Redoutistele fidele laredoute.fr (127)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Unde e mail-ul? e in contul comun? nu am user si parola de acolo.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

altul:49565

Pour toute commande de 2 articles de ce catalogue, -30% sur votre article préféré du catalogue Automne Hiver

Cadeau Sac Lulu Castagnette (49565 paiement report ou 49506 pour paiement habituel) ou la besace spirit (49603 paiement report, 49581 paiement habituel)

Pour toute commande de plus de 99 €, achetez la parure de lit pour 1€ (référence 8276790). Sinon, prix normal 13,50€ (Référence 4465440)

Les Light Flight PUMA à partir de 24,90€ au lieu de 55€, du 28 au 39, coloris chocolat (Réf 5154715), rose (Réf 7419600), noir (Réf 5154723)

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Da, am citit si eu acum mailul, merci, ella ca ne-ai zis.... Nu seamana cu intalnirea de pe Protv? Parca asa ma simt... Nu inteleg de ce ar vrea sa se intalneasca cu noi...


pai asa sa ne mai vedem si noi doar; ca de la revolutia la PRO nu ne-am mai vazut la ochisor

da sa vina si Iashiu la intalnire, asa ca tre sa asteptam sa nasca si Nushu; sau daca arde, sa reprezinte Miki gasca, ca Anka e si ea cu pitik mik acasa; da stai ca Miki are motaneii pe care nu-i poate lasa ; deci?

io viu la "intrunirea" propusa de LR RO, din curiozitate si fiindca voi sa stiu ce va fi .

pana una alta mi-am rezervat avion si hotel in per 5-9 ian la Viena, ca pe 3 ian incep reducerile; si eu imi facusem planu ca ce nu targuiesc la Viena, completez cu reducerile LR; acum raman doar cu Viena...

, mamica de David (24.04.2007)
BOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Facem o conferinta pe messenger sa vb ?

Lucrurile au evoluat foarte repede azi.......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

-35% sur un article préféré

-25% sur le reste de la commande

-20% sur gros électroménager

Le trench noir en cadeau :
- taille 38/40 : 41203
- taille 42/44 : 41211
- taille 46/48 : 64572

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

45381-Livraison offerte

Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Brigit spune:

Apropos de intalnirea cu "reprezentantii LR" in vederea "coloaborarii". Pai ce "colaborare"?Ca io nu inteleg termenul de colaborare in contextul asta, ori poate-s io suparata in seara asta...

Ei vor sa intre pe piata cu niste produse pe care noi le-am testat deja, stim cam ce si cat fac.

Sincer io sunt dispusa sa ma intalnesc cu oricine, insa nu si sa cumpar, atata vreme cat or sa aiba preturi nesimtite iar eu voi putea face comparatia intre pretul unui produs de pe site-ul .ro si acelasi produs de pe .fr

Pana la urma tot n-am aflat , ei or sa fie in Bucuresti sau unde? Ca aia de la Quelle stiu ca sunt in Oradea

A, si inca ceva. La Quelle din cate stiu de la o prietena dureaza si 2 luni sa vina o comanda. Sper sa nu le ia exemplul la capitolul livrare.

April

Emma are nevoie de ajutor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Am intrat si eu pe contul comun si am ctit mailul de la LR ro. Vad ca au raspuns prompt, sper sa fie la fel de prompti si cu livrarile, oricum nu cred ca vor avea vanzarile la care se asteapta ei. Desi am doua comenzi neprimite (din 8 si 20 august) ieri am mai dat o comanda de niste cizme si cred ca mai dau cel putin una.

PS: Ella, mi s-a parut ca te vad azi pe la Apaca, tu erai? Ma rog, nu stiu exact daca era chiar Apaca dar prin apropiere. Daca tu erai, felicitari, ai o silueta de invidiat.

Andrei
Vacanta 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Hop si eu! Am musafir o prietena din It si stam la taclale, dar printre doua vorbe mai arunc un oki si aici. Deci am fost contactate... Hmm... Clau, Jas, ia vedeti ce vrea doamna respectiva Si da, subscriu, vreau si eu sa vad catalogul lor, asa ca sa ni-l trimita in mailul comun.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne16 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Mama, anne, de unde le scoti?!

Fetelor, eu deja ma vad angajata pe post de Sabine


sper sa fie utile la cumparaturi



Grecia-Lefkada2008

Mergi la inceput