Redoutistele fidele La Redoute France(147)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

'neata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

neatza!

multumim de cafea!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Mama este singura fiinta capabila sa-si imparta iubirea intre cei zece copii ai ei
si totusi sa i-o dea fiecarauia intreaga.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

'Neata !
Am primit ieri coletul pentru comanda din 28.10. Desi coletul era imens, dar usor (cred ca este cea mai mare cutie pe care am primit-o vreodata de la LR), a venit par avion ! Are pe lateral o eticheta pe care scrie:
* data expedierii 04/11/2008
* kg 4.3
* PAR AVION a Bucarest CP Posta Romana
* Ligne no. RO384
* Aeroport de dechargement OTP

Cred ca se cam grabesc baietii :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Mai nou le trimit cu avionul
Acest lucru l-am observat si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Si eu am luat 86 pentru cupilu meu care face 2 ani luna asta si este mai slabut. Ii este mare, cred ca pe la anul ii va fi buna...
In coletul primit ieri am avut si parka aia mai groasa cu maneci detasabile, pe rosu, la fel 86, tot pe la anul ii va fi buna...da e groasa rau!

Citat:
citat din mesajul lui axxxa

Fetelor, stiu ca multe dintre voi ati cumparat parka style caban de pe aubaines, cea la 5-6 euro
http://www.laredoute.fr/vente-parka-style-caban.aspx?productid=324103203&documentid=346108&single=false&categoryid=23112374 spuneti-mi si mie, ca nu stiu daca am retinut bine, aceasta era cea care e croita mai mare decat scrie pe ea? Am luat un 86 pt un baietel care a facut 2 ani in septembrie, credeti ca ii este buna sau i-o dau deja mica si ma fac de ras. Nu stiu cum arata copilul, dar cred ca este slabut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriss27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui rall

Nu ati mai vazut adidasi cu rotile?
Erau la moda prin '95, ii aduceau chinezii


din pacate eu nu am vazut ... desi imi place ideea, a folosit cineva? sunt comozi sau mai mult ma incurca ideea? eu vreau sa mi-i pun cand merg la plimbare cu bebelusul, cu caruciorul e viabil ce vreau eu?

Iriss mami de
www.dropshots.com/iriss27" target="_blank">Yvonne-Maria (05.02.2007)

www.dropshots.com/iriss277" target="_blank">David-Alexandru (08.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamari spune:

Leyla - care-i parka cu maneci detasabile? Merge si la baieti?

Parka de 5,25 euro mar 86 merge sigur pt copil normal de 2 ani.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leyla spune:

Anca, incerc sa o caut...am dat dimineata un search pe site si nu am gasit-o...stiu ca a pus cineva link la ea parca sapt trecuta...daca mai are cineva linkul.. mai caut si eu si daca gasesc il pun.

Citat:
citat din mesajul lui ancamari

Leyla - care-i parka cu maneci detasabile? Merge si la baieti?

Parka de 5,25 euro mar 86 merge sigur pt copil normal de 2 ani.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct ; poze nov-dec ; poze ian-febr ; poze martie ; poze iun-iul ; poze mai-iun ; poze intalnire 11 mai ; poze vacanta corfu




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ChrisDun spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamari

Leyla - care-i parka cu maneci detasabile? Merge si la baieti?


Anca, uite link : www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4433521&SizeCode=00108&Quantity=1&PersText=Je%20saisis%20le%20texte%20ici&ItemId=15&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">Doudoune

Sa selectezi culoarea albastra, pentru ca in poza respectiva se vede ce se detaseaza de pe ea... Ti-am dat si e-mail, sa fiu sigura Vezi ca pentru 86 e disponibila doar pe rosu...



Mergi la inceput
Mergi la inceput