***SUPERDIETA 31***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:


dovada ti-ai dat-o singura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

fetelor ultima noutate.....m-am hotarat,...sa slabesc mai bine si mai sanatos,tinind cont ca sunt destule kg de dat jos,m-am inscris la sala ...asa ca sa va tinetiiiiiiiii,aidutzo te fac sa ma alergi de numai,nu vreau sa ma las prinsa....

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta


dovada ti-ai dat-o singura

alina


...ca-mi lipseste,nu?...ihihihihihihi...auzi te rog frumos inainte de a incepe la sala,pot sa-mi dai un trick

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:



Salutti fetele,

cum de mine nu a intrebat nimeni , eu am venit ca stiti vb aia "daca voi nu ma vreti eu va vreau" asa ca aprilici sa stii ca eu la zi de raport am 63,3 kg asta e atata pot ca m-am atins de biscutii lu' fiimiu si de tortellinii lu barbatemiu .


revin,





Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui bretonica

fetelor ultima noutate.....m-am hotarat,...sa slabesc mai bine si mai sanatos,tinind cont ca sunt destule kg de dat jos,m-am inscris la sala ...asa ca sa va tinetiiiiiiiii,aidutzo te fac sa ma alergi de numai,nu vreau sa ma las prinsa....

Lupta cu kg




Breto eu am facut sala acasa dupa caseta de revolution postnatale a lu' Gabriela Naghi si sa ma vezi pe mine cu cracii pe sus facand taebo cu fiimiu urland pe la picioarele mele si fiimea urmarindu-ma prin casa cu premergatorul. Ce mai m-au trecut toate naduselile numai de urlatul lor.

Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui emiliapop



Salutti fetele,

cum de mine nu a intrebat nimeni , eu am venit ca stiti vb aia "daca voi nu ma vreti eu va vreau" asa ca aprilici sa stii ca eu la zi de raport am 63,3 kg asta e atata pot ca m-am atins de biscutii lu' fiimiu si de tortellinii lu barbatemiu .


revin,





Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate




...emilus, ...e ca am avut mult de lucru...ai vazut ca a trebuit sa terminam capitolu 30,ca aprilus sa-l poata deschide pe al 31-lea....iar acum ca m-ai iertat....ca m-ai iertat,nu-i asa?...da-mi voie ptr cele 300 de gr...pai,nu ti rusine sa te dai la biscuitzii la copil....si auzi,si la tortelini la om...mai ia odata...sa-ti fie invatzare de minte!!

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui bretonica

Citat:
citat din mesajul lui emiliapop



Salutti fetele,

cum de mine nu a intrebat nimeni , eu am venit ca stiti vb aia "daca voi nu ma vreti eu va vreau" asa ca aprilici sa stii ca eu la zi de raport am 63,3 kg asta e atata pot ca m-am atins de biscutii lu' fiimiu si de tortellinii lu barbatemiu .


revin,





Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate




...emilus, ...e ca am avut mult de lucru...ai vazut ca a trebuit sa terminam capitolu 30,ca aprilus sa-l poata deschide pe al 31-lea....iar acum ca m-ai iertat....ca m-ai iertat,nu-i asa?...da-mi voie ptr cele 300 de gr...pai,nu ti rusine sa te dai la biscuitzii la copil....si auzi,si la tortelini la om...mai ia odata...sa-ti fie invatzare de minte!!

Lupta cu kg




Auliiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuu nu da ca doare bre chiar asa nu poate sa guste omu' nika ca sariti cu biciu?

Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

as putea si eu sa fac acasa,ca am toate aparatele posibile si imposibile...dar nu-mi vine...le sterg numai de praf...incep,ma tine o saptamina,dupa care RELAX...asa ca m-am gindit ca la sala poate ma v-a mustra mai mult constiintza...si nu am incotro sa merg,ca na,E PE BANI...si decit sa pling dupa bani,nu am incotro si v-a trebui sa merg...si abonamentul nu e facut sa fie platit lunar,ca sa nu am timp sa ma razgindesc...platit pe tot anul...asa ca vorba aia..."ai vrut bicicleta???....pedaleazaaaaaaaaaaa"

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

..normal...erau biscuitzii copilului...si tortellini omului,ce ti-o trebuit sa-i gusti???

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

emilia, scuze..

breto, stai sa vezi dupa ce o culc pe alex, ce-ti mai spun


Mergi la inceput