***SUPERDIETA 31***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

AIDUZAAAAAAAAAAAAAAAAA...IA ZI CUM TE MAI SIMTZI?...chiar nu-mi duci doru-l? ..

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

ok,alintato...nu ma misc...te astept...dar grabeste-te...ca daca ma ia somnul si pe mine...glumeam,dar poate am sa ies daca nu mai ploua,sa cumpar citeceva ca nu mai am nimic prin casa...numai ca am o leneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

emilia pe tine te-am uitat,
spune-ne ce fac pruncii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

asa inainte de a o culca pe alex...
scurt si la obiect.. am vrut si noi sa ne luam aparate... la care vocea sotului... daca vreti mergeti la sala...
si am mers .. si am platit... degeaba... daca ai aparate in casa nu pleca la sala... nu cat platesti te ambitioaneza... doar ce faci de placerea... asa ca treci la aparate bretonica mea

ps. ce mai face brunetzica?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...acasa nu reusesc...nu am constantza...deci trebuie sa incerc si la sala...merg cu prietena mea cea mai buna...ea a fost cea care m-a convins..si asa poate va fi altfel...cine stie ca nu o sa devina o placere...acasa,sincer ptr mine nu e o placere...vreau sa vad acolo(dar am sa o fac sa devina,daca nu va fi)...trebuie...trebuie...si iar trebuie!!!brunetzic,baga scuze si scuze....i-am zis sa mai intre pe la noi,dar nu o vad...ca asa poate,poate o convingeam....nimic,sta ascunsa....fiecare are timpul lui...asa se zice pe aici...deci pina nu ajungi sa fii convins tu,inutil incearca alte persoane sa te convinga...asa ca noi o asteptam oricum...nu vezi ca eu sunt de un an pe aici,si tot slaba nu sunt...poate de data asta va fi mai bine...cred ca sunt mult mai decisa ca in celelalte datzi...nu de alta dar m-a strigat doctorul la ultima vizita...si a zis ca TREBUIE NEAPARAT SA SLABESTI!!!...ptr o mie si una de motive...ultima buba care mi-a gasit-o d-nul doctor..din cauza greutatii s-a inrautatzit in doi ani de trei grade...daca acum doi ani aceeasi "boala"sa o numim asa era de primul grad acum mi-a zis ca este aproape de gradul 4...nu chiar,si risc o alta operatzie daca nu SI SLABESC...dupa care am probleme si cu spatele...sa nu mai zicem...deci,chiar TREBUIE!!si trebuie sa fiu hotarita de data asta,ca vorbim de SANATATE,nu de frumusetze...

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emiliapop spune:

Citat:
citat din mesajul lui a_alinta

emilia pe tine te-am uitat,
spune-ne ce fac pruncii

alina


Alina bebei sunt bine multumesc cresc in schimb la noi e un friggggggggg afara si ieri a nins viscolit si la un moment dat erau fulgi mari cat pumnul ca m-a sunat sotu' de la servici sa ma uit pe geam. Numai la nordicii astia am vazut asa fulgiimarriiii

Emilia cu Eveline Mihaela (05.02.2008) si Alexandru Paul (16.08.2006)



poze cu noi si Eveline

greutate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

...zapadaaaa...la noi ploua de te rupe...mai aveam un pic zilele astea si ne duceam la servici...se facea o alta venetzie si la roma,atita ploaie a fost...si acu mai este,dar mai lejera....in schimb ultimele doua zile,ziceai ca toarna cu galeata...

Lupta cu kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

buna seara si de la mine
emilia cum sa uitam de tine. noi ne-am luat cu retetele pe aici si cu vorba si a trecut timpu.
breto iti cumpara mama o gondola sa te duci la serviciu. abonament pe un an?????? da cata vointa zace in tine....eu lene mare si puturoasa...

poze
Just Me


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

ce ati facut aici? cat am eu de citit acum ... nu va speriati ca eu m-am turmentat cu must si vorbesc in dodii
hac!


Aida
Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

aida mai e must la ora asta??? al meu e vin de mult...beac...nu bun...

poze
Just Me


Mergi la inceput