandit ca mai bine le donez banii cu care-as fi cumparat o jucarie si contribui la suma pt operatie.

Daca puteti, va rog sa donati si voi

Mai jos e mesajul lui Kay de la alt subiect

Citat:
citat din mesajul lui kay

va rog, aruncati un ochi www.hotnews.ro/stiri-5085515-ultim-efort-pentru-sonia.htm" target="_blank"> AICI sau pe forum la noi, AICI sau AICI

Daca puteti, dati mai departe !

Va mutumesc !

oana deSOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an


Sonia
ACTE diferite interventii, diagnostice etc.




www.helpsonia.com
povestea Soniei


"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and shout."


Poze
Lilly, mami de Julia (30.05.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Lily si io am dat o ultima comanda in 10 de 22 de euro...Lasa ca o sa ajutam noi si pe Sonia...Sa nu-ti para rau! O sa se bucure Julia de tablita cand o sa mai creasca!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Fetelor, eu zic sa nu mai dati comenzi. Le-am tot scris despre conturile mele blocate, inclusiv pe mailul personal al Sabinei care mi-a raspuns: A partir de ce jour, vous ne pouvez plus commander sur notre site au risque que les expéditions seront annulées. Vous devez à présent commander auprès de notre filiale sur www.laredoute.ro

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)
"Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu in mijlocul drumului".

Mergi la inceput