***SUPERDIETA 31***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

.......kissssssssssss delphi

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

buna la toate fetele!
camy, eu cand patesc asa, e de la detergent pus prea mult, las masina in pace...
cand se mai lasa spuma , isi incepe ciclul de unde a ramas...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

buna la toate fetele!
camy, eu cand patesc asa, e de la detergent pus prea mult, las masina in pace...
cand se mai lasa spuma , isi incepe ciclul de unde a ramas...


alina


...iar am scris de-am obosit si s-a sters totul

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

breto se preda stafeta azi la odiseea unde am intrat eu prima data pe DC si m-au navalit amintirile.
pe mine ma doare un ovar, cel drept, de nu mai pot.
si mi-e foame...si nu pot manca nimic

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

deci...alintata,bine ai revenit...Aprilus multzam de capitol nou,am sa am grija pina luni sa-l termin cu delphi,dau un pupic si ma iertzi,da?...aiduz,nu stiu cum mi te-a gaurit ala de ai ramas cu starile astea de greatza,ia sa-mi dai tel lui,sa-l sun sa ma iau un pic de el...vad ca mai toate suntezi intoarse,nu va prieste weekend-ul?...ce avetzi toate?...da sa bag un pic de muzica...



Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

breto se preda stafeta azi la odiseea unde am intrat eu prima data pe DC si m-au navalit amintirile.
pe mine ma doare un ovar, cel drept, de nu mai pot.
si mi-e foame...si nu pot manca nimic

poze
Just Me




..cum se preda stafeta?...si de ce nu potzi minca?..de la durere?...fa bine si i-a un calmant ceva...poate ai luat un pic de frig...nu neaparat trebuie sa fie ovarul...poate sa fie si din alta parte...deci nu te speria...da sa pupe breto fata

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

un cantecel nu am mai facut demult breto
frumos din partea ta musumesc

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

breto
azi sunt acasa si s-ar putea sa ma bantui pe aici...
camy, ma bucur ca esti mai bine, sa ne spui cum s-a rezolvat cu masina de spalat.. chestii de genul amestecului de culori s-a mai intamplat si la altii

april i-ar pleci in week-end, nu-ti spun ce te invidiez!! din nou

aida, tare imi place sa te citesc , ai un simt al umorului extraordinar!!! eu , una, stiu ca numai oameni inteligenti au simtul umorului foarte dezvoltat!!.. eu una nu il am

anuska, ce iti mai fac fetele?

delphinas, mama, referitor la scanteile care au sarit pe la voi, acum cateva zile, pe bune ca eu nu i-as fi facut ciorba de burta!
mai ales ca ai zis ca a fost si un pic magarus.... apoi daca dupa o cearta in care el a fost asa, se lasa cu ciorba de burta, tare mi-e ca vor urma si altele.... macar pentru ciorba de burta.... eu stiu o vorba, ca barbatul e asa cum l-ai invatat tu sa fie, ...sper sa nu va disper cu proverbele , dar tare mult adevar ascund ele
iar cu odiseea care a predat stafeta, eu zic sa nu mai citesti pe acolo... n-are nici rost, doar te indurerezi...chiar daca ai prins drag de fetele de acolo, inchide subiectul... pentru tine nu mai e de actualitate... pe tine te asteapta o alta odisee

eu inca o astept de doroti, sa ne povesteasca despre ei!

am inteles ca mada trece printr-o perioada mai grea....poate trece mai usor prin ea daca ne povesteste si noua.... poate o putem ajuta cu vorbe bune... hai , mada, spune-ne si noua ce se intampla acolo la tine!!!

si nu pot inheia fara sa spun ca ma gandesc la silvana , care a disparut fara o vorba.... si la isa ...mai fetele, eu cand n-am mai intrat nu stiu cate luni, am anuntat inainte

hai ca am scris singura o pagina..
revin





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

ziceam ca ma bantui pe aici... vroiam sa va zic ca va bantui
nu uitati ce zi este astazi...
trick or treat!?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

ziceam ca ma bantui pe aici... vroiam sa va zic ca va bantui
nu uitati ce zi este astazi...
trick or treat!?!?


alina


.....ce vrei tuor trick or treat.....deci numai oamenii inteligentzi au simtzul umorului,de aidutza se stie ca este inteligenta.....uhm,cum sa fac sa devin si eu.....

Lupta cu kg

Mergi la inceput