Regimul Scarsdale - 7 Kg-2sapt -cap 10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Lasa strudelul ala si vezi mai departe de dieta . daca ai prea mult strudel, poti sa-l trimiti prin curier anumitor persoane .

Misha, eu spuneam in cap trecut ca mai am de dat jos 6 kg. Am reusit data trecuta sa slabesc 3 kg intr-o sapt. dar asa se intampla la mine: primele zile slabesc mult si pe urma stagnez.

Azi mi-am adus aminte ca sambata viitoare mergem la un botez. Voi ce ma sfatuiti: sa incep cura de lunea asta sau peste 2 saptamani. paca e cam naspa sa merg acolo si sa nu mananc nimic.

Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

Pai si ce daca mergi la botez? inverseaza cina cu prinzul, daca masa e dupa amiaza, sau lasa asa daca e seara.
Tu crezi ca Briana nu o fi avut nunti si botezuri in 8 luni de regim? Si a slabit 40 kg!!!!!
Hai, lasa motivele ca nu tine . Ce, crezi ca io nu stiu cum e? azi, miine, de luni, de la 1....




Prietenie de suflet

LOC DE DAT CU CAPU'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Mi-e rusine sa va spun ce am facut...deduceti voi

si mult succes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Gata, nu ma mai certa . ma apuc de lunea asta. Ce bine ca te am pe tine pe cap....



Citat:
citat din mesajul lui misha71

Pai si ce daca mergi la botez? inverseaza cina cu prinzul, daca masa e dupa amiaza, sau lasa asa daca e seara.
Tu crezi ca Briana nu o fi avut nunti si botezuri in 8 luni de regim? Si a slabit 40 kg!!!!!
Hai, lasa motivele ca nu tine . Ce, crezi ca io nu stiu cum e? azi, miine, de luni, de la 1....




Prietenie de suflet

LOC DE DAT CU CAPU'


Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Oare ce ai facut?
Vezi ca vine Misha cu bata la tine .



Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Mi-e rusine sa va spun ce am facut...deduceti voi

si mult succes


Roxxy si Matei, sufletelul meu drag (29.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadejda73 spune:

m-am hotarat
ma apuc de regim.m-ati convins

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Am venit....

Asadar, INDIFERENT daca o dati in bara o zi doua, sau aveti o cununie, n botez, o onomastica...important este sa nu renuntati. Disciplina alimentara se creaza greu....voi credeti ca eu am fost perfecta ????

hehehe...de frustrare le faceam doar dulciuri din care ma ambitionam sa nu mananc....

TREBUIE sa fiti constante in primul rand in gandire...jprimul pas este "vreau sa slabesc si pentru asta mananc ca sa traiesc nu traiesc ca sa mananc". Fetelor,sunt atatea bucurii....bucuria de a te imbraca CU ORICE, de a iesi din casa cu jumatate din frustrare aruncata pe geam, bucuria de a te uita in oglinda fara sa vezi...sunculite, gusi si alte cele..

Insa totul e cu munca. Si eu am avut parte de invitatii pe care a trebuit sa le onorez. AM mancat putin din ceea ce bunul s imt imi spunea sa mananc...si a fost bine pana la urma.
Asa ca...NU RENUNTATI !!!!!!

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

Ajustez gazeta de perete mai tarziu...tre sa fac cumparaturi ca saptamana viitoare (adik de maine) vin la raport si eu cu regimul.

Am acum 54 kg....vreau doar 50 !!!!!! Si sa ma las de fumat in acelasi timp...insa daca ma ingras...evident imi iau tigara iar...

Om vedea

Cine mai incepe luni ???????

Misha...saptamana viitoare sa fii cu ochii pe mine !

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Eu as putea sa tin de maine? Am tinut de joi pana aseara, dar azi nu am mancat la regim. Mai este eficient daca incep de maine?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brianamica spune:

dana poti incepe oricand....in fond tu ai avut 48 de ore de regim....nerelevant !
te astept de luni !

Brianamica mamica de 2 fete cucuiete

“Întelegerea trecutului ne determină abilitatea cu care intelegem prezentul.”


www.flickr.com/photos/9344489@N02/" target="_blank">POZE FETE CUCUIETE
ANA ESTE ATAT DE MARE
DAR SA VEDETI ELA CAT DE MARE E ...

Mergi la inceput